Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema Koledzy, mam pytanie czy coś zmienilo sie w kwestii wystawiania przedmiotow w dziale czesci samochodowych? Byl opis podane ceny tylko bez zdjec bo w pracy teraz jestem a ogloszenia nie ma a widze, że czyjeś tj inne pojawilo sie w przeciagu 30 min. Cos zle robie? Jakas zmiana w przeciagu 1-2miesiecy nastapila zwiazana z warunkami wystawiania na sprzedaz?
  2. powiedzmy że 7870 wersje OC chodzą po około 500-520zł natomiast 7950 to koszt juz ok. 600zł i więcej. którą warto wybrać? w full HD i tak nie zamierzam grać bo nie mam takiego monitora. dokładając pare złotych więcej do 7970 i wyjdzie że nie musiałem sprzedawać swojego R9 280X... także cena zamyka się w przedziale 500- 600zł max ok wziąłem kartę Gigabyte Radeon 7950 WF3 http://allegro.pl/gigabyte-7950-wf3-oc-gw-jak-280-3-gry-gratis-i5355818950.html czytałem, że pierwsze rewizje były lepsze i dobrze kręcą się. Poza tym jestem zadowolony z tego systemu chłodzenia autorstwa Gigabyte tj. Windforce 3x bo w IDLE mam naprawdę cicho pod biurkiem
  3. dobra dobra była ale ja potrzebowałem kasy oraz marnowala sie u mnie. bo prawie wogole nie gram.. i5-2500K , 8HB ramu dobra płyta Ashrocka i zasilacz Corsair CM750W wiec reszta nie taka zła. ale grafa mi tak poteżna, za taką cene (280X) nie potrzebna. i szukam. czegoś na nowych już GPU w nowszej technologii mniejszych i mniej prądożernych a radek 7870 OC z 2GB na pokładzie nie bedzie optymalnym rozwiązaniem? wersja od Gigabyte ma takie samo chłodzenie jak w R9 280X WIndforce 3, wiec powinna być w miare cicha i chłodna?. co bedzie lepsze i czy opłaca się dopłacic prawie stówę. Gigabyte Radeon HD7870 2048MB DDR5 Windforce 3x VS Gigabyte Radeon HD7950 3GB DDR5 Windforce 3x ????
  4. chłopaki pogoniłem swoją kartę Gigabyte Radeona R9 280X z 3GB na pokładzie i szukam czegoś do max 550zł była w miare cicha dało się na niej pograc w aktualne gierki w rozdziałce HD+ i aby mało prądu ciągnęła. gram jak juz to w CS:Go Diablo 3 Wolfenstein (ten najnowszy) moze skusze się na BF4 i GTA5. Pomóżcie jutro wysyłam swojego radka bo sprzedałem i potrzebuje szybko coś wstawić. Tak mocną kartę sprzedałem bo nie jestem maniakiem gier i jak gram to srednio raz na 2 tygodnie
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja bym dał góra 7mm na przód w tym przypadku. zawsze z przodu daje sie mniejsze dystanse jak na tył.
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jozek jak ktoś bystry to szybko rozkmini Why... czyżby stopniowe odsuwanie od władzy? siema
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    profanacja zakładać dekielki dekielki bmw do audi !! btw Wstaw dekielki od FSO, jak nie masz to mysle, ze moglbym skołować [emoji14]
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdzie podział sie dostawca oleju Wandej? Przy okazji chłopaki pytanie, co najlepiej wlać do silnika ze starym olejem aby go przepłukał przed wymianą na nowy? Bo po zdjeciu kurka widać osad na pokrywie zaworów
  9. serfin odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Lepszej alternatywy do a4 nie widze, jezeli chodzi o moc i wiecej niz 4cyl. No chuba, ze ma sie w oj hajsiwa by potem te V8 serwisowac ;)a conajmniej zaprzyjaznionego mechanika
  10. serfin odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Brac z motorownia 3.0 quattro lub modowac na 2.7 biturbo jak juz celowac w cos wiecej niz 4 cylindry
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak to ja bralem i poelcalem innym. Sa to dokladnie te same ori spryski tego samego producenta tylko bez znaczka audi. Takze brac i nie zastanawiac sie. Nigdy nie polece kupowac uzywanych, od tego sprzedawcy bierzesz nowki za przystepna cene i smigasz przez kilka lat bez problemu. Pzdr To daje 501zł i temat ogarnięty ..żarcik, mi nie potrzebny ale ktoś kto nie lubi sam rzeźbić to zdesio dla w sam raz dla niego
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to nie obronisz tym przed Putinem i jego kolegami separatystami aka zielonymi ludkami szybciej ja dostane kałacha, PeeMa "garść ołowiu" i bedzie "Let's dance" :/
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A masz na te srutowki pozwolenia? Czy maja moc ponizej wymaganej?
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moj P99 nie jest soft, a to co jest tam na zdjeciu, to wole przyjac do wiadomosci, ze jest to tylko zabawka imitacja karabinka
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Patrz by kulka z różowa farbką nie siegnęła twojej A4 badz tez Ciebie samego [emoji14]
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szczerze to... na szczescie ugryzlem sie w język tzn w palec...zabraklo mi tzw glosowania kto za kto przeciw i rodzaj kary. Niby jest sie tu ale bez prawa głosu niestety nie zdążyłem przeczytac pewnych tresci, ktore krotko byly wyswietlane i nie moge wydac rzetelnej oceny obecnego stanu. Bedzie jakies tresciwie oficjalne oswiadczenie zalogi "władzy forum" na ten temat, czy raczej ma byc cos typu zamknij dziub i cicho siedz..? Jak cos zapraszam do dyskusji na pw
  17. serfin odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Sliczna sztuka, tylko jak to po gazie czulby sie ten silniczek? No i sama instalacja gazu pewnie z 6-8 tysi? Ile przy jezdzie po miescie pali gazu? Lato/zima?
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    po kolejnej blokadzie [emoji14]
  19. Cosik mi nie pasuje konstrukcja gornej czesci foteli przednich, tu jest zwezona jak w fotelach z B6 natomiast w sline z B7 tych np z napisem sline gorna czesc fotela jest szersza i barki łopatki maja o niebo lepiej podczas daaalekicj podrozy.
  20. Chlopaki w sumie to mogliscie link do tego filmiku wrzucic do tego watka tak aby pomogl w przyszlosci innym potrzebujacym, a tak autor ogarnal temat i finito. Pomysl o innych i jak mozesz wrzuc tu link do tego filmiku pzdr
  21. Eee to sa sporty z b6, a kolega prosil chyba o fotki foteli "sline" B7
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A wiecie co, albo ja cos przegapilem w watku jakis konkretny post albo cala ta akcja z banowaniem poszczegolnyh osob wynika z wypadu do BT? Moze ktos napisac o co wogole kaman aby moc rzeczowo wypowiedziec sie na obecny stan rzeczy
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam chłopaki po krotkim disfunction watku
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :siemka: i wesołych dla tych z normalną job, ja tam w niedziele i poniedzialek w robo 12-20 :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.