Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
prawie każdy mod musi być dodatkowo przyrezany żeby był modem wyrezanym- [B6 AVF] White Power B6 quattro
dobra cena jak za tak dopieszczone auto wystaw na mobile de to sprzedasz drożej i szybciej- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
pokaż fotki z przebiegu prac i jak dostać się do tego orurowania który rok tego piecyka ?- [B6 AWX] RS4 diesel edition
można zrobić taki kluczyk ale za dużo rezania.. miałem też stacyjkę do tego ale zrezygnowałem..problem z blokadą skrzyni jest a żeby to obejść to już za dużo rezania..[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 19:45_________________________________________________ obudowe możesz sobie dokupić ale chyba nie jest ori : http://allegro.pl/audi-a6-a8-q6-tt-obudowa-klucz-i1945487694.html[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 19:46_________________________________________________http://allegro.pl/kluczyk-scyzoryk-klucz-obudowa-audi-a3-a4-a6-q5-q7-i1970796487.html- [B6 AWX] RS4 diesel edition
tzn że jakie przyciski ? he u mnie będzie mod bo nie skończy się na wymianie klucza- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://autokult.pl/2011/12/05/wypadek-w-japonii-ucierpialo-8-ferrari-3-mercedesy-1-lamborghini-wideo- [B6 AWX] RS4 diesel edition
przekładasz imo ze starego kluczyka, grot albo dorabiasz nowy koszt ok 20-30zł albo rezasz swój tj skracasz go o 2mm i pasi..więcej info jak wyrezam u siebie- [B6 AWX] RS4 diesel edition
250zł /szt nówka- [B6 AWX] RS4 diesel edition
David u Ciebie musisz zmienić moduł komfortu..no chyba że masz datę produkcji po 2002 czerwiec. jak chcesz to będę zamawiał klucze dla domin79 więc będzie dobra cena za klucze..[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 15:14_________________________________________________ tez go planuje co trzeba wyrezac oprocz kluczyka? u Ciebie nic..grot robisz i wsjo..- [B6 AWX] RS4 diesel edition
nowy mod :- Bezwypadkowe BMW 335d na otomoto.pl
kolega to opisał na paru forach ..info, który było na evo forum to on napisał..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ma ktoś zniżki w INTERSPORCIE ? potrzebuje coś kupić- Bezwypadkowe BMW 335d na otomoto.pl
auto mojego znajomego...tył napęd i szybki wóz..troche poniosło i się skończyło daszkiem..kase dostał z ubezpieczenia i sprzedał go tak jak stał kolesiowi, który się ucieszył bo miał części w tym samym kolorze..po jakimś czasie kolega zobaczył swoją bmw na allegro..i to na 100 % była ta..ten sam numer telefonu..ta sama dokładka z tyłu pomalowana..jeszcze pare dni temu znowu mi pokazywał że wisi na allegro jako bezwypadkowy.. [br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 01:33- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
ja czekam na walkę Diablo vs Masternak- [B6 AWX] RS4 diesel edition
dzisiaj wielkie rezanie : ridiculous hydraulics- [ALL B6/B7] podlaczenie radia pioneer avic f900bt
da się..musisz kupić moduł do sterowania kosztuje ok.280zł[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 01:25_________________________________________________http://allegro.pl/sterowanie-radiem-z-kierownicy-a3-a4-tt-2-lodz-i1959006651.html- [ALL B6/B7] Czy ta konsola podejdzie do mnie ??
wkładaj ze swojego starego tunelu..[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 01:21_________________________________________________a poza tym to ostatnio wyrzuciłem cały tunel do kosza a mogłeś sobie zamontować- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
piękne- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Taki mam zamiar tylko nie wiem jak rozpoznać to poziome :-) A właśnie tak przy okazji dlaczego jest lepsze? Użytkowanie znam z praktyki stąd jestem 100% zdecydowany na montaż :-) Chodziło mi o wady i zalety wersji pionowej/poziomej :-) Z tego co na forum wyczytałem wnioskuję też że piec odpala się samoczynnie w temp poniżej 5st C z uruchomieniem silnika, czy to prawda? webasto pionowe montuje się za intercoolerem..trzeba kupić dodatkowo zbiornik do spryskiwaczy..generalnie przy montażu takiego pieca jest więcej porządku i miejsca pod silnikiem..ja chciałem takie webasto montować ale u mnie jest FMIC i nie chciało mi się już przemieniać rury i spawać więc zdecydowałem się na montaż poziomego..ale jakbym mógł to wrzuciłbym pionowe[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 13:46_________________________________________________a jak komuś przeszkadza to można zmienić mocowanie i założyć tak jak się chce..bo jedno webasto i drugie to to samo webasto mające inne mocowania montażowe..- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
stara navi to syf..zobaczysz jak chwile pojeździsz i wsiądziesz do kogoś kto ma stare rns-e to będzie szok niezły magazyn gratów- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemianowy sklei lub napcha plasteliny..a te dam Mi w prezencie- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dajesz zaślepki na łopatki czy wstawiasz zwykłe czarne ? bo jak coś to możemy zrobić wymiankę- [B6 AWX] RS4 diesel edition
lusterka s4 sprzedałem bo nie pasowały do black body...- [B6 AWX] RS4 diesel edition
- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW