Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cosik zasieg sie jeba.. Na tym zadupiu i tapatalk mi zglupial, ale rebus wyszwdl good
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a u mnie relax in progress i gora 10 osob na plazy temp w cieniu 34 i jest git [emoji12]
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tak cosik myslalem, bo wczesniej aku odlaczajac to potem bez problemu przyuczalem wciskajac przyciskivw pilocie, teraz to nic nie daje, dlatego podejrzwalem ze zmieniac MK trzeba bedzie rzezbic przy pomocy Vaga, ogarne to zwyklym kablem z VCDS lite?
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chlopaki ponowie pytanie , mialem auto odlaczone przez 2-3 doby od aku bo dokladalem tyl w elektryke i zmienialem Modul komfortu, teraz nie dzialaja mi piloty w obu kluczykach tj centralny z pilota, czy nie musze teraz cos Vagiem dzialac by je przyuczyc?
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja na szczescie dzialam na Tapatalk wiec roznic nie widze zadnych za wyjatkiem na nowo dodawania watkow jako subskrybowanych
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi mozesz druknac identyfikator na porodówke planowaną na 22 sierpnia ;D
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napisalem chlopaki, że zmienilem tez Moduł Komfortu i nie wiem czy to nie to...
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chlopaki ktos pamieta jaka operacje trzeba zrobic aby ori kluczyki w B6 znow otwieraly i zamykaly autko z pilota? Bo mialem odlaczany aku i zmieniany MK przy okazji modu na elektryke tylnych szyb. No i nie pamietam akcji przytrzymywania przyciskow i krecenia kluczykiem w zamku drzwi?
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema Maniaki, normalnie licho było bez forum, uswiadomilem sobie, że to cholerstwo uzależnilo, ale byl czas na biwak rowerki wodne i knajpy
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przywiez Nam jakies fanty z wysp
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Andrzeju kaska za wachacze i piora jest juz na wskazanym koncie od 4minut [emoji12]
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Eee tam to wszystko juz wiedzialem, ale te z B8 przyciski maja ciekawsze styki przy otwieraniu i zamykaniu szyb, ale dzieki za propozycje domin a idź lenisz sie patrze, mi przystosowanie tych przyciskow z B8 zajelo jakies 20min. Siedza juz od ponad miesiaca i pieknie chodza ---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ---------- Dokladnie takie sobie wstawilem i z takich domin zrezygnowal [emoji13]
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Domin i jak wstawiles do siebie te przyciski szyb z B8 w chromie? Jest cień nadziei, że daloby sie uruchomic blokade szyb tylnych czy ten przelacznik poprostu nie zatrybi z elektronika z B6? Andrzeju koncze robote o 15:30 jade do domu i przelewam hajsiwo, wiec jeszcze dzis do 18:00 powinno byc na koncie paczuszki juz puszczone?
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Stówka Jozek i dwiescie litrow wodki aby spadlo Tobie z nieba
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok temat ogarniety dzieki Andrzeju a co do info marki Maxis to faktycznie obok zakladu mechanikow stoi Autoland i z niego biora pewnie rzeczy, bo akumulator juz zdarzyla siostra wziac ;( ---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ---------- wejdź w jego profil jest w sygnaturce Moj Tapatalk nie wyswietla mi tych danych nawet bedac w profilu mam tylko w sygnaturce "wachacze Mastersporty" i tyle ;P
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie kombinuje zamowione sa juz dawno, tylko dla siorki mechanik chcial wcisnac te Maxis za niecale 600zl juz po mega znizkach, zadzwonilem i powiedzialem, ze w zyciu bo to pewnie szmelc. Ma ktos nr tel do Wandeja?
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wachacze firmy MAXIS co to za twór? Wiem, że robia tez akumulatory,
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja wyrezalem elektryke szyb tyl i pelny BOSE, i chyba drugi raz bym za to nie zabral sie ale oko cieszy, no i przyciski chrom z B8 pieknie leza w boczkach B6
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hammerku sam sie zapiankuj ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Sie tak nie zapedzaj zdążysz wymodzic furke, jak koledzy wspomnieli dzial "kupię" tam pytaj oraz obserwuj dzial sprzedam i alledrogo; elementy do S4 byly są i beda pojawialy sie w ofertach, jak juz nazbierasz graty i wymodzisz to pochwalisz sie, poki co dzialaj
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Np z prawej strony siedzac z tylu Lapiesz od dolu tam gdzie przylegaja wewnetrzne czesci łydki nóg i ciagniesz energicznie siedzisko w tym miejscu do gory i wyskakuje z zatrzasku, po lewej stronie u pasazera robisz tak samo
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja za jakies 2-3 tygodnie zostane tatkiem i mi nie w glowie gwinty i utwardzanie autka
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzieki Grzechu za info, te pozostale rozmiary opon sa akurat "malo powszechne" a co za tym idzie drozsze :/
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytanie doctych co maja letnie 18" na jakich oponach jezdzicie 225/40 czy 235? Bo powiem, ze kiepsko wyglada autko na zawieszce sline 1BE z oponkami 225/40/18 troche duze te szczeliny miedzy kolami a nadkolami :/
  24. Yessss yessss ameno teraz bede rozgrzewal heble
  25. Demontaż wnetrza in progresss... ---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ---------- Rozwalilem palucha (wyciagajac srodkowy slupek do gory) i na dzis przerwa w dalszym demontazu wnetrza, zreszta na 20:00 do roboty dzis mam, takze jutro cd modów [emoji12] ---------- Post dopisany 28-07-2014 at 08:01 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2014 at 15:58 ---------- Wpis z miesiecznym poslizgiem ale... 1. Wyrezane heble 320/288 - dzieki za ogromna pomoc dla Krzycha aka siwego 2. Polozona w aucie pelna wiazka BOSE, i podlaczone wszystkie 10 glosnikow pod wzmak faktyczniexteraz ma wieksze łupnięcie 3. Zrealizowany mod na elektryke szyb tyl kable polozone polutowane boczki pomontowane, teraz jest jak byc powinno czyli 4x elektryka szyb

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.