Treść opublikowana przez jaccov6
-
Spoty Olsztyńskie
Z wypasu.. .szyby przód elektryka:decayed: SPOT W NIEDZIELE ?
-
Spoty Olsztyńskie
Jutro dam znac co i jak
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
pytanie czy za każdym razem po połączeniu ma zasysać książke z tel..? bo co wsiąde do auta to w rnsie niema żadnych kontaktów i prosi o pobranie wszystkiego
-
Spoty Olsztyńskie
chyba jest na górze podpięte ciamajdy:grin:
-
Spoty Olsztyńskie
za używki z przesyłką to wyjdzie prawie tyle co nowe...no chyba że trafisz w dobrej monecie
-
Spoty Olsztyńskie
ja grzane
-
Spoty Olsztyńskie
będę latał po mieście to seata odwiedzę.Mam tam rabat to popytam:wink:
-
Spoty Olsztyńskie
c**j w torcie coś ściemniasz wczoraj to była adaptacja klimatronika adaptacja była w sobotę:grin:wczoraj był spot, 10 autek było:wink:wieczorem wstawie fotki zbychzz spryski brałeś w ASO ?
-
Spoty Olsztyńskie
wczoraj był :decayed:było sporo nowych ludzi
-
Spoty Olsztyńskie
ja mogę być
-
Spoty Olsztyńskie
Skrzypek jest spot?
-
B8 TrOOOOp
Jakie to mmi i do kogo po mape 2014?
-
Spoty Olsztyńskie
Jak na fotce w podpisie...8j et43
-
Spoty Olsztyńskie
ktoś może chętny na moje 18-tki,opony 225/40 po przebiegu 2000km
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
to jak jutro orneta?? Brak odzewu wiec ....bania:wink: niedziela spot? ..co ja się pytam:facepalm:- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
trace już cierpliwość do pobierania książki i połączeń SGS II wcześniej łączył sie i wyświetlało komunikat że urządzenie chce pobrać książke ,zezwalałem i nic się nie działo.Zmieniłem kodowanie z 511 na 10722 (moduł dokładany C) i teraz zezwalam na pobranie kilka razy i chyba za 3 pobierze,tylko raz książke za innym razem połączenia nieodebrane lub odebrane:facepalm:Za każdym razem jak wsiąde do samochodu ta sama procedura kila razu trzeba nacisnąć ok by losowo zostało coś pobrane..Tel i rns-e miały robione restart.Udało raz sie pobrać książke ale teraz byłem w samochodzie i książki niema.Za każdym razem trzeba książke pobierać?- B6 DIVISION
tumoroł.:wink:fotka będzie- B6 DIVISION
myśle nad czarnym akrylem- B6 DIVISION
praktykował może ktoś zabieg polegający na malowaniu listew ozdobnych wew.?/nie sprayem/- Spoty Olsztyńskie
cenna informacja:wink:- Spoty Olsztyńskie
latamy dziś wieczorem po śniegu??- B6 DIVISION
7-ka może to nie jest ale okolice Olsztyna:wink:zabawa od rana:naughty:- Spoty Olsztyńskie
Gejusy juz chyba czas na spota sobotniego/niedzielnego lub piatkowego piwnego bo smali mnie od trzech króliiiiiii- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To ja na spota cisne 220km a tu d*pa:eek: - Spoty Olsztyńskie