Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No gdyby to była Holandia z klimatem odpowiednim na całoroczna jazdę rowerki em to tak by było. A tak trzeba wozić się Audi [emoji14] wysłane z Galaktycznej S5
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cóż to jest problem ale jeszcze większy jak z takiej naczepy śnieg i lód spier....... się na jakiś pojazd jadący za i tu mamy gotowa w najlepszym wypadku kolizje a w najgorszym wypadek i ofiary śmiertelne. Kto nie doświadczył ten może mądrzyć sie wysłane z Galaktycznej S5
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Secio nie pitol nie chciało się odśnieżać manualnie wyjazdu z garażu lub miejsca parkingowego i pojechałeś na łatwiznę [emoji14] wiem bo miałem to samo przed weekendem wysłane z Galaktycznej S5
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja by sprawdził czy rns nie rozładowuje ci aku jak jest źle coś podłączone może tak być dasz nowy i będzie za parę dni to samo naciepane z GT-I9195 Rnse włącza się po przekreceniu kluczyka w stacyjce na pozycję I a wyłącza się po wyjęciu kluczyka ze stacyjki wiec tu nie doszukiwalbym się problemu. Instalacja ta sama działa od 2 lat wcześniej był Concert III i było ok. Po prostu po każdej nocy widziałem ze przy przekreceniu kluczyka na pozycję I rnse włącza się sam i gdy odpalam autko to potrafił wyłączyć się na chwilkę /małe napięcie z aku/ stąd wiedziałem ze czas aku jednak kończy się ale dzisiaj mnie zaskoczyła ta sytuacja wysłane z Galaktycznej S5
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie do jazdy typowo miejskiej bez wielopasmowych dróg. , nieduże uliczki tylko, potrzebny wytrzymały Aku co niewiele potrzebuje by doładowania się, tak myślę a czy nie mylę to już nie wiem. Ktoś podpowie poda coś sensownego godnego zakupu? wysłane z Galaktycznej S5
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bongod miażdży mi jaja tak ciężkimi pytaniami. Nie mam pojęcia jaki alternator pewnie taki jaki wyszedł z fabryki z reszta budy auto było fabrycznie bez tempomatu wiec Hanz kupil je do jazdy typowo miejskiej. wysłane z Galaktycznej S5
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dystanse śmiesznie niskie i po ulicach Pruskiego miasta nie ma gdzie rozpędzić się :/ nic tylko gaz i hamulec gaz i hamulec pfffff. Centra będzie dobrym wyborem? O jakich parametrach? Auto zostało pod domem a chciałbym teraz już coś w necie ogarnąć. wysłane z Galaktycznej S5
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzisiaj autko mi nie odpaliło. Aku powiedziało bye bye. Przez weekend nie jeżdżone bylo. Po wstawienia RNSE wzrosło zapotrzebowanie na energię. Jakie marki modele byłyby najlepsze do B6 1.8T? Jeżdżę bardzo mało (rocznie 5tys km) do roboty mam 2.5km aż [emoji14] także autko ledwo się zagrzeje a już parkuje wysłane z Galaktycznej S5
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale ujowo zaczyna się weekend nawet nie ma z kim dobrze wypić wszyscy ode mnie pojechali znów na zachód :/ wysłane z Galaktycznej S5
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wysłane z Galaktycznej S5
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    B6 ładniejsza Nie tylko Ty jeden podzielasz ta opinie wysłane z Galaktycznej S5 Pompkę kup ze Skody wychodzi znacznie taniej a to samo tylko cholerę nie znam już numeru tej pompkiwysłane z Galaktycznej S5
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Forman nie kombinuj, tylko jak juz zamierzasz tunel to inwestuj w 2 DIN. , chyba że planujesz jeździć ta Adi jedynie rok. wysłane z Galaktycznej S5 Wziąłem prawy w końcu będzie sikać jak należy Ja montując system spryskiwaczy wziąłem nowe spryski, by mieć na te kilka lat Św. Spokój [emoji12] wysłane z Galaktycznej S5
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak od niego brałem te spryskiwacze bierz smialo wysłane z Galaktycznej S5
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podswietlanie wysłane z Galaktycznej S5 Przesuwasz oslone od lusterka i włącza się lampka nad słonecznikiem w podsufitce wysłane z Galaktycznej S5
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie kombinuj z używanymi kup nowe z allegro. Cena przystępna marki tylko juz nie pamiętam ale są to te same jak ori tylko bez znaczka audi. Wierz mi, że nie chciałbyś po pierwszej zimie grzebać się celem zmiany spryskiwacze bo np pękł i puszcza płyn itp.wysłane z Galaktycznej S5
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kawa i daje nura w papierki. Marcin nie umiesz sprawdzić czy lustra są foto chrom? Bo dziwnie napisałeś post "auto uzupełnianie" pewnie wysłane z Galaktycznej S5
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Welcome wysłane z Galaktycznej S5
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sieeeeema wysłane z Galaktycznej S5
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To co wziąłeś Grzesiek zwykły czy lodzik ledzik. ? [emoji14] wysłane z Galaktycznej S5
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A no to cool. Tomek dzięki za mic. , dotarł jakoś w zeszłym tygodniu. Jak zbiorem w sobie chęci i znajde wolny czas to może bluetooth podłącze. wysłane z Galaktycznej S5
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kurde po co mi ten tempomat było kupować jak i tak nie bede korzystał z niego hm....? a no dlatego, że Siemian sprzedawał idealna oslone kolumny kier właśnie pod tempomat. Jaki tego sens był a no taki aby dziury nie było Ps. Kto dokładał tempa podpowie czy dużo pier dzielenia się z vagowaniem jest w tej materii? Wystarczy pełna wersja vag 3.11? wysłane z Galaktycznej S5
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki co to za akty.? Potrzeba załatwić prawdziwe dziewczonki? Hyhyhy wysłane z Galaktycznej S5
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sorry Kaju "no offense" może mój poprzedni 2.5 tdi z realnym przebiegiem 355tys km miał coś nie tak pod pokrywami zaworow. Inna sprawa, ze jestem oswojony z praca silników tdi ale juz opartych na CR. A dźwięk V6 Lubie ale już z benzyniakow. A najlepiej do V8 ale Bozia nie obdarowana mnie wujkiem co by szejkiem był lub przynajmniej prezesem Orlenu [emoji14] wysłane z Galaktycznej S5 Silnik to był AYM 150km tak na marginesie wysłane z Galaktycznej S5
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miałem a4B6 sedan w 2.5tdi w osce i obecnie ta sama buda w 1.8T oska i przy jeździe po mieście od świateł do świateł to jest różnica na korzyść 2.5tedei ale dźwięk traktora zrazić mnie na tyle, że wróciłem do benzyny [emoji14] wysłane z Galaktycznej S5
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak popiescisz to i do 8k poleci hahaha wysłane z Galaktycznej S5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.