Treść opublikowana przez marcin j
-
[1.9 TDI AVG] moc przybyła
spanky, od dołu chyba nieźle ciągnie, to falowanko dziwne, ale jak mówisz, może sie rozjeździ. Miłego śmiganka.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Podaj link hihi [ Dodano: 25-01-2007, 09:52 ] Będzie zajefajny wypad coś mi się wydaje :564:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Chyba zostałem źle zrozumiany, mieszkam w górach więc śnieg i górki mi nie straszne, chodzi mi oto by wydrapać się tam na stówe, bo chciałbym zrobić zdjęcie ok 50 Audiczek z balkonu Krokusa, fajny widok, to była by też niezła pamiątka. Damy rade :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Może się jakoś wydrapie do góry. :one: [ Dodano: 24-01-2007, 17:11 ] Najwyżej będę cofał do samej góry , albo chłopaki pomogą z qattro. :564: [ Dodano: 24-01-2007, 17:14 ] NIUNIAA4, też nie mam łańcuchów, ale moje zimówki nie są the best
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
U to kiepsko :/
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
A do tego Krokusa , to jest jakiś duży podjazd pod górkę. Będzie ciężko ośką?? :?:
-
[S4 4.2 V8] Wilk w oczej skórze
foty :?: :?: :?:
-
Wymieniłem grill,jak sie podoba??
Fajnie to nawet wygląda, ale spróbuj ściągnąć znaczek Kamei, może jeszcze lepiej będzie wyglądać niunia.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Do ekipy bawiącej w Wiśle dołączam z moją kobietą. już nie moge się doczekać. Ps. czy jedzie ktoś na zlot z okolic Nowego Targu :?:
-
[B5 1.9 TDI 90KM ] zuzyty pasek rozrządu po 1600 km..fotki
NorZad, To miałeś stary czuja i szczęście. :564:
-
Podwójny wydech
Wtedy równo kopci (chodzi mi o powyższe zdjęcia) i wygląda ciekawie.
-
jak zrobić chrom w srodkowym wlocie w zderzaku
, udało ci się [ Dodano: 23-01-2007, 16:21 ] Hihihi, tu Cię mam ( patrz wyżej), to już tera jest żart, kolega cząstek już wie jak zrobić. Pozdrówka platiniumm.
-
Rozmiar opon w S4
Niestety nie bardzo wiem, ale próbuj poszukać na allegro, może będzie ktoś z okolic krakowa miał coś co cię będzie interesować. Pozdr.
-
Podwójny wydech
Raczej obstawałbym za tym co w nawiasie napisałeś.
-
Rozmiar opon w S4
17"do s4 troche to może popsuć wygląd. 18" pasowałyby tu jak najbardziej, to moja opinia W odpowiedzi na powyższe, czy będzie obcierać , to jest to też zależne od ET ( odsadzenia twojej felgi), więc teraz trudno określić czy bezie obcierać czy nie.
-
Podwójny wydech
zwróć uwagę na powyższą moją wypowiedź. Najlepiej to wygląda gdy jest taka sama droga spalin do jednego i drugiego tłumika.
-
Podwójny wydech
Rozumiem , że chodzi ci o dołożenie drugiego sportowego wydechu, moim zdaniem zostaw jeden tłumik, będziesz przynajmniej spokojny i nie będziesz się martwił o zniekształcenia zderzaka w wyniku wysokiej temperatury końcówki tłumika. A jakie rożwiązanie proponuje ten co będzie ci robił ewentualną modyfikacje? [ Dodano: 21-01-2007, 12:24 ] Zawsze możesz założyć taki ekran , matę , czy jak to nazawać. Generalnie chodzi mi o ten sam materiał ,który jest poprowadzony nad całym wydechem( czyt. osłona termiczna). Ona odpowiedzialny jest za odbijanie ciepła. [ Dodano: 21-01-2007, 12:28 ] do drugiej końcówki, którą ewentualnie byś dołożył będzie dłuższa droga spalin, i też nie wygląda to ładnie gdy z jednej strony końcówki kopci więcej a z drugiej mniej.
-
jak zrobić chrom w srodkowym wlocie w zderzaku
Tylko , że takie odpwiedzi mogą zrazić do kolejnych pytań, gdyż na zadane pytanie nie uzyskano odpowiedzi. Pozdrawiam. [ Dodano: 21-01-2007, 12:07 ] cząstek4, nie wiem czy nie ma gotowej takiej ramki do kupienia w odpowiednich sklepach, ale spytaj osobe o nicku rob, z tego co pamiętam on ma coś takiego zrobione w swojej .Pozdr.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Krzysztoff, obstawiam " skopany" czujnik temp.
-
jak zrobić chrom w srodkowym wlocie w zderzaku
platiniumm, chciałbyś żeby na takie samo pytanie tylko zadane przez Ciebie uzyskać taką odpowiedź
-
Jaka opona do alusów 15"
Nie jest zbyt wielka , ale najlepiej dowiedzieć się na miejscu w sklepie. Jeżeli teraz by mieli letnie gdzieś w sklepach w magazynie to mógłbyś kupić za dobrą cenę , bo nie jest sezon, na wiosne letnie bedą pewnie droższe.Jeżeli zaś nie jesteś zwolennikiem używanych opon, to na allegro są również nowe opony z gwarancją i fakturami bądź paragonami. http://moto.allegro.pl/item156091326_nowe_opony_continental_205_55_r16_91h.html http://moto.allegro.pl/item159123841_205_55r15_continental_nowe_lato.html
-
[B5 2.6]
Ładna, a obudowy lusterek masz , czy nakładki :?: Akurat nie jestem zwolennikiem lexów. Poza tym autko bardzo przyjemnie się prezentuje.
-
[B5 A4 1,9TDI] 96r (90KM-125KM) - NOWE FOTKI
Ładny, ładny, proszę o więcej fotek środka i opis wyposażenia.
-
[B5 1999r] Jak zmienić obudowy lusterek?
M@rcus, dzięki wielkie za informacje. [ Dodano: 20-01-2007, 13:19 ] Jak ktoś ma jakieś foto odnośnie mojego tematu, to chętnie obejże.
-
[B5 1999r] Jak zmienić obudowy lusterek?
Jak w temacie. Kupiłem obudowy in pro, ale chciałbym uzyskać porade, jak je wymienić by niczego nie uszkodzić. Może ktoś już robił to sam i udzieli kilka wskazówek :?: :?: :?: Z góry dziękuje za odpowiedzi :!: