Treść opublikowana przez bombelm7
-
Hak wypinany do Audi A4 B7
Ok. Olewam wtyczkę bo mi potrzebna przyczepka nie camping... Więc temat załatwiony. Czerwono - czarny przewód jest wyjęty z wiązki fabrycznej i połączony z czerwonym przewodem od modułu haka tym nowym co mam. Zobarazuje to dokładnie chwila...
-
Hak wypinany do Audi A4 B7
15:50... Kostka biała. A czerwono - czarny przewód? Też STOP?
-
Hak wypinany do Audi A4 B7
Otrzymałem małą niespodziankę od człowieka który mi to wysłał. Rozumiem że: 1. Grubszy czerwony kabel to +12 po stacyjce. 2. x2 skrętki to CANy 3. Z pin 15 idzie czerwony przewód. Nie wiem co to? Zasilanie STOP? 4. drugi czerwony od modułu łączy się z czerwono czarnym wiązki kostki fabrycznej więc to drugi STOP? W sensie na stronę L i P? Bo podobno STOP nie idzie przez CAN jak wyczytałem ale tak jest w ori modułach. Ja chyba nie mam ori. @Muskel1 jakbyś mógł to jakoś z wypowiedzi tego człowieka z filmu zweryfikować to miałbym ogarnięty temat. I on tam jeszcze mówi o takiej kostce białej 3 pin która zostawia luzem od czego ona jest? Byłbym bardzo wdzięczny.
-
Hak wypinany do Audi A4 B7
@Muskel1 dziękuję ?, szapoba. Nie umiem języka ale napewno jakoś na piechotę / tłumaczem już większą część ogarnę. A resztę dopytam. Super.
-
Hak wypinany do Audi A4 B7
Witam. Nie będę zakładał nowego tematu bo tu już jest ten (stary trochę ?) to zapytam. Niestety zmuszony zastałem - czego nie chciałem do montażu haka w swojej B7. W necie jest masa pordzewiałego syfu i odnoszę wrażenie że sprzedający to kleją komplety z kilku aut zbierając części i sprzedają jak super zestawy, no ale kupiłem w miarę chyba przyzwoity hak do B7 Westfalia A40V z modułem JaegerCANtrol 381973 18pin firmy Erich Jaeger, kluczyk, wypinana kula... no bajera. Hak oczywiście używany no ale posiada kompletną wiązkę która jest w dobrym stanie. Niestety nie posiadam do tego modułu żadnej instrukcji montażu i albo nie umiem jej znaleźć albo zwyczajnie jej nie ma już i tu prośba do użytkowników którzy montowali takie wiązki z Jaeger u siebie w autach lub wiedzą jak je zamontować aby pomogli. Schemat? może ktoś ma instrukcję montażu do B7, może ktoś wie jak podłączyć taki moduł?
-
[B7 BLB] bieda edyszyn? Hard_cut/Stage_1/RS_look/Gwint/Ulter/Pompei/Przelot/Sport by kubicv10
Nawet S4 pasuje P&P pod zwykły zderzak. ?
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
U mnie też w lusterku od kierowcy Ori diody a6c6 postanowiły się wysrać na mnie. Zastanawia mnie tylko że padły na raz wszystkie 3. Teraz zimno, nie chce mi się nad tym pochylac. Ale chyba ogólnie to oleje te Ori diody i zmienię blendy na zwykłe bez podświetlenia i założę w nich zwykła diodę LED 1 sztukę i tyle. Tych Ori ledow nie mogę rozłożyć bo są jakoś zaklejone na amen w pacirzu. Kupić nowych się nie da w normalnej cenie. Wy tam wystawiacie zwykła diodę 12V?
-
[2.0TFSI BWE] B7 PhantomSchwartz
Super Ci wyszło. Nie pamiętam czy tam jest klosz kierunku w niej? Nie warto było zmienić na biały? Lampa wygląda o niebo lepiej... Lecz o gustach się nie rozmawia. Efekt finalny super.
-
A4 B7 AVANT 2.0 TDI BPW S-Line Multitronik z Wrocławia
Nie wiem dokładnie. Ale chyba i tak musisz usunąć błąd. Więc trzeba wskrzesić kabel. Manualna naprawa chyba nie podpowie komputerowi że jest wszystko cacy z hamulcami kiedy ten już zauważył że jednak coś nie gra.
-
[A4 B7] polski czterołapny BKN *Quattro* *320/288*
Hmm... Jak wiele elementów wpływa na spasowanie tego zderzaka? A może istnieje jakiś wymiar w 0.100 odległości maski od zderzaka w jego dwóch stycznych? Może wprowadzę jakieś zmiany u siebie bo prócz zmiany samego zderzaka mam jeszcze grill z S4 to już chyba całkiem mam krzywy ten przód... I lany w pysk łącznie z podłużnicami. 65% b7 które widzę jeżdżą że źle "wy regulowanym" zderzakiem. Problem w tym że do większości napraw i ingerencji zderzak się zrzuca a potem mechanikom nie chce się go jakoś specjalnie ustawiać a możliwości jest wiele. Czasami wymienia się i montuje na nowo regulację wysokości "i odległości" jak to robiłem u siebie - groszowe sprawy. Bo lubi się obrócić. Reszta wychodzi sama z siebie. No ale... Wychodzi na to że mam B7 od 4 lat troszkę z przodem miałem styczności - niewiele tam... i dalej nie wiem o przodzie nic...
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Kurcze ale bez ramki wygląda świetnie. Znaczy drzwi. Jak zakładałem lusterka też było fajnie. ? Czego użyłeś by wyciszyć? Tył też zrobiłeś? Bagażnik? Nie ma zdjęć szczegółów. Jakiś efekt znaczący np podczas zamykania drzwi z opuszczoną szybą? Czy tylko audio?
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
Fajne kółko. Widziałem kiedyś zdjęcie RS-a w sieci na tych felgach. Ładnie. Ale Twoje... troszkę zniszczone. Dał byś to na CNC. Może by poprawili. Taka tylko sugestia. ??
-
[2.0TFSI BWE] B7 PhantomSchwartz
Wody szerokie życzę Ci spokojnych fal. ?
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
W B5 już w 1.8 ADR 125KM. Taka plastikowa spinka mi strzelała przy wyższej prędkości... "140"km/h. Pamiętam firmy Febi był czujnik. Aż dziwię się że to badziewie ktoś produkuje i zakłada. No ale sam się nabrałem lecz czujnik nowy a spinka Ori metalowa założona. I płynu nie wyrzucił nigdy po zabiegu. Te plastikowe spinki do odrazu kosz. Dno.
-
[B7 BTB] 1.8t Avant Quattro S-Line Ocean Blue Pearl :idealne na daily:
No o to mi chodziło. Tak mają takie gniazdo a sam napis jest tam na 3 chyba kołkach zgrzewany. Zapytałem bo autor pisze że B7 w quattro a rzuciło mi się że napisu na listwie nie ma. Stąd pytanie czy były bez. @pelonek1 (o dekor ten nad schowkiem pasażera)
-
[B7 BTB] 1.8t Avant Quattro S-Line Ocean Blue Pearl :idealne na daily:
Tak zapytam. Były wersje "quattro" bez napisu na listwie wewnątrz auta po stronie pasażera? Bo ja też mam 2007 i mam taki napis. Co prawda musiałem wymienić listwę z napisem oczywiście i cena bez napisu a z napisem jest niebem a ziemią.
-
Brak prądu w podgrzewanych lusterkach A4 B7
Wiązka idzie do modułu w drzwiach. W B7 to taka beżowa kostka.
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
Kurcze. Prawie jak w grze NFS Underground. Najlepiej prezentuje się po prostu bez niczego. Jak na zdjęciach wyżej w temacie. Jest wtedy elegancki i ma smak. Ale jak już te maziaje mają być to przodu bym nie ruszał. Jak coś to od tyłu jedynie. "1" zdjęcie. "Moje zdanie" - "Mój gust". Dokładki zdecydowanie na + tylko dobrej firmy a nie z włókna z żywicą. Sam kiedyś kupiłem za chyba 400 takie i jak zobaczyłem to zadałem sobie pytanie "robią jeszcze coś takiego?" - jak owiewki do Jawki czy Rometa. Porażka. Oddalem. Na zdjęciach masz napewno coś lepszego więc ok. Jednak jakoś pod zwykły zderzak ta dokładka mi nie leży. Za dużo linii jest... Sukcesu w wyborach. ?
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Jakie masz wymiary ic? Z ciekawości...
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Nie zakładam. Czytałem o tym dużo. Pod moc 260km. Zbędny temat. U mnie IC 180 w zupełności jest wydajny bez żadnych izolatorów przejścia między kolektorem ssącym a głowicą. No ale to u mnie. Amatora.
-
Pęknięte mocowanie szyby w drzwiach
to stały element szyby, plastiki są na czymś do niej przyklejone i raczej ich wymiana będzie kłopotliwa i nieopłacalna patrząc na ceny używanej szybki
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
Ładne pieczątki.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
Brałem do siebie Beru ZSE043 jak dobrze pamiętam. Rok temu. Zero problemów. Polecam. I też sam nie wiedziałem jak się zachować co do wyboru NGK. Ale w końcu zrezygnowałem.
-
Audi A4 B7 Individual Avant by Seboll
Znajome obrazki. ? Rns-e fajny bajer. Brakuje kiery 3 ramiennej. Jakoś te 4 mnie osobiście się nie podobają. Miałem w B5 zmieniłem na 3 z S. W B7 miałem 3 to zmieniłem dla multifunkcjie. Ale 3 ramienna wygląda ładniej i tyle ?