Treść opublikowana przez lesand
-
[B5 AFN] Mobil Super 2000 X1 Diesel 10W-40 ==>moge to zalać?
http://www.mobil.pl/Poland-Polish/LCW/Products_Services/Auto_Semi-synthetics.asp :polew:
-
[ALL] 205/60 r15 , a 195/60 r15 czy jest jakas znaczaca roznica?
Różnica w średnicach 7,5 mm, prędzej zostawiłbym letnie na tyle niż robił takie kombinacje nie doczytałem, 7,5 mm to różnica do 195/65/15, przy 195/60/15 jest to 12 mm
-
Polecane opony letnie
może dlatego że tak jak napisałeś są na wykończeniu, ja jeżdżę na takich w rozmiarze 225/45/17 i uważam że są super zarówno na suchym i mokrym (musi być naprawdę ostro żeby ABS zadziałał) najcichsze opony jakie miałem do tej pory
-
[ALL B5] czy beda pasowac?
rozstaw śrub jest taki sam 5x112, w passacie B6 montowane są 16, powinny pasować
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak sprzedawałem swojego AFN miał 360 tys. cały przebieg na Mobil 1 Turbo Diesel 0-W40 obecnie leję Motula i też jest
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
właściwa nazwa to: Mobil Synt S Special 5W-40 ( 1 w nazwie u Mobila mają tylko pełne syntetyki) http://www.mobil.com/Poland-Polish/Lubes/PDS/EUXXPLPVLMOMobilSyntSSpecialV5W40.asp ,zastępowany jest przez: http://www.mobil.com/Poland-Polish/Lubes/PDS/EUXXPLPVLMOMobil_Syst_S_Special_V_5W-30.asp , są to oleje do silników na pompowtryskach, jak chcesz Mobila to do AFN ja polecałbym: http://www.mobil.com/Poland-Polish/Lubes/PDS/EUXXPLPVLMOMobil1_Turbo_Diesel_0W-40.asp lub: http://www.mobil.com/Poland-Polish/Lubes/PDS/GLXXPLPVLMOMobil1_5W-50.asp
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
powinieneś zalać olejem z normą 505.01, np: Motul, Liqui Moly
-
[ALL] Małe wybrzuszenie na oponie - czy jest powód do obaw?
jedź na warsztat, niech dla pewności obejrzą od wewnątrz czy nic się nie dzieje, ewentualnie założą łatkę wzmacniającą
-
Polecane opony zimowe
i jak na przód UG7? według mnie na przód UG6, nie będzie przekłamań na liczniku Myślę,że minimalnie. To zakładając na przód UG7(195/60/15)o ile może przekłamać? Różnica to 3,1%, zalecane jest nie wiecej jak 2% http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp?Rozmiar=195%2F65R15&tolerancja=4%25&imageField.x=35&imageField.y=8
-
Polecane opony zimowe
i jak na przód UG7? według mnie na przód UG6, nie będzie przekłamań na liczniku
-
[B6 AVF] Samoczynnie zmieniające się ustawienie temp.
To jest normalny objaw
-
Śledzik na NK
sprawdzałem na operze, działa
-
Śledzik na NK
Sposób na ukrycie śledzika na NK http://pokazywarka.pl/sledzikssie/
-
Strefa Śmiechu
SPRZEDAM KOBIETĘ - Data pierwszej rejestracji: luty 1972r - Pierwszy właściciel, kolor biały, pochodzenie krajowe, - używana, brak hamulców, lekko się prowadzi, podgrzewane siedzenie, - obniżone sportowe zawieszenie, automatyczne ssanie, dwie poduszki powietrzne, pełen lifting. - NIE BITA! Cena do uzgodnienia - UWAGA: darmowa jazda próbna SPRZEDAM FACETA: - Data pierwszej rejestracji: styczeń 1968r. - Egzemplarz okazowy, duże gabaryty, tył lekko zgarbiony, - poduszka powietrzna z przodu, ropniak, możliwość jazdy na gazie (zalecane), - wrażliwy na pedały, drążek ergonomiczny położony centralnie - prawie nie widoczny, najlepiej posuwa na obwodnicach, na trasie bierze - wszystko jak leci. - UWAGA: porządnie stuknięty, dużo pali, problem z wytryskiem, niemiłosiernie smrodzi z tylnej rury (zepsuty katalizator?). Zapas gum gratis.
-
[B5 AFN] Mocne kopcenie
pytaj na spotach: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_piatki_1800_arena_gliwice-t35760.0.html
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
takie http://f1.sport.pl/Najlepszy-olej.522.0.html http://www.najlepszyolej.pl/oleje.html
-
Strefa Śmiechu
Dziewczyna z chłopakiem w kinie. Ona - minęło 45 min a ty mnie nawet nie pocałowałeś, a ja już ci laskę zrobiłam On - Mi? - Czy jest jakaś miara szczęścia? - Tak, promile. Ojciec pyta się córki: - Kiedy wreszcie znajdziesz sobie męża? - Nie potrzebny mi mąż. Mam wibrator. Pewnego dnia córka wróciwszy z pracy, widzi na stole skaczący wibrator i z oburzeniem pyta się ojca: - Tato co Ty u licha robisz? - Piję z zięciem!
-
[B5 1Z] Wymiana paska wielorowkowego i rolki napinacza
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t46638.0.html;highlight=napinacz+alternatora
-
[B6 AWX] Szarpanie silnikiem biały dym z rury
kręcisz zimnego TDI do 4500
-
[B5 AJM] Wymiana rozrządu w automacie - Warszawa
http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b35.0/
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
radziłbym kupić od kolegów z forum, a nie z allegro http://www.a4-klub.pl/smf/motul_oferta_bardzo_dobre_ceny-t53467.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/motul_pelna_gama_produktow-t44215.0.html
-
[B5 1Z] Dwumasowe koło zamachowe-czy mam
jest
-
Zmiana telefonu komórkowego - co wybrać ?
mam E71 i polecam
-
[B5 AFB] Dymi na biało
sprawdź też odmę może zapchana, przyjrzyj się czy nie ubywa płynu ze zbiorniczka wyrównawczego i czy nie czuć ze zbiorniczka spalinami
-
[B7 BRE] Jednorazowy problem z odpaleniem po kilkudniowym postoju.
może w czymś pomorze : http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=60880