Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. siema krk , ale dziś piknie na dworze:), aha tak średnio do której sie spocicie?? bo dawno nie byłem u was
  2. Witamy i powodzenia w zakupach
  3. chetnie tylko nie ma mnie wkraju , w weekend juz wracam.
  4. ale cudo , marzenie
  5. tez mam takiego rodzynka , nic prostszego , szukasz go z pol roku
  6. chyba nie bede się w to bawił ale kto wie co będzie w przyszłym roku tak z ciekawosci gdzie kupiona ?w pl czy reich moze?
  7. hmmm piekna, moze da sie zrobic wydech na 2 strony gratulation
  8. pamietam jak trzeniu sie chwalil ze maska cala szpachlowana fqajny parch
  9. musisz ewentualnie odblokować funkcje video in motion, gdy jest zablokowana to tylko na postoju masz obraz i dzwięk, a jak ruszasz samochodem to masz tylko dżwięk i wyswietla się komunikat , że dla twojego bezpieczeństwa nie będzie wyświetlany obraz
  10. walnij sete na rozgrzanie
  11. Dziękuje , ale takiego stresa to nigdy w życiu nie miałem.
  12. w kraju byłem cały czas prawie , ale pisałem magisterke i na nic czasu nie było, no i musze się pochwalić od wczoraj jestem mgr, i teraz juz wracam do żywych
  13. witam , po przerwie
  14. Witam , ale mnie tu nie było, ps. jarko jutro wpłacam kase , chciałem dziś na spocie , ale nie miałem czasu czekać na niego
  15. 2 lata jezdze juz na tych 235/ 40 /18 i jestem zadowolony, nie widze powodu , by zmieniać na węższe. pytałem o rozmiar 255 na tył bo trafiły się w dobrej cenie 4 oponki nówki cintinental, tylko że 2 szt, to 235/40, a 2 szt. 255/35, stą było moje pytanie, ale po obliczeniach , wychodzi , że przy moim napędzie nie mogę mieć takich opon.
  16. No tak ale obwód chyba jest inny, pytanie dotyczyło głownie napędu, bo przecież na zakretach jedno koło robi mniejszą drogę , drugie większą ,więc jak to wlaściwie jest ??, liczyłem i wysokość tez jest inna: opona 255/35 ma wysokość 89,25 mm, a 235/40 ma 94 mm [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 22:19_________________________________________________Juz w sumie decyzja zapadła kupuje 245/40/r18
  17. Witam, jak w temacie , jakie przeciwskazania, i czy wogóle 255 opona się zmieści?? Felga "RS4" 8j, et chyba 42. dzieki z góry za odpowiedzi
  18. szacun za wytrwałość w dążeniu do celu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.