Treść opublikowana przez adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś Ty mu sprzedał ? swoją A4-ke ? zegary, ktore mialy byc sprawne, ale nie mialy fabrycznego softu o czym nie mialem zielonego pojecia... przeciez zawartość Eepromu może sobie wgrać .... oddaj mu kase - niech odda zegary i po sprawie ... tylko gdzie Wy się złapiecie ? można wgrać i było napewno wgrane...zegary były sprawne..i jest na nie gwarancja..jakoś Grzanek się z nimi bawił i nie zauważył że były bez softu..a chyba jest specem od tego i na 100 by zauważył to tak jak chip w samochodzie..każdy tuner od razu wie czy jest czy nie ma czy było grzebane czy nie było.. ktoś się bawił zegarami i tyle.. tyle OT
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
Bart thx w imieniu wszystkich rezaczy
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Z B7
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Tylko ciekawe Adamie kto Ci wyciągał te wszystkie piny i najbardziej czuwał nad całą sytuacją :kox: he no Ty też rezałeś ale i tak najwięcej oniak nam pomagał..czuwał nad wszystkim niby siedział w domu a na kamerach siedział cały czas i podglądał czy aby wszystkie piny i kable były dobrze podłączone :gwizdanie:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart spytaj się Wojtek_A4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zrobiliśmy krówkę na 15 osób ..siusiu paciorek i spać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cytuję kamil24pl : "i powiedział ze jedyny problem to może być taki ze może przekłamywać prędkościomierz ale nie musi." to by było na tyle..Twój elektryk w/g Ciebie się zna się dobrze na licznikach a ja widzę, że jest chyba średnio..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
WRC zrób mi opis podłączenia kanapy tył + rolety elektrycznej tył PLIS [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 15:44_________________________________________________ [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 15:47_________________________________________________Dominik spisał się..tyle tych kabli trzeba przeciągnąć, poprzekładać, polutować ale dał radę co robiliśmy : - moduł MCE z b7 - lusterko, lusterka fotochrom - czujnik deszczu - servotronic - inst. webasto - drugi pływak w baku - podgrzewana kanapa (piny już przygotowane tylko potrzebny schemat gdzie co połączyć) - panel do webasto MENU - podświetlane lusterka spody - DRL - Coming home itd.[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 15:54_________________________________________________a i w końcu szyba podgrzewana ma instalacje podłączoną teraz czekamy na zime
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
wczoraj było niezłe rezanko..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
WRC, Bart i inni co wiedzą.. stare lusterko fotochrom ma 6 pinów : 1. PIN 1(biały) – Plus przez bezpiecznik podłączony do obwodu 31 (W standardowej instalacji do 31) 2. PIN 2(czarny) – połączyć do masy 3. PIN 3(szary) – PIN 3 podłączasz do PIN 2 (w kostce 23 PINowej) NOTE1: na zdjęciu widać czarna kostkę (jest to ta 23 PINowa) NOTE2: istnieje już kabelek w kostce 23 PINowej podłączony do PIN'u 2 w kolorach (NIEBIESKO-RÓŻOWYM). należy się do niego wpiąć z kabelkiem z lusterka. 4. PIN 4(żółty) – lusterko prawe (wolny) 5. PIN 5(brązowy) – lusterko lewe (wolny) 6. PIN 6(zielony) – połączyć do PIN 1 lampki podsufitowej i nie ma mowy nigdzie o CANie.. 3 pin w jednym jest CAN a w drugim sygnał o włożeniu biegu wstecznego.. co trzeba zrobić żeby uruchomić ten sygnał ?
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
nie podejdzie..musisz szukać pionowego pieca..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
qźwa chyba nigdy nie zrobie tej podsufitki [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 00:03_________________________________________________we wtorek lub środę jade do Ciebie osobiście
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
a może dać Pixiemu wszystkie boczki a po odbiór pojade tylko z podsufitką i wyrezamy w dzień [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 23:57_________________________________________________ Jesteś pewien, że Twoja saszetka to wytrzyma ? :naughty: :naughty: ach te jeb..ne kredyty
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
RAga się nie śmiej tylko szykuj warsztat na nowe graty..i daj cyne kiedy ktoś zajeżdża do Ciebie
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
spoko WRC działa [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 21:31_________________________________________________ja mam jakieś jeszcze inne..jutro zrobię fotki
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
a tu samochód brata:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
właśnie nie wiem od czego..z kompasem : z tyłu ma taką sprężynkę małą i nie wiem na co ona..i dlaczego jest 7 pinów..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
aktualny przebieg [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 21:14_________________________________________________ żony zabawka..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
sobota..ale zamontowałem moduł ogrzewania przedniej szyby i magiel z servotronikiem..do modułu brakuje mi jeszcze kostki do lusterka z kompasem bo okazało się że ma 8 pinów..
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
felgi od Rdzewka ?
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
to jest carbon z s4..z rs4 ma inną siatkę..
-
B6 DIVISION
nie..10 min roboty dla Grzanka
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
oczywiście..jeśli jest za mało prądu to webasto się nie załącza...
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
ładne balony
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
jak coś to upgrade skrzyni mogę załatwić w wawie w ASO