Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    2:0 dla Niemcowni ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ---------- oooo Gratulacje dla Tomasa pierwszy telefon na forum był do Edytki? :banan::banan:
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ten to sobie pożyje
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja w ten weekend bede musial zrobic pass (dyżur)
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pewno u spowiedzi byles i dlatego :polew: Nie miałem z kim pić A po za tym oglądałem Le Mans:kox: no to faktycznie slabiutko ja w piatek zaprawilem sie przy meczu by w sobote dac w palnik na weselu a potem poprawic w domu przy meczu Anglia Wlochy
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    obiecuje, że nie bede wiecej w tygodniu ogladal meczu o 23:50, bo nawet kawa z rana nie pomaga i dzien ostro zjebny a robic trzeba :/
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    taki sobie był ten meczyk Bośnia słabo klepie piłkę spadam w kime za 4,5h trzeba wstać do roboty
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kuzwa znajde w garazu jakies pierdolki i puszcze po 5zl moze przebije te 40zl joke
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzieki Miszka szkoda,że tak daleko mamy do siebie bo inaczej to kto wie hehe pytalem sie orientacyjnie bo siostra ma B5 i chce wymienic czesc zawieszenia. Jak policzyli mi za wymiane 2 końcówek drązka kier i zbieżność 120zł to tak zastanawiam sie ile wyniosla by robocizna za wymiane całej zawieszachy
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopaki ile sobie życzą mechaniory za wymiane kompletu wachaczy w B5/B6?
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przycemnianie to koszt ok 500zl? Czy mniej? Wiem ze jest roznica w sedanie i avancie
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    www.kicze.pl/14688/facet-mial-trzy-przyjaciolki-i-musial-zdecydowac-sie-na-jedna-zobacz-ktora-wybral.html
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aaaa w poblizu obwodnicy stacjw statoil itp joo? No to podjade tam w wakacje
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ok ale czy sa jakies rodzaje tej folii tj. W technologii cos jak obklejane autobusy z zewnatrz nic nie widac procz reklamy ale od srodka wszystko widac co na zewnatrz
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wladi tankuje od piatku i w sobote dotrwalem do 4 rano,a dzis tj po weselu i meczyku padlem po 2ej. zaraz ide do sklepu po broo aby doladowac sie na koniec weekendu ---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- no i ja nie mam pytań hehe czekam na wiazke BoSe i wtedy za jednym zamachem poprowadze wiazke pod tylna elektryke i muzyke aaa ktos przyciemnial szyby folia ostatnimi czasy? sa takie co z zewnatrz nie widac wnetrza a od srodka widac co za autem np podczas manewru cofania?
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    meczyk byl goood ale ledwo dotrwalem do konca
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Goool dla Italii ---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ---------- Goool dla Anglii
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Doookladnie tak mamusie zostaną ze swoimi pociechami a my opijemy nasze kinderki
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomek byloby inaczej ale raz, że żona już miala dosc i trzeba jej to wybaczyc a dwa to bylo wesele obcych dla mnie ludzi wiec mnie to w uj interesowalo ---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ---------- I luzik jak zjedziesz next time na Mazury to wszystko sie rzuci w piz*u by wypic z Toba flaszeczke
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie przepadam za tą czescią calej tej "zabawy"
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ejoo zerwalem sie z wesela i juz w domu, wodeczki popilo sie objadlo, żona przywiozla a teraz browarki i powtorka z wczoraj czyli meczyk Anglia -Włochy
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w trakcie wczorajszego meczu na skype gadalem z siostrą z Holandii to mowila, że w kazdym domu z okien szły okrzyki jak bramka za bramką leciały
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dlatego mysle, ze nie ma co kombinowac. Pelna wiazke Bose z wtyczka of course pod czarny wzmak mam juz zamowiona, po opyleniu wzmaka z tego zestawu, wyjdzie mi jakies 150zl za ta wiazke wiec chyba cena znosna za ori kable Bose? ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- ide dzis na weselicho ale zrywam sie z niego kolo 22:00już ( dzieki żonie bo wciaży , wiec zdążę na jebitny mecz Anglia - Włochy
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    OK Koledzy jest tu ktoś kto miał pełny BOSE na czarnym wzmaku a potem zmienił na srebrny wzmak Bose i zauwazył różnicę? bo nie wiem co czynic mam dostep do full ori wiazki BOSE pod czarny wzmak (taki mam obecnie w aucie i działa na półgwizdka tj. stage I) czy mam to porzucic i szukac srebrnego i wiazki pod niego? bo jezeli nie ma znaczacej roznicy to wole nie przeplacac
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bez pracy 6 czyli na wyłączonym klimatroniku tak? oraz 11-13 przy włączonym silniku i włączonej klime na max obrotach i temp na low jo?
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    BooM BooM Raise Your Hands :banan::banan: ---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ---------- Miszka Fajna ta zabaweczka, z panelem do podmianki z tym z A4 nie byloby problema, ale gdzie znalezc szpeca co by ogarnal i przekodowal na EU

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.