Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Siema Koledzy, mam pytanie czy coś zmienilo sie w kwestii wystawiania przedmiotow w dziale czesci samochodowych? Byl opis podane ceny tylko bez zdjec bo w pracy teraz jestem a ogloszenia nie ma a widze, że czyjeś tj inne pojawilo sie w przeciagu 30 min. Cos zle robie? Jakas zmiana w przeciagu 1-2miesiecy nastapila zwiazana z warunkami wystawiania na sprzedaz?
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Sprzedaj auto i kup motor [emoji14]
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
powiedzmy że 7870 wersje OC chodzą po około 500-520zł natomiast 7950 to koszt juz ok. 600zł i więcej. którą warto wybrać? w full HD i tak nie zamierzam grać bo nie mam takiego monitora. dokładając pare złotych więcej do 7970 i wyjdzie że nie musiałem sprzedawać swojego R9 280X... także cena zamyka się w przedziale 500- 600zł max ok wziąłem kartę Gigabyte Radeon 7950 WF3 http://allegro.pl/gigabyte-7950-wf3-oc-gw-jak-280-3-gry-gratis-i5355818950.html czytałem, że pierwsze rewizje były lepsze i dobrze kręcą się. Poza tym jestem zadowolony z tego systemu chłodzenia autorstwa Gigabyte tj. Windforce 3x bo w IDLE mam naprawdę cicho pod biurkiem
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
dobra dobra była ale ja potrzebowałem kasy oraz marnowala sie u mnie. bo prawie wogole nie gram.. i5-2500K , 8HB ramu dobra płyta Ashrocka i zasilacz Corsair CM750W wiec reszta nie taka zła. ale grafa mi tak poteżna, za taką cene (280X) nie potrzebna. i szukam. czegoś na nowych już GPU w nowszej technologii mniejszych i mniej prądożernych a radek 7870 OC z 2GB na pokładzie nie bedzie optymalnym rozwiązaniem? wersja od Gigabyte ma takie samo chłodzenie jak w R9 280X WIndforce 3, wiec powinna być w miare cicha i chłodna?. co bedzie lepsze i czy opłaca się dopłacic prawie stówę. Gigabyte Radeon HD7870 2048MB DDR5 Windforce 3x VS Gigabyte Radeon HD7950 3GB DDR5 Windforce 3x ????
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
chłopaki pogoniłem swoją kartę Gigabyte Radeona R9 280X z 3GB na pokładzie i szukam czegoś do max 550zł była w miare cicha dało się na niej pograc w aktualne gierki w rozdziałce HD+ i aby mało prądu ciągnęła. gram jak juz to w CS:Go Diablo 3 Wolfenstein (ten najnowszy) moze skusze się na BF4 i GTA5. Pomóżcie jutro wysyłam swojego radka bo sprzedałem i potrzebuje szybko coś wstawić. Tak mocną kartę sprzedałem bo nie jestem maniakiem gier i jak gram to srednio raz na 2 tygodnie
-
B6 DIVISION
ja bym dał góra 7mm na przód w tym przypadku. zawsze z przodu daje sie mniejsze dystanse jak na tył.
-
B6 DIVISION
jozek jak ktoś bystry to szybko rozkmini Why... czyżby stopniowe odsuwanie od władzy? siema
-
B6 DIVISION
profanacja zakładać dekielki dekielki bmw do audi !! btw Wstaw dekielki od FSO, jak nie masz to mysle, ze moglbym skołować [emoji14]
-
B6 DIVISION
Gdzie podział sie dostawca oleju Wandej? Przy okazji chłopaki pytanie, co najlepiej wlać do silnika ze starym olejem aby go przepłukał przed wymianą na nowy? Bo po zdjeciu kurka widać osad na pokrywie zaworów
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Tak to ja bralem i poelcalem innym. Sa to dokladnie te same ori spryski tego samego producenta tylko bez znaczka audi. Takze brac i nie zastanawiac sie. Nigdy nie polece kupowac uzywanych, od tego sprzedawcy bierzesz nowki za przystepna cene i smigasz przez kilka lat bez problemu. Pzdr To daje 501zł i temat ogarnięty ..żarcik, mi nie potrzebny ale ktoś kto nie lubi sam rzeźbić to zdesio dla w sam raz dla niego
-
B6 DIVISION
No to nie obronisz tym przed Putinem i jego kolegami separatystami aka zielonymi ludkami szybciej ja dostane kałacha, PeeMa "garść ołowiu" i bedzie "Let's dance" :/
-
B6 DIVISION
A masz na te srutowki pozwolenia? Czy maja moc ponizej wymaganej?
-
B6 DIVISION
Moj P99 nie jest soft, a to co jest tam na zdjeciu, to wole przyjac do wiadomosci, ze jest to tylko zabawka imitacja karabinka
-
B6 DIVISION
Patrz by kulka z różowa farbką nie siegnęła twojej A4 badz tez Ciebie samego [emoji14]
-
B6 DIVISION
Szczerze to... na szczescie ugryzlem sie w język tzn w palec...zabraklo mi tzw glosowania kto za kto przeciw i rodzaj kary. Niby jest sie tu ale bez prawa głosu niestety nie zdążyłem przeczytac pewnych tresci, ktore krotko byly wyswietlane i nie moge wydac rzetelnej oceny obecnego stanu. Bedzie jakies tresciwie oficjalne oswiadczenie zalogi "władzy forum" na ten temat, czy raczej ma byc cos typu zamknij dziub i cicho siedz..? Jak cos zapraszam do dyskusji na pw
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
po kolejnej blokadzie [emoji14]
-
biale=czarne fotele s line potrzebuje zdjec,opinii
Cosik mi nie pasuje konstrukcja gornej czesci foteli przednich, tu jest zwezona jak w fotelach z B6 natomiast w sline z B7 tych np z napisem sline gorna czesc fotela jest szersza i barki łopatki maja o niebo lepiej podczas daaalekicj podrozy.
-
Problem z szufladką na napój - tej w konsoli
Chlopaki w sumie to mogliscie link do tego filmiku wrzucic do tego watka tak aby pomogl w przyszlosci innym potrzebujacym, a tak autor ogarnal temat i finito. Pomysl o innych i jak mozesz wrzuc tu link do tego filmiku pzdr
-
biale=czarne fotele s line potrzebuje zdjec,opinii
Eee to sa sporty z b6, a kolega prosil chyba o fotki foteli "sline" B7
-
B6 DIVISION
A wiecie co, albo ja cos przegapilem w watku jakis konkretny post albo cala ta akcja z banowaniem poszczegolnyh osob wynika z wypadu do BT? Moze ktos napisac o co wogole kaman aby moc rzeczowo wypowiedziec sie na obecny stan rzeczy
-
B6 DIVISION
Witam chłopaki po krotkim disfunction watku
-
B6 DIVISION
:siemka: i wesołych dla tych z normalną job, ja tam w niedziele i poniedzialek w robo 12-20 :/