Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemeeema ja np majac kratke z s4 wlozylem w ramke sline przykrecilem na mini srubki od srodka a nastepnie sciagnalem wszystko to do srodka auta na trytytki robiac odpowiednie otwory kratce i w tych 3 slupkach co ida od gornego zderzaka. Jak znajde fotki to pokaze mialem w swoim watku ale nie wiem czy nadal tam sa zawieszone po zmianie servera forum
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Akurat z tego linku poradnik jest za***isty sam zrobilem i piknie trzyma jak w ori a trytytki potrzebowalem 3 do ogarniecia srodkowej kratki aby trzymala sie na 3 ramionach wychodzacych z gornej czesci zderzaka w dol do dokladki
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Totalna załameczka podać wszystko na tacy i najlepiej kilka razy to samo tak dla pewności Andrzeju dzieki poraz kolejny za good zestaw oilfiltr do adi, doszlo dzis wszystko
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spox i jest kox
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Andrzeju wyslales mi juz zestaw oilfiltr do BRD? No i wszytkim
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju pała na fisie stoi ups strzałka i od razu auto dostało orgazmu..wylewne masz to to auto haha
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Andrzeju kiedy wysylka zestawu do BRD? Bo chce auto oddac do warsztatu na regeneracje pompy oleju i zblokowany jestem :/
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ufff pierwsza godzina w robocie strzeliła :/
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mialem identycznie tylko ja mialem sprawcę. Sent from my Iphone 6 Sieeema, ja jakos rowno rok temu tez mialem taka akcje tylni prawy blotnik i na rancie byla wgniota, oczywiscie na parkingu, sprawcy szukalem okolo tydzien ale dorwalem, od razu mowie bedzie szpachelka i malowanko niestety, u mnie warsztat wystawil fakture 2700zl za robote dla ubezpieczyciela sprawcy, a sprawca regresem wystapil o zwrot kosztow do swojego klienta, bo udowodnilem, ze ten wiedzial, ze walnął w moje auto a pomimo tego zwial z tego miejsca myslac, że upiecze sie jemu mialem malutka satysfacje, nie powiem hyhy
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co tu taka martwica? Wszyscy zalewają robaka?
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to 3mamy kciuki powodzenia Wladi...trzeba naginać do robo na dyżur
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    masz na mysli przelacznik auto?C jest bez auto, i interesi mnie wlasnie taki bez auto
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopaki rozkrętaki, kurde nie przypominajcie mi, że zaczął się weekend, bo nie... którzy spędzą go w sob i nd do 20:00 w robocie grrr :/ z innej beczki czy ori pokrętło świateł o nr 8E0941531C będzie wymagało ode mnie przestawiania jakiś pinów w gnieździe za włacznikem ?
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    taki stuff to chyba tylko dla takich co będą pchali swoje niunie do "żyda"
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a drugi to nie jest związany może ze słabym aku? raczej stary już jest i za długo na nim nie posłucham muzy na BOSE na postoju.
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o to coś takiego mi chodzi przy engine bo sprawe błędów po wymiane modułu i kiery ogarnąłem w 10 min i tam jest GiTT
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomek ogarniasz troche tematyke bledow z vag? Mam 2 w engine i nie kumam o co chodzi z tym, jeden cos z low voltage ma a drugi termostatem, musialbym wkleic z pliku txt
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok wyprobuje sie, pierwsza lepsza czy są jakieś odmiany?
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopy czym dobrym pielegnujecie skórę na kierownicy? Bo po modzie na kiere z B7 mam wrazenie, ze ta ma jakby mniejsza srednicę na kole i dziwnie to rękoma trzyma sie, moze jak czymsc odżywię ta skórę to bedzie lepiej pewniej trzymac sie w dloniach?
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aloha
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A sama pokrywke idzie normalnie kupic w aso? I how much jesli tak
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja natomiast jak brałem autko od niemca to miałem prawe asferyczne lewe niet, a jak mialem okazje zmienic lustra na elektr skladane to zrobilem sobie oba wkłady asferyczne tj z linią pionową i gra gitara
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopaki co to za błędy są? ten z napięciem to aku do wymiany czy jak? Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 906 018 B Component: 1.8L R4/5VT 0004 Coding: 11501 Shop #: WSC 63351 WAUZZZ8E12A036274 AUZ6Z0A0155349 2 Faults Found: 17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit P1292 - 35-10 - - - Intermittent 18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low P1602 - 35-10 - - - Intermittent Readiness: 0000 0000

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.