Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateo1597

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateo1597

  1. Ja do smsów używam SMS Backup and Restore - zapisuje kopię na karcie SD w formacie XML i jest spokój A kontakty jak najbardziej na koncie google - spokój
  2. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja taką w Leroy Merlin znalazłem ;-) Sent from my LT30p using Tapatalk
  3. W lewym dolnym rogu masz przycisk CC/CD - dalsze sterowanie przyciskami 1-6 gdzie: 1 - Poprzedni Katalog / Płyta 2 - Następny Katalog / Płyta 3 - Poprzedni Utwór 4 - Następny Utwór 5 - Przewijanie Wstecz 6 - Przewijanie w przód
  4. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam od ponad 3 lat plazmę LG - 50PK550 - nie powiem jestem z niej całkiem zadowolony - chociaż widziałem ostatnio nowe ledy samsunga i nie powiem bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły Odnośnie odbijania światła - źle nie jest ale jak założyłem rolety gumowane to teraz w dzień mogę mieć ciemno jak w kinie i się ogląda
  6. mateo1597 odpowiedział(a) na rajder temat w 1.9TDI
    Nie no, jechaliśmy w czwórkę z teściami - rzadko powyżej 100 - ale wynik i tak dla mnie nie do osiągnięcia - udało mi się zejść max do 5,2
  7. Jeśli dajesz tak niską ocenę takiemu filmowi to nie powinieneś w ogóle oglądać tego typu filmów bo nie są dla Ciebie Wręcz odwrotnie - bardzo lubię tego typu filmy - po prostu bardzo mnie rozczarował - imho
  8. mateo1597 odpowiedział(a) na rajder temat w 1.9TDI
    Mój AVF w Multi w mieście pali 7-8 zależy jak bardzo się spieszę Na trasie różnie - ostatnio autostradami mykam - tempomat na 170 i spalanie ~7,1 Żonka ostatnio na trasie Zielona Góra - Bolesławiec wykręciła średnią 4,7 - nie wiem jak to możliwe
  9. A ja wręcz odwrotnie - jestem skłonny dać 2/10 Wg mnie stracone 2,5 godziny...
  10. miałem to właśnie wrzucić to też jest mocne http://dcs-188-64-85-9.atmcdn.pl/dcs/o2/tvn/web-content/m/p8/v/33ebd5b07dc7e407752fe773eed20635/5213dcd6-2f28-11e3-8255-0025b511229e-480p.mp4 Hannawald to coś nie w moim stylu [...] Nigdy bym tego nie założył [...]
  11. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja u siebie mam te Osram Diadem i jestem zadowolony z efektu @ Arc S
  12. Nie zauważyłem, żeby ktoś już wrzucił Telekinetic Coffee Shop Surprise - YouTube
  13. Wychodzi na to że mam jakąś wersję LITE
  14. Posiadam i zero problemów a chodzi jak przeciąg A jak z zasięgiem ?? Bo słyszałem opinie że przez tą alu obudowę bywa kiepsko z zasięgiem ??
  15. Posiada już tu ktoś HTC One ?? Zastanawiam się jak się Wam sprawuje ?? Coraz intensywniej się nad nim ostatnio zastanawiam
  16. Jeżeli się nie mylę to Twoja karta to FLOTA - czyli do płatności bezgotówkowej ? Przy płatności podajesz PIN, etc ? Na tej którą ja mam zawarte są tylko dane teleadresowe do faktury oraz rabat kilku- groszowy na litrze Więc fakt co innego "zwykła" BiznesTank, a co innego Flota
  17. Moja wygląda tak
  18. Wystarczy NIP - chociaż to kwestia podejścia stacji do tematu. Na jednej stacji Pani zaproponowała mi kartę i już zaczęła ją wypełniać, ale powiedziała, że to jest tylko dla prowadzących działalność. Kilka dni później przy tankowaniu na innej stacji ORLENu Pan również zapytał czy chcę taką kartę. Powiedziałem, że i tak mi nie założy bo to tylko na działalność - okazało się że nie. Nie składałem żadnego wniosku, tylko od ręki w ciągu ok 5 min dostałem kartę i wszystkie formalności zostały załatwione.
  19. Mnie jakoś nie porwał - wręcz zaskakująco... słaby...
  20. Również dzięki za spota - miło było poznać
  21. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pozdrowienia z / dla Bielska-Białej
  22. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja z tego korzystam IFInterface
  23. Tak to wygląda u mnie - lampy też czarne - tylko znaczek OOOO zostawiłem jak był
  24. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawe co się później działo
  25. yyy...wpisowe u Wihajstra...... a tak serio to wpadaj ...zapraszamy co do dojazdu wcześniej zadzwoń bo tam jest lipa z zasięgiem ...pw ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- ano właśnie nie wszyscy przybędą Ok, jakoś się zgadamy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.