Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lesand

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lesand

  1. co masz na myśli pisząc "popuściłem"? - powinieneś założyć na śrubę od napinacza klucz oczkowy z przedłużką i ugiąć maksymalnie w dół inaczej nie założysz nowego paska, jeśli się nie ugina to napinacz do wymiany z tego co pamiętam to skok napinacza wynosi 3 cm
  2. zajrzyj tu: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_obserwacja_sztangi_turbiny_na_vag_silniku_w_silnikach_19_tdi_vid-t16358.0.html
  3. może problem jest w kostce stacyjki
  4. Tu masz różnice pomiędzy AFN a AHF : http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_moze_ktos_wie-t56260.0.html
  5. zasada działania: http://grupab.vdclan.com/index.php?option=com_content&task=view&id=57&Itemid=2
  6. odpowiedź masz w pytaniu
  7. nie ma się nad czym zastanawiać tylko wymieniać, radzę też sprawdzić koło pasowe alternatora i napinacze, http://www.a4-klub.pl/smf/rozrzad_elementy_do_wymiany_rozrzadu_i_osprzetu-t11892.0.html;msg145352;topicseen;highlight,pasek+alternatora+afn#msg145352 http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avb_napinacz_paska_alternatora_19_tdi-t31683.0.html;msg478438;topicseen;highlight,pasek+alternatora+afn#msg478438
  8. lesand odpowiedział(a) na soeren temat w 1.9TDI
    z tego co wiem to różnica jest w regulacji kąta początku wtrysku, w AFN ustawia się go poprzez obrót całej pompy, a w AHF przez odpowiednie ustawie koła pasowego pompy, trzeba poluzować trzy śruby i przekręcać
  9. na początek radzę to przeczytać: http://www.a4-klub.pl/smf/10_przykazan_dla_diesla_ver_13-t5260.0.html; :>
  10. Też stawiałbym na odpowietrzenie, pamiętam jak odpowietrzałem swojego AFNa trwało to chyba z 40 min.
  11. Temperatura powinna stać na 90 z klimą czy bez nie ma znaczenia
  12. rzadkim w sensie ze zbyt czesto nie jest uzywany czy rzadkim biorac pod uwage jego lepkosc? a może rzadkim bo rzadko go można spotkać w sklepie na półce rzadko to na pewno można trafić na sprzedawcę, który pytany o olej Motula czy LM wie w ogóle o co pytam,( pomijam oczywiście sklepy, które maja te oleje na półkach)
  13. zgadzam się, (kupiłem je razem z autem a nie z wyboru) 89% focusów iu mnie w pracy jezdzi na p6000 to kurde jakas pomyłka jest jak taka firma moze wypuścić takie imitacje opon słyszałem że są na pierwszym montażu w Fordzie i Seacie jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o ...
  14. zgadzam się, (kupiłem je razem z autem a nie z wyboru)
  15. Ja mam Vredestein Snowtrac 2 195/65R15 T i są ciche, cichsze od letnich na których jeździłem ostatnio (Pirelli P6000)
  16. lesand odpowiedział(a) na porter temat w 1.9TDI
    Powinien stać na 90, sprawdź termostat
  17. przyczyn może być wiele, przy dodatnich temp. to normalne że kontrolka zapala się tylko na chwilę, a kontrolka od immobilizera gaśnie?
  18. Możesz kupić w Inter Cars http://www.intercars.com.pl/ w Wrocławiu mają 3 sklepy albo u kolegi dzik http://www.a4-klub.pl/smf/motul_pelna_gama_produktow-t44215.0.html, koledzy z forum go polecają
  19. prawda, dodałbym do tego jeszcze LIQUI MOLY: http://www.liqui-moly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/d_1136.html http://www.liqui-moly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/d_3700.html http://www.liqui-moly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/d_3706.html http://www.liqui-moly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/d_1150.html
  20. Mineralny do AFN Z tego co pamiętam to żaden olej mineralny nie spełnia normy 505,00, radzę jak najszybciej zmienić olej
  21. Ja letnie miałem już bardzo zjechane więc zmieniłem na zimówki: Vredestein Snowtrac 2 195/65/15, na suchym ok, na wodzie super, mam nadzieję że na śniegu też się sprawdzą
  22. Dane z działu: http://www.a4-klub.pl/smf/przeliczniki_kalkulatory_oznaczenia_itp-t1853.0.html http://opony.auto.com.pl/kreator/index.asp?rodzaj_pojazdu=osobowe&marka=Audi&model=A4 jeśli są złe to po co zamieszczono je na forum 16" były montowane alu 7Jx16H2 ET45
  23. typ pojazdu B5 okres produkcji 12.94-11.00 moc pojazdu 55-142 ogumienie seryjne 185/65R15 ogumienie opcjonalne 195/65R15 ogumienie opcjonalne 205/60R15 wymiary felgi 6JX15 parametry montażowe 5X112X57
  24. Może to się przyda: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_bledne_wskazania_poziomu_paliwa_naprawa_plywaka-t19271.0.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.