Treść opublikowana przez bombelm7
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
Porównując nas Ty wywalasz jakieś 420zł co miesiąc na dystansie 2000KM a opini o gazie widze że nasluchałeś się od przpadkowych chłopców i sam jesteś niedoświadczony chyba. Jak wstawisz sobie za przeproszeniem g... za marne 2000zl to potem masz problemy ciągłe regulacje przeglądy wizyty u mechaników długi okres zalanczania się gazu a jak wydasz troszkę więcej to problem masz z głowy. Teraz to zdanie: "ale przyjemnosc z jazdy na benie tego nie da sie oszukac" ja nie czuję różnicy powiem Ci więcej chciałbym żebyś siadł i przejechał się a ja przysłonił Ci wskaznik i zmieniając paliwo zapytał Cie póżniej na czym jedziesz 100% nie wiesz. Ale zasilanie gazem odcina przy 6000tys. Benzyna ciągnie do końca... No ale temat tu nie o tym kto lubi LPG a kto PB tylko o OOOO Kółko to 17 calowa felga aluminiowa firmy RONAL oryginał AUDI S4 B5, ET45, z oponą 215/50/R17 GoodYear
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
No więc tak. sokal ____ pytałeś o kółko to fotka: Co do fotek zderzaka wysło tak A rocznie robie: 25.000 - 30.000 jako skromna prywatna osoba
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
Są bursztynowe ale na zimnie się podobno sypią, co do prawidłowości danych i wskazan urządzenia jestem zadowolony, wskazuje dokładnie, oblicza to zresztą na podstawie proporcji z podanych wcześniej danych we własnym zakresie, Fis np nie pokaże Ci spalania gazu po przełączeniu się autka a tu podajęsz osobną stałą dla benzyny i osobną dla gazu i masz po problemie. Też myślałem nad Fisem ale wybrałem to. Roboty z założeniem jest sporo i nie ukrywam mi zeszły 2 popołudnia. Ale polecam. Co do tych czerwonych wyświetlaczy to są i to z taką ilością lini ale nie u nas i cholewka wie gdzie tego szukać. Tylko obrazki na google. Gaz założyłem bo jeżdżę sporo w kwietniu zaszłego roku i już go mam za darmo teraz tylko zarabia 7L. to on spali na równym kawałeczku drogi i dobrym odcinku a nie w mieście czy dziurawych drogach z zakretami którymi ja się poruszam w woj. Świętokrzyskim. Średnio 10 trzeba liczyć PB a 11G Skoczę dziś i zrobię fotkę ze zderzakiem z S4 bo mnie zamęczycie o te halogeny i dzienne
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
Wyświetlacz tak, wybrałem to miejsce, szkoda tylko że nie ma czerwonych... Spoko lamp już nie ma wcale jest zderzak od S4
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
Co do tej szyby... To odmrażanie nie podgrzewanie. Co do tych lampek z przodu OK - wleciał właśnie kilka dni temu zderzak od S4 w kolorze Co do kółka to seryjna 17' ronal od S4 215/50/17 foty niebawem
-
Dodanie turbiny
Silnik 1.8 z doładowaniem też chyba do końca nie jest taki sam, ilość płynu do zapełnienia całego układu różni się o 1L pomiędzy nimi. No chyba że chodniczke 1.8T ma większą lub inne elemeny osprzętu ale nie wydaje mi się 1L do dużo. A co do samego dołożenia turbo to temat nieopłacalny. I z tego co szukalem w sieci to nikt nie opisał nawet swapu do 1.8T z 1.8. (wiecznie tylko odradzają)
-
[ALL B5] Montaż zderzaka S4 w B5 przed liftem na oryginalnej belce 95-98
foty wyżej już nigdy nie będą działać ??
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
jihaad_______jak byś trochę lepiej się przyjrzał to to co nazywasz listwą wtryskową (trudno niewiedza nie boli tylko kompromituje) jest rozgałęźnikiem. Wtryskiwaczy nie widac bo są pod osloną OOOO bezpośrednio przy benzynowych. A jak już chcesz zabierać głos i wypowiadać się na temat to poczytaj troszkę.
-
Dzienne LED NSSC 523HP w przedlifcie
Odradzam zakupu tych światełek o które pytasz, swego czasu chciałem je do siebie z uwagi na ładnie wyprofilowany łuk ale zadzwoniłem do sklepu gdzie je sprzedają i zapytałem o zastosowania i niestety nie wpasują się ładnie w kratki B5. Dużo ofert przejrzałem i doszedłem do wnioski że kupię: ŚWIATŁA DO JAZDY DZIENNEJ NSSC 808AS ODPIS HOMOLOG (2786518451) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jak nie chcesz się dłubać w kratkach to te wciśniesz bez problemu. A będzie to wyglądało tak: View image: Zdjęcie0110 One mają jedyny plus że są cieknie i w B5 przedlift się uda je wpasować tak że nie będą wyły.
-
Problem z AIR BAGiem.
W Audi to częsty problem. Przynajmniej w B5 ale i słyszałem że w B6 jest podobnie, w B5 pod fotelami są kostki od airbag sprawdź dokładnie czy któraś nie jest uszkodzona i czy kable są ok. Na kierownicy idzie taśma do poduszki. Miałem u siebie tak że zapalił się błąd jak sprzątałem auto. Vag pokazał zapalnik poduszki kierowcy, skasował i było ok, za kilka dni sprzątałem i znów ruszyłem fotelem fotelem i kierownicę regulowałem i od nowa błąd. Okazało się że to właśnie taśma na kierownicy była walnięta i ona robiła robotę. Elektryk zrobił to za 40zł i do dziś spokój.
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
Tak zmieniłem bo ładnie wygląda z dwoma rurkami. Masz na myśli światła do jazdy dziennej??? Co do instalacji gazowej to jest perfekcja, zrobiłem na niej już blisko 20.000 tys. km przy czym może 300 z tego na benzynie raz zmieniłem filterek na przeglądzie i tyle a na przeglądzie po 10.000 tys mapy się nałożyły na te z dnia montażu. Nie wiem czemu masz takie pomysły że długość węży Ci nie odpowiada i umiejscowienie listwy. Ja problemów nie mam, nie czuję nawet na zimnym silniku jak przełącza się na gaz gdzie u kolegi jest ta różnica widoczna po obrotomierzu że lekko spadnie i potem wróci do stanu. Spalanie w cyklu mieszanym mam 11,2L/100km
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
W sumie nie rozpisywałem się ze względu na czas a zależało mi żebym nie wyszedł na chama... Więc tak - o samochodzie: - AUDI A4 B5 sedan z silnikiem benzynowym 1.8 ADR 125 KM z 1998 roku w kolorze LX6V autko pochodzi z Niemiec i ma przejechane 245000 u mnie od 2012.01.01 - z wyposażenia mogę się pochwalić: el. szyby przód, el. lusterka, podgrzewana szyba przód, tył, podgrzewane fotele z przodu, podgrzewane zamki w drzwiach, wspomaganie, ABS, regulacja kierownicy, 4x Airbag, wykończenie drewno, światła przeciwmgłowe, skrzynia manualna 5, nagłośnienie BOSE w oryginale Audi Concert, klima-tronik, środek po liftowy Wszystko ok ale czego się nie zmienia to się nudzi i przestaje podobać. Nie jestem fanem tuningu ale postanowiłem wnieść troszkę delikatnych zmian w to autko. - zmiana świateł tył na poliftowe (oryginał) - zmiana lamp przód komplet (Valeo soczewka) - zmiana zderzaka tył na poliftowy - zamiana układu wydechowego na ten od 1.8 T (efekt miał znaczenie tylko pod kątem wizualnym) - o co tę tylko mi chodziło - niestety nie widać teraz z uwagi na porę roku i warunki ale autko stoi na 17 calowych felgach oryginał AUDI S4 B5 i komplecie oponek GoodYear 215/50R17 - z uwagi na lampy po wymianie straciłem halogeny wie kupiłem z Fiata SC Sporting WESEM i założyłem - świecą genialnie - światła do jazdy dziennej NSSC DRL - listwy chrom pod szyby - GAZ sekwencja STAG - amortyzatory SACHS - rozrząd Continental (łącznie z pompą wody) - zainstalowałem sam UKP - uniwersalny komputer pokładowy Telwis - Programatory, elektronika samochodowa oraz diagnostyka - UKP - centralny zamek NOXON - pakiet komfort Audi więc domyka szyby z pilota i kluczyka - żarówki OSRAM Night Breaker - czujniki parkowania tył steel mate wbudowałem w listwe zderzaka - wymieniłem klosze kierunkowskazów bocznych na białe - hamulce tył tarcze i klocki wybrałem TRW - oczywiście jest jeszcze cała masa pierdół nad którymi spędziłem kilka dni ale nie będę wszystkiego wymieniał W samochodzie wszystko działa i nie ma z nim problemów, dużo czasu w niego wkładam i dużo wiedzy zyskuje przez to, na jakiekolwiek pytania chętnie odpowiem i pomogę. Oto zdjęcia w chwili obecnej. View image: 20121108 143054 View image: 20121108 143110 View image: 20121108 143121 View image: 20121108 143142 View image: 20121108 143155 View image: 20121108 143207 View image: 20121108 143223 View image: 20121108 143251 View image: 20121108 143302 View image: 20121110 141127 View image: 20121110 141143 View image: 20121110 141203 View image: 20121110 141234 View image: 20121110 141317 View image: 20121110 141344 View image: 20121110 141438 View image: 20121110 141503 View image: 20121110 141525 View image: 20121110 141546
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
Witam wszystkich. Pasuje napisać kilka zdań na temat swojego autka co byście troszkę się mogli wypowiedzieć na jego temat. Po zakupie wyglądało to tak, styczeń tego roku (Niemcy): View image: stary View image: stary 1 Obecnie trwają ciągłe zmiany i inwestycje celem poprawy wizualnej i sprawności mechanicznej (nie tuning !) bo to auto nie do tuningu. Nowe fotki dodam w najbliższym czasie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Jestem Mateusz - okolice Kielc Świętokrzyskie - AUDI A4 B5 sedan 1.8 b/g 98r.