Treść opublikowana przez marcin j
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
Kowi... Gure... Aż mi normalnie ulżyło
-
[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
Chłopie śmigaj te 65 km , i ani się nie zastanawiaj. Powodzenia
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
Praktyka , pojeżdzicie zobaczycie , ale widze że Guregoru z sensem tu prawi. Szybko , dynamicznie wejdźcie w zakret i Q pięknie zarzuci dupką ,a jak ktoś nie umie wyprowadzić, to na plac, bo poślizgi na drodze przy 100 km/h mogą sie źle skończyć jak ktoś nie ma doświdczenia. A jak chcecie zaciągać ręczny w 4x4 i jeździć bokiem , to go sprzedajcie i kupcie FWD. Pokój.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niestety nic nie ma za darmo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ... zieluch jak tam udały sie zakupy wczoraj w Ikei ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na pokładzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [Małopolska] Widziany, widziana
sokolnh chwilke temu w Hucie , pozdr.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzień dobry kraków . Wstawać śpiochy- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam po przerwie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wesołych Świąt, smacznej wigilii oraz szcześliwego nowego roku dla ekipy krakowskiej , życzy Marcin- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pisaleś , co tu taka cisza , , to napisałem , że może burza będzie :wink4:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bedzie burza- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczci dzieki za dzisiejsze podprowadzenie,- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kraków- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
słyszałem , że klocki bedzie wymieiał- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam , ktoś z szanownej ekipy KRK ma może telefon HTC snap, jeżeli tak to prosiłbym o opinie , jak z obsługą tego telefonui jak się sprawuje.- CRX "del sol"
za***ista , zrobiona z gustem , i nie dziwi mnie ze zbiera puchary , super- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jestesmy na torwar - [Małopolska] Widziany, widziana