Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bombelm7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bombelm7

  1. torx, imbus, najlepiej zestawy nasadowe i nie nasadowe (dla wygody) sróbokret krzyżak, chyba kluczyk 8, 10, nowy komplet spinek tapicerki bo i tak połamiesz jedną conajmniej przy sciaganiu. Dzwi z auta sciagaj we 2 osoby, cierpliwości...
  2. 4e0 i 8e0 to części stosowane w B7
  3. Pogoda sie zrobiła wiec dziś założyłem wspomniany kpl do A4 B7 1.8TQ, ponadto wymienilem odboje tył i osłony oraz łączniki stabilizatora na przodzie. Prace wykonalem sam w garażu bez niczyjej pomocy... a sprzedała by sie bo w samego ze wszystkim idzie sie zaje...ać... (szacun dla tych co ogarniaja temat w 1h na 1 koło... no ale efekt końcowy jest wzorowy... niebawem wrzucę fotki. Zeszlo mi bo też czysciłem podzespoły, nadkola i inne pierdoły. Ale nie da sie tego wymienić w 4h w samego bez kanału... (co roku obiecuje sobie ze to w tym go wykope ?‍♂️ i dalej nie ma). Z jazdy powiem ze sztywniej niz w B5 jest w B7... ale na 225/45 R17 jest przyklejona do asfaltu... polecam każdemu... prosta rzecz a tak cieszy i daje tyle radosci ?
  4. chyba juz nie sprzedaje czesci... dam ogloszenie o checi zakupu...
  5. tyle ze na alledrogo wszystko jest od angoli... chyba trzeba jechać na szrot albo musze uzbroic sie w cierpliwość i czekac az ktoś z forum odda...
  6. yyy a pasuja z B6 lub A6 C6? sporo anglielskich jest na aukcjach...
  7. gdzies czytałem ze jest zaleznosc tych przewodow ale to chyba mit dlatego zapytalem, dzis chyba popierniczylem je wlasnie...
  8. juz szukam właśnie...
  9. no dobra wiec szukam wkładów podpinam i zobaczymy czy zagra... jeszcze jedno, te przewody 2 czarne co ida do wkladu sa zamienne? ma znaczenie ich podłączenie? czy obojetne?
  10. kurde no... a np jakies jakosciowe zamienniki? no widzisz tak mam, kupilem kiere juz w multifunkcji i tasme ma byc niby jutro, ale te lusterka spedzaja mi sen... potrzebuje tego bo w pracy mam do d*p... wyjazd a po nocy zawsze sa albo oszronione albo zaparowane... poszukam wkladów jakiś... auto jest z grudnia 2007 wiec moze koncem produkcji kladli co mieli...
  11. Jutro sprawdze czy pojawia sie jakiekolwiek napiecie na tych przewodach po wl zaplonu lub szyby... ktos wspominal ze pojawia sie na chwilke tylko i jesli jest wyzsza temp to znika... ciort wie... z drugiej strony... mam np kostke przy kierownicy od multifunkcji a nie mam kiery z multifunkcja i tasmy a kodowanie w vcds pod multi moge wlaczyc... wiec opcja rozbudowy jak nabardziej jest. Sądzić mozna ze skoro i tu sa wyprowadzone przewody to sa one w jakimś celu... po co by producent tak robil? Jakie Ty te wklady kupiles? w serwisie brales czy z sieci? moze faktycznie wystarczy podłaczyć. ?
  12. Hej wszystkim. Ostatnio zastawialem sie dlaczego w swojej B7 nie mam podgrzewanych lusterek. Dzis rozebralem 1 lusterko prawe i jak sie okazuje wklad lusterka nie jest podgrzewany ale ori. Nie mniej jednak na jego plastikowych ala konsowkach nasuniete byly 2 czarne przewody wychodzace z wiazki lustetka. No wiec sprawdzilem przejscie na tych przewodach i go nie ma... ani po wlaczeniu tylnej szyby ani przy wlaczonym zaplonie. Na wlepce jest oznaczenie 6XC wiec chyba nie ma sensu kupowac mi wkladow bo i tak nie bedzie grzanie dzialac... widocznie taka wiazke dawali i tyle... Chyba ze ktos cos podpowie w tej kwesti. Dziwne bo lusterka elektryczne a nie grzeja... ktos dokladal taka opcje do siebie i mu dziala przy takim przypadku jak moj?
  13. W B5 wypiaskowałem ten syf i zalozyłem pokrywe jak nową... tyle ze przy przebiegu ok 320 tys. jezdzilem caly czas na castrolu 10w40... wypiaskuj to bo ciezko to usunac załóż nowa uszczelke dobrze odtluszczając i dokrec z siła Nm pokrywe jak napisali w ksiazce i bedziesz zadowolony. Nie dokrecaj pokrywy na siłe dłoni... uszczelki są wrazliwe.
  14. tez bede to zakladał bo w b5 mialem a w b7 bida
  15. Eibach E-10-15-003-04-22 naciski: 1090 na 1135 Nie kombinował bym. Kupiłbym Eibacha i cieszył sie z pokonywanych kilometrów... -30... a jak siądzie -27 to juz nie? spójrz na samochod na równej powierzchni jak masz aktualnie i wyobraz sobie ze tak samo bedzie po tylko teorytycznie -30 nizej. Skoro producent dobiera dane naciskow na osie pod konkretny samochod silnik, rok, naped i to uwzglednia to zakłada ze jego oferta bedzie miala odbior u konsumenta i zadowoli obnizeniem jak najbardziej zblizonym do -30. Co do róznic w wysokosci przod tył to Eibachy bardzo ładnie kładą przód wiec wąpie w jakąkolwiek rozbieżność. Mi wlasnie przyszedł kpl Eibach po 4 tyg z niemiec do B7 1.8TQ sedan i czekam na chwile pogody. ?
  16. 5x Kontrolka 12V dioda czerwona z oprawką i kablem 9343890779 - Sklep internetowy AGD, RTV, telefony, laptopy - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro za 17,89 zł - 5x Kontrolka 12V dioda czerwona z oprawką i kablem (9343890779)... bedą takie ok? chce zrobić odrazu z przodu i z tyłu auta a 1 zostanie mi na wszelki wypadek... ona chyba maja rezystory... nadadzą sie?
  17. Pro Kit z Eibacha Ci ładnie to psadzi przy zachowaniu dotyczasowego komfortu. Zwróć uwage na stan odbojników. Jeśli amory są ok to ja bym nie kombinował nic wiecej na nasze drogi...
  18. Dioda z kablem 20cm LED 5mm 12V czerwona z oprawką... takie znalazlem na allegno... Kupić takie 2 i do tego rezystory? do kazdej osobno? jakie te rezystory... w środku lampki nie bedzie widać jaką oprawke mają ledy a efekt bedzie osiagniety. Tak sadze. Czy rezystory 750ohm beda odpowiednie?
  19. Dioda z kablem 20cm LED 5mm 12V czerwona z oprawką... takie znalazlem na allegno... Kupić takie 2 i do tego rezystory? do kazdej osobno? jakie te rezystory... w środku lampki nie bedzie widać jaką oprawke mają ledy a efekt bedzie osiagniety. Tak sadze.
  20. Patent fajny... mam pytanie, skad ma iść prąd? gdzie wpiąć sie z diodami? pod dowolne miejsce z świetlenia lampki tzn... jej przyciskow? tam znaleść + i -? jakie rezystory? jakiś link? co do oprawek to są one ori? czy samorobka? na portalu aukcyjnym sa np diody gotowe z oprawkami ale jak powinno być w ori?
  21. Dokładnie... żadne płukanie, wlewanie kwasków i roztworów... wymiana nagrzewnicy... najlepiej na ori bo szkoda pracy... 1 dniówka lub 2 popołudnia i po temacie na lata... przerabialem temat w B5... 1. Wymiana u elektryka 300zl plus nagrzewnica Febi... nie kupować! dno... za 2 razem juz sam i nagrzewnica ori behr. Coś koło 250zł... spokoj... Mozna płukać... tyle że to porównać do czajnika z kamieniem... On ma pustą przestrzeń... Wypłukanie guzik da. A w nagrzewnicy są kanały... można się bawić ale poświecony czas zagospodarował bym na nową i wymianę... ja przelewałem swoją nie na wiaderku... a po 2h i mimo ze woda leciała super ona i tak nie dawała rady... zatem wymiana i tylko ona i po problemie.
  22. po wymianie czujnika pod pedałem hamulca ESP problemy znikneły ???
  23. Prawdopodobnie mam zwarcie masy na kostce fakra juz zamowiłem i wymienię na tyg. zobaczymy czy pomoże
  24. Cześć, po wykonaniu skanowania wyskoczyły takie błędy. Jak się ich pozbyć? Dodam, że np ESP często podczas normalnej jazdy lub np w momencie kiedy zadziała zaświeca się kontrolka która świeci do momentu aż ponownie nie uruchomię samochodu. Ktoś może mi wyjaśnić jak rozwiązać te problemy? Złości mnie świadomość, że coś nie gra... Log-170750km.txt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.