Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Cosik zasieg sie jeba.. Na tym zadupiu i tapatalk mi zglupial, ale rebus wyszwdl good
-
B6 DIVISION
a u mnie relax in progress i gora 10 osob na plazy temp w cieniu 34 i jest git [emoji12]
-
B6 DIVISION
No tak cosik myslalem, bo wczesniej aku odlaczajac to potem bez problemu przyuczalem wciskajac przyciskivw pilocie, teraz to nic nie daje, dlatego podejrzwalem ze zmieniac MK trzeba bedzie rzezbic przy pomocy Vaga, ogarne to zwyklym kablem z VCDS lite?
-
B6 DIVISION
Chlopaki ponowie pytanie , mialem auto odlaczone przez 2-3 doby od aku bo dokladalem tyl w elektryke i zmienialem Modul komfortu, teraz nie dzialaja mi piloty w obu kluczykach tj centralny z pilota, czy nie musze teraz cos Vagiem dzialac by je przyuczyc?
-
B6 DIVISION
Ja na szczescie dzialam na Tapatalk wiec roznic nie widze zadnych za wyjatkiem na nowo dodawania watkow jako subskrybowanych
-
B6 DIVISION
Mi mozesz druknac identyfikator na porodówke planowaną na 22 sierpnia ;D
-
B6 DIVISION
Napisalem chlopaki, że zmienilem tez Moduł Komfortu i nie wiem czy to nie to...
-
B6 DIVISION
Chlopaki ktos pamieta jaka operacje trzeba zrobic aby ori kluczyki w B6 znow otwieraly i zamykaly autko z pilota? Bo mialem odlaczany aku i zmieniany MK przy okazji modu na elektryke tylnych szyb. No i nie pamietam akcji przytrzymywania przyciskow i krecenia kluczykiem w zamku drzwi?
-
B6 DIVISION
Siema Maniaki, normalnie licho było bez forum, uswiadomilem sobie, że to cholerstwo uzależnilo, ale byl czas na biwak rowerki wodne i knajpy
-
B6 DIVISION
Przywiez Nam jakies fanty z wysp
-
B6 DIVISION
Andrzeju kaska za wachacze i piora jest juz na wskazanym koncie od 4minut [emoji12]
-
B6 DIVISION
Eee tam to wszystko juz wiedzialem, ale te z B8 przyciski maja ciekawsze styki przy otwieraniu i zamykaniu szyb, ale dzieki za propozycje domin a idź lenisz sie patrze, mi przystosowanie tych przyciskow z B8 zajelo jakies 20min. Siedza juz od ponad miesiaca i pieknie chodza ---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ---------- Dokladnie takie sobie wstawilem i z takich domin zrezygnowal [emoji13]
-
B6 DIVISION
Domin i jak wstawiles do siebie te przyciski szyb z B8 w chromie? Jest cień nadziei, że daloby sie uruchomic blokade szyb tylnych czy ten przelacznik poprostu nie zatrybi z elektronika z B6? Andrzeju koncze robote o 15:30 jade do domu i przelewam hajsiwo, wiec jeszcze dzis do 18:00 powinno byc na koncie paczuszki juz puszczone?
-
B6 DIVISION
Stówka Jozek i dwiescie litrow wodki aby spadlo Tobie z nieba
-
B6 DIVISION
Ok temat ogarniety dzieki Andrzeju a co do info marki Maxis to faktycznie obok zakladu mechanikow stoi Autoland i z niego biora pewnie rzeczy, bo akumulator juz zdarzyla siostra wziac ;( ---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ---------- wejdź w jego profil jest w sygnaturce Moj Tapatalk nie wyswietla mi tych danych nawet bedac w profilu mam tylko w sygnaturce "wachacze Mastersporty" i tyle ;P
-
B6 DIVISION
Nie kombinuje zamowione sa juz dawno, tylko dla siorki mechanik chcial wcisnac te Maxis za niecale 600zl juz po mega znizkach, zadzwonilem i powiedzialem, ze w zyciu bo to pewnie szmelc. Ma ktos nr tel do Wandeja?
-
B6 DIVISION
Wachacze firmy MAXIS co to za twór? Wiem, że robia tez akumulatory,
-
B6 DIVISION
Ja wyrezalem elektryke szyb tyl i pelny BOSE, i chyba drugi raz bym za to nie zabral sie ale oko cieszy, no i przyciski chrom z B8 pieknie leza w boczkach B6
-
B6 DIVISION
Hammerku sam sie zapiankuj ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Sie tak nie zapedzaj zdążysz wymodzic furke, jak koledzy wspomnieli dzial "kupię" tam pytaj oraz obserwuj dzial sprzedam i alledrogo; elementy do S4 byly są i beda pojawialy sie w ofertach, jak juz nazbierasz graty i wymodzisz to pochwalisz sie, poki co dzialaj
-
B6 DIVISION
Np z prawej strony siedzac z tylu Lapiesz od dolu tam gdzie przylegaja wewnetrzne czesci łydki nóg i ciagniesz energicznie siedzisko w tym miejscu do gory i wyskakuje z zatrzasku, po lewej stronie u pasazera robisz tak samo
-
B6 DIVISION
Ja za jakies 2-3 tygodnie zostane tatkiem i mi nie w glowie gwinty i utwardzanie autka
-
B6 DIVISION
dzieki Grzechu za info, te pozostale rozmiary opon sa akurat "malo powszechne" a co za tym idzie drozsze :/
-
B6 DIVISION
Pytanie doctych co maja letnie 18" na jakich oponach jezdzicie 225/40 czy 235? Bo powiem, ze kiepsko wyglada autko na zawieszce sline 1BE z oponkami 225/40/18 troche duze te szczeliny miedzy kolami a nadkolami :/
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
Yessss yessss ameno teraz bede rozgrzewal heble
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
Demontaż wnetrza in progresss... ---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ---------- Rozwalilem palucha (wyciagajac srodkowy slupek do gory) i na dzis przerwa w dalszym demontazu wnetrza, zreszta na 20:00 do roboty dzis mam, takze jutro cd modów [emoji12] ---------- Post dopisany 28-07-2014 at 08:01 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2014 at 15:58 ---------- Wpis z miesiecznym poslizgiem ale... 1. Wyrezane heble 320/288 - dzieki za ogromna pomoc dla Krzycha aka siwego 2. Polozona w aucie pelna wiazka BOSE, i podlaczone wszystkie 10 glosnikow pod wzmak faktyczniexteraz ma wieksze łupnięcie 3. Zrealizowany mod na elektryke szyb tyl kable polozone polutowane boczki pomontowane, teraz jest jak byc powinno czyli 4x elektryka szyb