Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chlopaki po wymianie kiery na ta z B7 czy moge vagiem 3.11 bez problemu zrobic autoscan wraz z airbagami furki czy sa jakies przeciwskazania? Chlopaki po wymianie kiery na ta z B7 czy moge vagiem 3.11 bez problemu zrobic autoscan wraz z airbagami furki czy sa jakies przeciwskazania?
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    po nocce, teraz kawa i go go z vagiem walczyć z błedami
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeeep taki jak z watku o zmianie kiery
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dokladnie tak samo przepialem piny i jest OK
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super sprawa, a no i nie kazdy moze domyslic sie ze trzeba wyjac piny ze starej wtyczki (leci ona na smietnik) i wpiac odpowiednio w pin 1 i 2 tego nowego lacznika kabelki zolty pod pin 1 i bialy w pin 2 we wtyczce. I bedzie wszystko jasne Robilem to kolo 19:00 w polmroku i mialem nerwa na poczatku, ze co ja mam z tym zrobic tj z tym lacznikiem bo w jedno miejsce mi pasowal w tasmie ale juz do zoltej wtyczki przy module nie ppdchodzilo To info mogloby rowniez znalezc sie na 1 stronie watku a nie w 2000 ktoryms tam poscie bo ciezko ogarnac spam ;P
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomek jak mala? U mnie urwis rosnie jak na drozdzach miesiac i juz ponad 5kg No to szkoda myslalem, ze z tym sterowaniem jest wiekszy luksus
  7. Hm... Slyszalem od cwiary, ze obrocic do oporu a potem zrobic tylko 2,5 obrotu tasma i bedzie ok. Tak zrobilem, pokrecilem kiera max w jedna i druga strone i kiera swieci rolki dzialaja wiec info dobre bylo
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki chlopaki za info cos tam jutro podzialam jak juz wyspie sie po nocy. Dzis juz zabraklo czasu na glebsza analize, milo jak swieci sie cos wiecej w kabinie wciskajac przycisk MODE nie przelacza mi miedzy radiem CD a zmieniarka czemu tak? Przewijanie i vol dzialaja tj rolki
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chlopaki co jest? Zmienilem modul tasme i kiere z B7 i zrobilem recode i adaptacje jak w watku z modem i teraz mam blad na fisie Abs esp i brakes co to moze byc?
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki na szczescie autem nie jezdzilem teraz szybki demontaz kiery aby to sprawdzic Przed założeniem sprawdz czy tasma nie jest w skrajnym położeniu , zeby jej nie zerwać przy kręceniu kiera. Wciśnij ten przycisk blokujący ,obkrec tasme do konca i wróć 2,5 obrotu. Wtedy bedzie na srodku Ta bardzo cenna informacja dotyczaca wyregulowania tasmy powinna byc dopisana w watku modu w B6 kierownic z B7 B8 i TT. Kupujac bowiem tasmy m.in. Z allegro mozemy dostac tasme przekrecona, bo skad mamy wiedziec czy przed demontazem wyprostowali kola w aucie. Ktory tu jest wladny niech dopisze te info do watku z modem kiery. Zaraz jade na nocke do robo, tasma juz wyregulowana, raz jeszcze wielkie dzieki cwiara
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na telefonie całe g...... widziałem jego post, teraz na kompie zauwazylem, żar to jest ale w kominku który własnie rozpaliłem gościu
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Yyyyy chlopaki ja nie pytalem ktora kiera ladniejsza z B7 czy B8 oraz czy ze wstawkami z chromu czy bez... Rozumiem, ze nie nic nie wiecie w tym konkretnym zagadnieniu tak? Michał nie cytuj mojego posta nie majac nic rzeczowego do dodania w tym temacie, plizzzz
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chlopaki jestem w trakcie modu na kiere z B7 multi, chce przelozyc tasme ale widze juz, ze ta co mi przyszla jest w innym ustawieniu niz ta ktora mam zamontowana jeszcze w aucie. Jak to ustawic by bylo dobrze i abym tasmy nie spierdzielil? Foty obu tasm i ta nowa tylu już zmieniło kiere i nikt nic nie wie?
  14. chłopaki jestem w trakcie zmiany kiery na tą z b7 multi, ale jeszcze przed demontazem starej tasmy zauwazyłem, że ta która mi przyszła jest inaczej ustawiona tj, chyba przekrecona, i nie wiem jak ustawić ją aby po zamontowaniu jej w moduł i wszystkiego do kupy, aby wszystko działało i nic nie zepsuło się :/ zdjęcie i zapytanie pod tym linkiem: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/108485-b6-division/?p=4187821
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oooooo a kogo ti przywiało [emoji13]
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi cos jack z cola nie idzie, moze ze spritem bydzie lepsze w tygodniu wskoczy mi do furki kiera z B7 czekam juz tylko na pierdołkę lacznik 4pin :/
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aaaaaleeee wyrwali
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aaaalllleeee wygralismy juzp
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wpisałem ale wielki uj tam jest. Jedna sztuka za 200zł to sobie 100zł dorzuce i mam nówke valeo p&p bez łatania dziur A Ty siusiaku z czego ha? Trybów za dużo? Hm... Mialem koito z toyoty avensis poszly obie za 200zl szkoda, ze wczesniej Ci nie padlo shit valeo a lepiej porzezbic i miec św spokoj, zaoszczedzisz na zarnikach przy Koito bo tam kazdy chinczyk ladnie chodzi
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale z Was S4 345mm rajdowcy uhuhuu mi tam styka 320/288 nie mam gdzie rozpedzic sie drogi pruskie piesi co chwila na drodze, jakbym mial pedzic to niczym MAX w Carmageddon musialbym brac na maske ludków
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tam jade na pelnej wersji vagcom 3.11 (aktywacja smiesznie prosta) i starczy do obslugi audicy B6 z 2001r
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeżeli kielichy całe i tylko zawieche z amorami wystarczy zmienic + nowa blacharka na przod to autko jeszcze byloby OK, nawet poduchy całe wiec kwestia jak bardzo powyginało podwozie
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.