Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lesand

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lesand

  1. lesand odpowiedział(a) na rajder temat w Audi A4 B5
    u mnie jest to samo, doszedłem że napięcie powinno być podane z prawego złącza w zestawie wskaźników (niebieska wtyczka) nr styku nie pamiętam bo trochę czasu już minęło, u mnie nie było tam napięcia co wskazywało by że padło coś w zestawie wskażników, podpiąlem się pod światło postojowe (ta sama wtyczka) i tak już jeżdżę pół roku bo nie mam czasu się za to zabrać, swieci się wszystko z tym że ściemnianie działa tylko na zegary, no i jak zostawię na postojowym też się swieci-więc nie zostawiam
  2. Te 6l to średnia z trasy którą pokonuję na codzień, ok 70km z czego jakieś 50km to trasa, raczej nie przekraczam 130km/h, najlepszy wynik jaki miałem to 5,6l[br]Dopisany: 18 Styczeń 2008, 22:44 _________________________________________________ wydaje mi się ze jeśli masz 15" i 205 to powinien być profil 55 a nie 65 ( 195/65 albo 205/55 ) ale nie jestem pewien
  3. Ale jakiej firmy paski,rolki itp...Bo to jest wazne mozna kupic za 400zl a mozna za 800zl..+ robota i jest 650zl albo 1050zl Pasek "Gates" 52 pln, rolki nie pamiętam musiałbym sprawdzić na fakturze, prowadzaca kosztowała 99 pln , a napinająca chyba 105 pln
  4. 1050pln - znajomy mechanik ? trochę drogi ten mechanik. Wymieniałem w zeszłym tygodniu w warsztacie gdzie zawsze jeżdżę rozrząd ,paski klinowe, termostat, płyn do chłodnicy- 550 pln
  5. Może się przyda. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70.0
  6. Mi średnio pali 6l, ale z uszkodzonym termostatem (otwierał przy 70 st. ) spalił prawie 7l
  7. O której ten spot w sobotę ?
  8. Cześć , mam na imię Leszek , od roku jestem szczęśliwym posiadaczem A4 1.9 TDI AFN. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.