Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. myślę że za kilka dni wykruszy się samo NO przez jakiś okres nic sie nie ruszało.
  2. Coś mi tu nie gra , jakim ty przyciskiem włączasz klime???
  3. To prosze mnie przesunąć jeszcze z 6 miejsc wyzej
  4. No pewnie przemian kojarzysz czarną b6 na KNT, niebieski parking przed wjazdem na dach, tam mijaliśmy sie
  5. Zawsze możesz podjechać na spota w Twoim regionie. Chłopaki doradzą , a i vaga mają .
  6. Aha przynać sie kto był na rejestracja DGL srbrnym avantem b7 na spocie ????
  7. Miałem do was dotrzeć , ba nawet byłem w GK, ale niestety z braku czasu nie mogłem zawitać. Do następnego, Ps. cos innego napisałem
  8. kur fajny potworek , mam wrażenie , że te nowe fele ją troche odmłodziły.
  9. Witam na forum płd polske
  10. sprawdź czy na tej naklejce na drzwiach nie podano też szerokości felgi, wartość powinna być podana razem z literą J np . 205/55/r16/ 8J
  11. mówił mi ostatni , że bedzie rezal na avanta , sory za ot
  12. trzeniu
  13. wyjezdzam ze szwecji w srode lub w czwartek , w kraku bede najprawdopodobniej w piątek lub w sobote , na spota powinienem dotrzeć[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 20:41_________________________________________________musze przemyslec sprawe , bo jeszcze kurde doszedl mi kolejny wydatek, kupno lapka bo stary sie sypnął, ale mysle intensywnie .
  14. Robercie , to jest ori sline ?, Czy coś w rodzaju Ms design, bo ori ma chyba czarną imitacje plastra miodu|? Czy sie myle, to oświeć, no i teraz mam dylemat, bo fajnie się prezentuje, jaka cena dokładki, sprzedajesz samą czy możesz bez górnej skorupy. Jaka cena??? [br]Dopisany: 04 Maj 2009, 16:01_________________________________________________.... ta dolna to sline, ta z plastrem miodu tak ?? , ia ta dokładka razem ze zderzakiem to co to, o tej mówiłeś wtedy pod m1???
  15. Świecić będą. Rzecz jasna, że kratki je przysłaniają , ale czy będzie to mieć wpływ na jakość oddawanego światła , ba nawet policyjne wozy czasem światła mijania mają przysłonięte siatką ochronną więc podejrzewam , że jest to zgodne z prawem EOT
  16. prawda, ale widzialem dtm i gosc zalozyl sobie halogeny za kratkami
  17. Dobra daje, taką ukrytą
  18. Chcecie po kropce? , bo jestem ukrytym moderatorem
  19. kurka autko legenda , fajnie ze sa jeszcze tacy ludzie jak ty i dają żyć takim autkom .Brawo wkladu pracy i €
  20. No to nie jestes sam , ja do wieczora tez dżob

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.