Treść opublikowana przez mateo1597
-
System operacyjny Android
Ja do smsów używam SMS Backup and Restore - zapisuje kopię na karcie SD w formacie XML i jest spokój A kontakty jak najbardziej na koncie google - spokój
-
B6 DIVISION
Ja taką w Leroy Merlin znalazłem ;-) Sent from my LT30p using Tapatalk
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
W lewym dolnym rogu masz przycisk CC/CD - dalsze sterowanie przyciskami 1-6 gdzie: 1 - Poprzedni Katalog / Płyta 2 - Następny Katalog / Płyta 3 - Poprzedni Utwór 4 - Następny Utwór 5 - Przewijanie Wstecz 6 - Przewijanie w przód
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Mam od ponad 3 lat plazmę LG - 50PK550 - nie powiem jestem z niej całkiem zadowolony - chociaż widziałem ostatnio nowe ledy samsunga i nie powiem bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły Odnośnie odbijania światła - źle nie jest ale jak założyłem rolety gumowane to teraz w dzień mogę mieć ciemno jak w kinie i się ogląda- duzo pali
- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jeśli dajesz tak niską ocenę takiemu filmowi to nie powinieneś w ogóle oglądać tego typu filmów bo nie są dla Ciebie Wręcz odwrotnie - bardzo lubię tego typu filmy - po prostu bardzo mnie rozczarował - imho- duzo pali
Mój AVF w Multi w mieście pali 7-8 zależy jak bardzo się spieszę Na trasie różnie - ostatnio autostradami mykam - tempomat na 170 i spalanie ~7,1 Żonka ostatnio na trasie Zielona Góra - Bolesławiec wykręciła średnią 4,7 - nie wiem jak to możliwe- Ciekawe filmy warte obejrzenia
A ja wręcz odwrotnie - jestem skłonny dać 2/10 Wg mnie stracone 2,5 godziny...- Strefa Śmiechu
miałem to właśnie wrzucić to też jest mocne http://dcs-188-64-85-9.atmcdn.pl/dcs/o2/tvn/web-content/m/p8/v/33ebd5b07dc7e407752fe773eed20635/5213dcd6-2f28-11e3-8255-0025b511229e-480p.mp4 Hannawald to coś nie w moim stylu [...] Nigdy bym tego nie założył [...]- B6 DIVISION
Ja u siebie mam te Osram Diadem i jestem zadowolony z efektu @ Arc S- Strefa Śmiechu
Nie zauważyłem, żeby ktoś już wrzucił Telekinetic Coffee Shop Surprise - YouTube- Karty orlen biznestank
Wychodzi na to że mam jakąś wersję LITE- System operacyjny Android
Posiadam i zero problemów a chodzi jak przeciąg A jak z zasięgiem ?? Bo słyszałem opinie że przez tą alu obudowę bywa kiepsko z zasięgiem ??- System operacyjny Android
Posiada już tu ktoś HTC One ?? Zastanawiam się jak się Wam sprawuje ?? Coraz intensywniej się nad nim ostatnio zastanawiam- Karty orlen biznestank
Jeżeli się nie mylę to Twoja karta to FLOTA - czyli do płatności bezgotówkowej ? Przy płatności podajesz PIN, etc ? Na tej którą ja mam zawarte są tylko dane teleadresowe do faktury oraz rabat kilku- groszowy na litrze Więc fakt co innego "zwykła" BiznesTank, a co innego Flota- Karty orlen biznestank
Moja wygląda tak- Karty orlen biznestank
Wystarczy NIP - chociaż to kwestia podejścia stacji do tematu. Na jednej stacji Pani zaproponowała mi kartę i już zaczęła ją wypełniać, ale powiedziała, że to jest tylko dla prowadzących działalność. Kilka dni później przy tankowaniu na innej stacji ORLENu Pan również zapytał czy chcę taką kartę. Powiedziałem, że i tak mi nie założy bo to tylko na działalność - okazało się że nie. Nie składałem żadnego wniosku, tylko od ręki w ciągu ok 5 min dostałem kartę i wszystkie formalności zostały załatwione.- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mnie jakoś nie porwał - wręcz zaskakująco... słaby...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Również dzięki za spota - miło było poznać- B6 DIVISION
Pozdrowienia z / dla Bielska-Białej- B6 DIVISION
Ja z tego korzystam IFInterface- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Tak to wygląda u mnie - lampy też czarne - tylko znaczek OOOO zostawiłem jak był- B6 DIVISION
Ciekawe co się później działo- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
yyy...wpisowe u Wihajstra...... a tak serio to wpadaj ...zapraszamy co do dojazdu wcześniej zadzwoń bo tam jest lipa z zasięgiem ...pw ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- ano właśnie nie wszyscy przybędą Ok, jakoś się zgadamy - B6 DIVISION