Treść opublikowana przez adamooo
-
[B7 BKN] Gdzie zrobić wydech?
pogadaj z ctv od ma milteka..po 2 do elteca nie jedź bo Wojtek to dziad i robi lipne wydechy i same poprawki.. ew. do Sporttiga Pawła robi profi.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
hi..doszedł przełącznik ? zegary z rs4 nie da rady zamontować w b6.. po 2 mam zegary z kolorowym fisem na sprzedaż ale pasują do b6 do czerwca 2002r. Doszedł i jest tak jak mowileś A propo zegarow, musze sprawdzic miesiac produkcji i podaj mi szczegóły na pw mówiłem że igiełka bo był ode mnie wyciągnięty
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
hi..doszedł przełącznik ? zegary z rs4 nie da rady zamontować w b6.. po 2 mam zegary z kolorowym fisem na sprzedaż ale pasują do b6 do czerwca 2002r.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
niektórych takie rezanie odstrasza :gwizdanie: a z przeciągnięciem kabli do środka nie ma raczej problemu.. mam nowy sposób na podłączenie led lusterek..jak zadziała to powiem we wtorek co i jak.. [br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 13:47_________________________________________________ za dużo nie mam bo Mario mówił że marnie wygląda i żebym nie robił
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
w poniedziałek zamontuje sobie lusterka bo we wtorek wielkie rezanie okablowania
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
webasto na miejscu..kable przepuszczone do środka..zostaje kosmetyka podłączenie kabli w kabinie i odpalanko.. w czwartek przepuściłem kabelki do podświetlania lusterek : jedna informacja dla tych co chcą montować podświetlenie ori z a6,a8.. nie można zamontować tych spodów ponieważ nie podchodzi do stelażu lusterka więc nie obyło się bez dremelka..:
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
i u mnie też siedzi : podziękowania koledze Mario_ za profi montaż
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Dzisiaj montaz webasto
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
a dlaczego nie poszło ? za wysoka temperatura ? czy sterownik ?..jutro rano zobaczę bo dzisiaj nie jeździłem..od rana miało być rezanie ale będę jechał do ragi z podsufitką...
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
a ja czekam aż u mnie się uruchomi podgrzewanie szybki
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
otre to zdecie, otre moje satelyty odmówily posluseństwa
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
no to tak jak miało być..więc co za problem był i jakie ciągnięcie kabli ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
dzisiaj poszła ramka do Ciebie..jutro jest u Ciebie ..więc masz szanse coś przyrezać [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 22:05_________________________________________________ Nawet mi nie mow Rozbierania i przeciagania kabli w ciul Zlozylem .....podlaczylem wszystko a tu byl zonk nie dziala . Okazało sie to oswietlenie dopiero zadziala jak sie wlaczy CH LH P.S. Fotki słabe sa ale kumpel cyknie z porzadnego sprzetu to i efekt bedzie lepiej widoczny to gdzie się w końcu podłączyłeś ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
no pochwal się pochwal
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
no widzę pięknie wygląda [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 21:58_________________________________________________u CIebie trochę łatwiej to wyrezać :gwizdanie:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
postaram się w czwartek..zobaczymy jak się wyrobimy z domin79
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany ma ktoś może taki plastik na handel po starej nawigacji : [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 18:53_________________________________________________
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Miał rezać sufit, ale zmiękła mu rurka i zrezygnował chyba :naughty: kiedy podjeżdżać ? masz jakiś transport ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Makaron jedź zrobić zdjęcie jeszcze raz..a najlepiej podejdź do Panów i sprawdź czy aby wszystko było ok z radarem itd.. masz tutaj przykład co masz sprawdzić : http://www.youtube.com/user/TVBigos#p/u
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Wyciete pod czujnik deszczu..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
ostatnio zamontowałem głośniki : tył : a dzisiaj był montaż mocowania lusterka z b7 :
-
B6 DIVISION
ja mam ..jak bede jechal do ragi to Ci zawioze..za 50 zl bedzie ok ?
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
http://allegro.pl/przekladnia-maglownica-audi-a4-2001-2008-czujnik-i1887404757.html
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
dzo podobno obkleja fure folią :
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
etam Bart te stare były lepsze..ale nie martw się jak założysz stare to chętnie od Ciebie te odkupie te nowe z et28:kox: