Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bombelm7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bombelm7

  1. bombelm7 odpowiedział(a) na Magna temat w Audi A4 B7
    Ok. Olewam wtyczkę bo mi potrzebna przyczepka nie camping... Więc temat załatwiony. Czerwono - czarny przewód jest wyjęty z wiązki fabrycznej i połączony z czerwonym przewodem od modułu haka tym nowym co mam. Zobarazuje to dokładnie chwila...
  2. bombelm7 odpowiedział(a) na Magna temat w Audi A4 B7
    15:50... Kostka biała. A czerwono - czarny przewód? Też STOP?
  3. bombelm7 odpowiedział(a) na Magna temat w Audi A4 B7
    Otrzymałem małą niespodziankę od człowieka który mi to wysłał. Rozumiem że: 1. Grubszy czerwony kabel to +12 po stacyjce. 2. x2 skrętki to CANy 3. Z pin 15 idzie czerwony przewód. Nie wiem co to? Zasilanie STOP? 4. drugi czerwony od modułu łączy się z czerwono czarnym wiązki kostki fabrycznej więc to drugi STOP? W sensie na stronę L i P? Bo podobno STOP nie idzie przez CAN jak wyczytałem ale tak jest w ori modułach. Ja chyba nie mam ori. @Muskel1 jakbyś mógł to jakoś z wypowiedzi tego człowieka z filmu zweryfikować to miałbym ogarnięty temat. I on tam jeszcze mówi o takiej kostce białej 3 pin która zostawia luzem od czego ona jest? Byłbym bardzo wdzięczny.
  4. bombelm7 odpowiedział(a) na Magna temat w Audi A4 B7
    @Muskel1 dziękuję ?, szapoba. Nie umiem języka ale napewno jakoś na piechotę / tłumaczem już większą część ogarnę. A resztę dopytam. Super.
  5. bombelm7 odpowiedział(a) na Magna temat w Audi A4 B7
    Witam. Nie będę zakładał nowego tematu bo tu już jest ten (stary trochę ?) to zapytam. Niestety zmuszony zastałem - czego nie chciałem do montażu haka w swojej B7. W necie jest masa pordzewiałego syfu i odnoszę wrażenie że sprzedający to kleją komplety z kilku aut zbierając części i sprzedają jak super zestawy, no ale kupiłem w miarę chyba przyzwoity hak do B7 Westfalia A40V z modułem JaegerCANtrol 381973 18pin firmy Erich Jaeger, kluczyk, wypinana kula... no bajera. Hak oczywiście używany no ale posiada kompletną wiązkę która jest w dobrym stanie. Niestety nie posiadam do tego modułu żadnej instrukcji montażu i albo nie umiem jej znaleźć albo zwyczajnie jej nie ma już i tu prośba do użytkowników którzy montowali takie wiązki z Jaeger u siebie w autach lub wiedzą jak je zamontować aby pomogli. Schemat? może ktoś ma instrukcję montażu do B7, może ktoś wie jak podłączyć taki moduł?
  6. U mnie też w lusterku od kierowcy Ori diody a6c6 postanowiły się wysrać na mnie. Zastanawia mnie tylko że padły na raz wszystkie 3. Teraz zimno, nie chce mi się nad tym pochylac. Ale chyba ogólnie to oleje te Ori diody i zmienię blendy na zwykłe bez podświetlenia i założę w nich zwykła diodę LED 1 sztukę i tyle. Tych Ori ledow nie mogę rozłożyć bo są jakoś zaklejone na amen w pacirzu. Kupić nowych się nie da w normalnej cenie. Wy tam wystawiacie zwykła diodę 12V?
  7. Super Ci wyszło. Nie pamiętam czy tam jest klosz kierunku w niej? Nie warto było zmienić na biały? Lampa wygląda o niebo lepiej... Lecz o gustach się nie rozmawia. Efekt finalny super.
  8. Nie wiem dokładnie. Ale chyba i tak musisz usunąć błąd. Więc trzeba wskrzesić kabel. Manualna naprawa chyba nie podpowie komputerowi że jest wszystko cacy z hamulcami kiedy ten już zauważył że jednak coś nie gra.
  9. Hmm... Jak wiele elementów wpływa na spasowanie tego zderzaka? A może istnieje jakiś wymiar w 0.100 odległości maski od zderzaka w jego dwóch stycznych? Może wprowadzę jakieś zmiany u siebie bo prócz zmiany samego zderzaka mam jeszcze grill z S4 to już chyba całkiem mam krzywy ten przód... I lany w pysk łącznie z podłużnicami. 65% b7 które widzę jeżdżą że źle "wy regulowanym" zderzakiem. Problem w tym że do większości napraw i ingerencji zderzak się zrzuca a potem mechanikom nie chce się go jakoś specjalnie ustawiać a możliwości jest wiele. Czasami wymienia się i montuje na nowo regulację wysokości "i odległości" jak to robiłem u siebie - groszowe sprawy. Bo lubi się obrócić. Reszta wychodzi sama z siebie. No ale... Wychodzi na to że mam B7 od 4 lat troszkę z przodem miałem styczności - niewiele tam... i dalej nie wiem o przodzie nic...
  10. Kurcze ale bez ramki wygląda świetnie. Znaczy drzwi. Jak zakładałem lusterka też było fajnie. ? Czego użyłeś by wyciszyć? Tył też zrobiłeś? Bagażnik? Nie ma zdjęć szczegółów. Jakiś efekt znaczący np podczas zamykania drzwi z opuszczoną szybą? Czy tylko audio?
  11. Fajne kółko. Widziałem kiedyś zdjęcie RS-a w sieci na tych felgach. Ładnie. Ale Twoje... troszkę zniszczone. Dał byś to na CNC. Może by poprawili. Taka tylko sugestia. ??
  12. Wody szerokie życzę Ci spokojnych fal. ?
  13. W B5 już w 1.8 ADR 125KM. Taka plastikowa spinka mi strzelała przy wyższej prędkości... "140"km/h. Pamiętam firmy Febi był czujnik. Aż dziwię się że to badziewie ktoś produkuje i zakłada. No ale sam się nabrałem lecz czujnik nowy a spinka Ori metalowa założona. I płynu nie wyrzucił nigdy po zabiegu. Te plastikowe spinki do odrazu kosz. Dno.
  14. No o to mi chodziło. Tak mają takie gniazdo a sam napis jest tam na 3 chyba kołkach zgrzewany. Zapytałem bo autor pisze że B7 w quattro a rzuciło mi się że napisu na listwie nie ma. Stąd pytanie czy były bez. @pelonek1 (o dekor ten nad schowkiem pasażera)
  15. Tak zapytam. Były wersje "quattro" bez napisu na listwie wewnątrz auta po stronie pasażera? Bo ja też mam 2007 i mam taki napis. Co prawda musiałem wymienić listwę z napisem oczywiście i cena bez napisu a z napisem jest niebem a ziemią.
  16. Wiązka idzie do modułu w drzwiach. W B7 to taka beżowa kostka.
  17. Kurcze. Prawie jak w grze NFS Underground. Najlepiej prezentuje się po prostu bez niczego. Jak na zdjęciach wyżej w temacie. Jest wtedy elegancki i ma smak. Ale jak już te maziaje mają być to przodu bym nie ruszał. Jak coś to od tyłu jedynie. "1" zdjęcie. "Moje zdanie" - "Mój gust". Dokładki zdecydowanie na + tylko dobrej firmy a nie z włókna z żywicą. Sam kiedyś kupiłem za chyba 400 takie i jak zobaczyłem to zadałem sobie pytanie "robią jeszcze coś takiego?" - jak owiewki do Jawki czy Rometa. Porażka. Oddalem. Na zdjęciach masz napewno coś lepszego więc ok. Jednak jakoś pod zwykły zderzak ta dokładka mi nie leży. Za dużo linii jest... Sukcesu w wyborach. ?
  18. Jakie masz wymiary ic? Z ciekawości...
  19. Nie zakładam. Czytałem o tym dużo. Pod moc 260km. Zbędny temat. U mnie IC 180 w zupełności jest wydajny bez żadnych izolatorów przejścia między kolektorem ssącym a głowicą. No ale to u mnie. Amatora.
  20. to stały element szyby, plastiki są na czymś do niej przyklejone i raczej ich wymiana będzie kłopotliwa i nieopłacalna patrząc na ceny używanej szybki
  21. Maleńki postęp.
  22. Brałem do siebie Beru ZSE043 jak dobrze pamiętam. Rok temu. Zero problemów. Polecam. I też sam nie wiedziałem jak się zachować co do wyboru NGK. Ale w końcu zrezygnowałem.
  23. Znajome obrazki. ? Rns-e fajny bajer. Brakuje kiery 3 ramiennej. Jakoś te 4 mnie osobiście się nie podobają. Miałem w B5 zmieniłem na 3 z S. W B7 miałem 3 to zmieniłem dla multifunkcjie. Ale 3 ramienna wygląda ładniej i tyle ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.