Treść opublikowana przez nandoz
-
Nasze Wyniki z przyspieszenia / Tempes GTX - symbian
A wyniki wychodziły mniej optymistyczne niż zakładałeś ?? No wiec co zakładać toyo 888 ?? Da się tym na deszczu pykać ?? Przecież to semislick. Ale jakbym sie do licznikowych 100 odbił w około 6.6 - 6.7 s to już jak na 1.9 diesel byłoby znośnie. Pozdr.
-
Nasze Wyniki z przyspieszenia / Tempes GTX - symbian
Zwykłe opony to za dużo już nie poprawią jedynie jakieś slicki. Może na Toyo R888 lepsza była by trakcja. tylko czy jest sens do codziennej jazdy, albo dla wrzucenia cyferek na forum pakowac kase w opony? Nie ma sensu, po za tym na takich oponach w deszczu nie jest za ciekawie więc do codziennej jazdy średnio się nadają. nie wiecie o czym piszecie Oświeć nas Panie kolego , jakie laczki kupić .
-
Nasze Wyniki z przyspieszenia / Tempes GTX - symbian
To co wyszło przed chwilą (niestety start mam słaby , auto mieli na 1 i 2 jak dzikie tc off , 205/55/16 , pełen bak paliwa) 0-10 0,81s 0-20 1,45s 0-30 2,04s 0-40 2,87s 0-50 3,48s 0-60 4,17s 0-70 5,14s 0-80 6,04s 0-90 7,01s 0-100 8,11s 0-110 9,60s 0-120 11,14s 0-130 12,74s 0-140 14,47 s 60` 2,94s @ 39,9 km/h 400m 15,95s - 148,5 km/h Gdyby złapać trakcje ,byłoby sporo lepiej bo czas 0-140 jest spoko i na metę wpadam z dość dużą prędkością , czyli jak już załapie, to tnie. Porównując do tej octy , czas do poprawienia o około 0.6 s przynajmniej tyle kolo ma szybciej 40 km/h. Co on miał za laczki ?? Znacie może jakieś dobre laczki do codziennej jazdy ,które podołają trakcji?? hey .
-
Nasze Wyniki z przyspieszenia / Tempes GTX - symbian
Zrobiłem dynolisious na iPhone i wyszło 8,2 do 100 , więc chyba masz racje 100 km/ h licznikowe i rzeczywiste to dwie rożne sprawy . Mogę jeszcze postarać sie urwać 0.3-0.4 s(do licznikowych 100 zawsze miałem 7.2-7.3) ,ale nie sekundę. Tak czy siak auto zapier...la aż miło.Pozdr.
-
Nasze Wyniki z przyspieszenia / Tempes GTX - symbian
Wg. danych tech 0-100 to chyba 9.8s więc by się zgadzało.
-
Nasze Wyniki z przyspieszenia / Tempes GTX - symbian
Jakbym dodał sekundę ,to wyszłyby wyniki jakie miałem po programie na 165/365 około 8 s do paczki i 3.8- 4 s 60-100 .Czy coś dziwnego w tym jest? No i wyniki serii 136/310 ,0-100 9,5s i okolo 4,5s 60-100 . Gtx nie zmierzę ,bo nie ma na iphona ,ale zmierzę Dynolicious. Pozdr.
-
Nasze Wyniki z przyspieszenia / Tempes GTX - symbian
A4 Avant ,awx ,5 bieg ,Fmic, Brd 196/400.
-
Nasze Wyniki z przyspieszenia / Tempes GTX - symbian
U mnie na filmiku wyszło 0-100 km/h 7.2 s 60-100 km/h 3.2 s . Za kilka dni zrobię programikiem. pozdr.
-
Nasze Wyniki z przyspieszenia / Tempes GTX - symbian
Jak ktoś ma iPhone to proponuje Dynolicious , bo na iOs nie ma tempes.
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Powodem jest Fmic i usunięty filtr szmerow zdania , mi tez troche głośniej chodzi , ale nie mocno .
-
AWX + BRD + wirus
Mi wyszło z ostatnich 700 km poniżej 5l / 100 km , jazda 100 - 110 km/h , większość trasa , miasta mało / teren - wlkp i lubuskie. Program 196/400. Mody : Brd, Fmic.
-
program by Rogal wykres po wymianie BRD A4 B6 1.9tdi
A jakie parametry w/w aut moc/ niuton / masa / koła ??? Mi to bardziej wygląda na laga ,albo reakcje kierowcy ,albo jedno i drugie , bo b5 i ibi poszły jak z procy a b6 w miejscu. Pozdrawiam.
-
[B6 AVF] 170,5 KM 379 Nm by EcuProject
Gostyn ,więc rzut beretem. Pozdrawiam.
-
[B6 AVF] 170,5 KM 379 Nm by EcuProject
uuu kolego , kiedy ,kiedy ?? Jak będzie gotowe , podlecę zobaczyć Sprzegło avf troche mocniejsze ,ale czy da radę ??
-
[B6 AVF] 170,5 KM 379 Nm by EcuProject
Nie ma co pękać , Brd , fmic i 200 pęknie. Jak już zrobisz to uważaj na ciemne a4 avant w chrompakiecie na gostyńskich blachach Pozdrawiam.
-
Avf ++
Śmiem twierdzić, że tym autem nie da sie normalnie jeździć. Ja zmieniam biegi w normalnym ruchu przy 2200-2300 , a tu dopiero coś zaczyna się dziać. Górą pewnie jedzie ok , tylko 90 % jazdy ,to spokojne przemieszczanie się , przynajmniej u mnie . Pozdr.
-
Avf ++
Zrób coś kolego z tym sprzęgłem , bo z racji dołu nawet nie wiesz jak sie męczysz . A nie dało rady zostawić choć troszkę dołu ???
-
[INNE] Padł silnik - czy to wina virusa?
Czy ATD to jest silnik 100ps w serii?? Może od jakiegoś czasu szły słabsze , bo widziałem ATD na chyba 220 ps i wszystko smigało. Może jakieś oszczedności i korby dali "plastikowe".pozdr.
-
B8 Audi S4 Wykres po modyfikacji
S-tronic też daje radę , co nie??
-
CHIP Audi a4 b8 2.0 tdi cr
120 I 143 Cr to te same silniki ?? Tylko program , czy turbo inne ???Pozdr. (tak z ciekawosci)
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
Caha ma dół zawsze lepszy. A 1.9 na brd nie widziałem jeszcze z wynikiem 205 ps.
-
[ALL] A6 C6 BLB - Modyfikacje CTR Tuning > 211KM, 420Nm
Jak sie wywali wałki wyrównoważające , silnik chodzi inaczej ?? Lepiej sie wkreca ,ale np. kultura pracy spada?? Pozdr.
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
Jest naprawde spora różnica miedzy BRD a Caha , lepiej wstaje i dlugo trzyma. Ja na swoje brd nie narzekam ,ale Caha wstaje chyba jak seria.
-
[INNE] Bora ARL - ECUProject
Poza tym dochodzą spore straty mocy na napedzie. Tam gdzie przyczepnosc jest awd dostaje po tylku.Hej.
-
[INNE] Bora ARL - ECUProject
Ori bora arl - bialy kruk , u nas po miescie jezdzila swego czasu niebieskawa z calym czerwonym TDI. Zawsze odprowadzalem ją powłóczystym spojrzeniem.Tam jest 4x4 ?? Wynik bardzo spoko.Pozdrawiam.