Treść opublikowana przez lesand
-
[B6 AWX] Szarpanie w czasie ruszania, wysoki pedał sprzęgła
Na początku miałem takie same objawy, z wyjątkiem szarpania przy ruszaniu, po jakimś czasie było już tak ze po dodaniu gazu silnik wchodził na obroty a auto nie przyspieszało, po wymianie sprzęgła wszystko jest OK
-
[ALL] Jaki ON?
sporo już o paliwach napisano: http://www.a4-klub.pl/smf/25_v6_tdi_gdzie_tankujecie-t25954.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/all_tdi_nowe_paliwo_shell_vpower_diesel_gastoliquid-t75428.0.html
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
Przecież nie polecam tu konkretnie jakiegoś koncernu, czy stacji, ani czy to paliwo jest lepsze a inne gorsze, napisałem tylko kto z kim ma podpisane umowy, a pisząc sprawdzone miałem na myśli np. to: http://www.uokik.gov.pl/pl/jakosc_paliw/wyniki_kontroli_jakosci_paliw/kontrola_stacji_paliw/ http://www.dziennik.pl/files/archive/00181/Lista_skontrolowany_181343a.pdf
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
mi chodziło o to że koncerny Shell, BP i Lukoil mają podpisane umowy z Lotosem na dostarczanie paliw, co do stacji Lotosu trzeba pamiętać że oprócz stacji własnych mają też stacje partnerskie, podobnie chyba jest z BP, a to co dzieje się na niektórych stacjach to już zupełnie inna historia, dlatego najlepiej tankować na sprawdzonych
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
swaksem :?: :?:
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
Stacje Shella zaopatrywane są przez Lotos, podobnie jak BP i Lukoil
-
[B7 BLB] Jak wygląda sprawa z przeglądem ?
Motul
-
[B5 AFN] Kiedy wymieniać szklanki w silniku ?
jak stukają na rozgrzanym silniku to do wymiany
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
ja już zmieniłem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Wszystkie oleje LM Top Tec to oleje wykonane w technologi syntetycznej: http://www.liqui-moly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/d_synthesetechnologie_nt0005f4c2.html?Open&site=2 sam jeżdżę na Top Tec 4100 i jestem zadowolony, zagadką dla mnie jest olej Motul Specific 505.01, na opakowaniu opisany 100% syntetyk, w specyfikacji zresztą też, ale zastanawia mnie stwierdzenie "syntetyczna baza...": http://www.abcservices.pl/produkty_tds/specificvw505015w40.pdf sprawdzam dalej: http://www.motul.de/i/prd/prod_auto/spe_505.htm - w porzadku :"Vollsynthetisches" http://www.motul-oil.co.uk/engine_oil_semi_synthetic.html tu jest już półsyntetykiem, no dobra sprawdzam u źródła, wchodzę na http://www.motul.fr/ wybieram język francuski i po kolei produits, car, huile de moteur - jednak to 100% syntetyk, ale że po francusku nie czytam wracam na http://www.motul.fr/ wybieram angielski i co widzę -"Technosynthèse"
-
[B6 AWX] Co oznacza błąd 17994 ?
błąd poduszki mocowania silnika, może to tylko problem z kabelkiem
-
[B6 AWX] Serwis klimy
może tu : http://vass.pl/index.php?serwis koledzy chwalą : http://www.a4-klub.pl/smf/gdynia_vass_serwis-t9465.0.html
-
[B5 ABC] 215/45/17 Kierunkowe, symetryczne, asymetryczne?? Co polecacie??
Ja już kupiłem- Nexen N3000 225/45/17, teraz czekam na wiosnę żeby założyć
-
[B5 AFN] Klimatyzacja zimą - wentylator nie pracuje
Wręcz przeciwnie, wentylator powinien zawsze startować od razu po włączeniu klimy
-
[ALL] Co myślicie o firmie Nanaking ?
http://www.nexenshop.pl/sklep/product_info.php?products_id=47
-
[B6 AWX] Termostat otwiera obieg przy 73 stopniach
Nie ma się co zastanawiać, termostat do wymiany, prawidłowa temperatura otwarcia to 86 st.
-
17-stki do Passata co o nich sądzicie?
Witam, nowe felgi MAM6 7,5x17, cena 1600 za komplet, czy to dobry wybór?
-
[B5 AFN] Nie pali się kontrolka świec żarowych
popytaj na spotach z twojego regionu, chłopaki na pewno pomogą http://www.a4-klub.pl/smf/kujawskopomorskie-b79.0/
-
[B5 AFN] Nie pali się kontrolka świec żarowych
Podepnij VAGa może coś wypluje
-
Strefa Śmiechu
Konkurs na najładniejszy balkon.
-
[B5 AFN] Nie pali się kontrolka świec żarowych
w moim AFN 1996r napięcie na kontrolkę świec żarowych podawane było przewodami wychodzącymi z wiązki a nie z płytki, może ktoś nabroił,ale nie wiem jak jest w innych rocznikach
-
[ALL] Jakie oponki na lato ?
Miałem takie w moim AFN, co prawda w profilu 195/65/15, na pewno drugi raz ich nie kupię, duże kłopoty z wyważeniem, wpadały w drgania, myślałem że miałem pecha, ale popytałem znajomych, poszukałem w necie, opinie podobne, kiepskie w koleinach i na mokrym, jedyne plusy to że były ciche i wolno się zużywały, przedtem miałem Continentale i byłem z nich zadowolony, ja odradzam
-
Niezwykły marznący sztorm ;)
Niezwykły marznący sztorm. Zapomniałem dodać, że był bardzo gwałtowny
-
Strefa Śmiechu
Kolega dzwoni do kolegi: - Wpadaj do mnie, są dwie znajome, zabawimy się!! - Ładne??? - Wypijemy, będzie ok...[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 18:36_________________________________________________ Według najnowszych badań przeprowadzonych przez międzynarodowych psychologów są dwie główne przyczyny, dla których mężczyźni spędzają wieczory w knajpie: 1) Nie mają kobiety 2) Mają kobietę[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 18:38_________________________________________________ Przychodzi facet do lekarza: Panie doktorze, od kilku dni mam zatwardzenie, nic mi nie pomaga. Będziemy musieli panu zaaplikować czopki. Proszę się odwrócić, ściągnąć spodnie i pochylić się. Ja panu pokażę jak to się robi. Facet ściągnął gacie, pochylił się i poczuł jak doktor wsuwa mu coś do tyłka. OK, gotowe. Proszę to samo powtarzać samemu w domu co 12 godzin przez najbliższe trzy dni. Wieczorem gościu próbował samemu sobie poradzić, ale jakoś mu się nie udawało. Poprosił więc żonę o pomoc. Odwrócił się, ściągnął spodnie i wypiął du*sko. żona jedną rękę położyła na jego ramieniu, druga natomiast zaczęła wkładać mu czopek. O ku**a! - wrzasnął w pewnej chwili facet. Co się stało kochanie, zabolało cię? Nie, ale właśnie sobie uświadomiłem, że ten lekarz trzymał obie ręce na moich ramionach.[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 18:42_________________________________________________Czy dolar spadnie? [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 18:44_________________________________________________Porównania :>
-
Audi A4 Vs Renault Laguna
Moim zdaniem Laguna nie ma szans, tym bardziej że to prosty odcinek, na torze na dłuższym odcinku już może być różnie, tu dużo więcej zależy od kierowcy, widziałem kiedyś wyścig na północnej pętli toru Nurburing, nie pamiętam dokładnie chyba kilkanaście kilom. tor miejscami mokry, kierowca wyścigowy jechał Mercedesem klasy A 1,4 benz. a dziennikarz Porsche 911 turbo, za pierwszym razem Porsche przegrało prawie minutę, później już było lepiej ale nie wygrało ani razu