Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
dzięki pomocy WRClaguna (thx) dojechały nowe graty w super cenie: lusterka 14 pin z pamięciami i fotochrom z b7 :
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Bez takich Wojtek przecież każdy wie że rezasz recaro ze zwykłych stołków z b5..
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Wojtek kradnie na giełdach
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Wojtek zakładaj fele - są piękne..może mała zamianka na białe ?
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
a co z tym maglem od rs-a ?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no Nosb chwal się czy ja mam dać jakieś spy foto ?
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
qźwa co za pech..najperw jedna strona teraz druga
- Wąskie e30
-
[B6 AVF] ...CzArNy GaNgStA ++TeRaZ mOdY++
przeciez w dieslu nie ma az takich temperatur jak w PB i tu się mylisz..ja u siebie miałem na starym snilniku prawie 1100stopni..mało ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Instalacje juz mam..ale szukam lusterek full opcje i nie moge znalezc nigdzie w dobrej cenie.. WRC walcz i mi wyszukaj
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
wyciszenie klapy bagażnika : wyciszenie półki tył: wyciszenie podłogi w bagażniku.. zrobiłem wyciszenie wszystkich drzwi ale tylko jedną warstwą.. i zapomniałem zrobić fotki po zrobieniu tutaj miejsce parkingowe żeby nie było że autem nie jeżdżę i już na zimowym setupie:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Z jakiego ranca... Zaraz jem obiad
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Dzisiaj nowe fotki z przebiegu prac
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
A teraz idziemy spac
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
kajzera chcesz chidy kupić ? bo mam nówki..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
he spoko już mam z b7 taniej o połowę [br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 20:40_________________________________________________ czemu nie montujesz u siebie ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
jest od groma na ebayu[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 18:52_________________________________________________ udało mi się odszukać w moim magazynie potrzebne graty
-
[B6 AWX] Work in progress...
Ty to jesteś rezacz
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Salę samobójców oglądałem 3 dni temu i powiem,że ciężki film
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 22:32_________________________________________________ 50 zł ? och*jales? skad taka cena,wiesz ile kosztuje taka impreza,200 nie wyjete,o to ciezej niz o mapy do rns-a, ale jak bedziesz chcial to masz free :gwizdanie: TY Flejer ,serio gosc ci napisal w mailu ze jest msciwa k urwa czy sciemniasz? to jest soft od Andiego ? Przecież AndyN oskarży Cię o mobbing Fly zesrałeś się ze strachu ?- [ALL B6] Wymiana kluczyka na nowszy model z b7
Ty masz 2004 więc 100% że się da- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spec od kolesia coś zj***ł..coś się nie udało i się wysrał.. UWAGA ! ! ! KOLEGA PODBIJA GAŚNICE W WARSZAWIE - jak ktoś ma przeterminowaną to podbija legalnie. PODBIJA DATĘ WAŻNOŚCI DO GAŚNIC MAX 5 LETNICH..co 5 lat wymieniają płyn w gaśnicy. CENA USŁUGI 5zł - kom.508-789-392 powołać się że z klubu A4 Adaś... masz mieć gaśnicę. Nigdzie nie jest napisane że ma być ważna.... data ważności i przydatności wybita jest na gaśnicy..i jest sprawdzana podczas przeglądu technicznego. wiadomo nie każdy diagnosta sprawdza daty.- [ALL B6] Wymiana kluczyka na nowszy model z b7
od dawna noszę się z zamiarem wymiany klucza z nowszego modelu b7.Warunek kluczyk ma mieć 434Mhz a nie 315 z tego co wyczytałem od modelu 2003 wystarczy przełożyć imo ze starego kluczyka do nowego , zakodować klucz i ma działać. w modelach do 2003 trzeba wymienić moduł komfortu. Podobno ktoś wkładał moduł z 2003r oraz z 2006 i do 2002r i kluczyk działał.. nie działa podobno moduł o numerze 8E0959433T Przerabiał ktoś temat z MK z lat 2001,2002 ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spec od kolesia coś zj***ł..coś się nie udało i się wysrał.. UWAGA ! ! ! KOLEGA PODBIJA GAŚNICE W WARSZAWIE - jak ktoś ma przeterminowaną to podbija legalnie. PODBIJA DATĘ WAŻNOŚCI DO GAŚNIC MAX 5 LETNICH..co 5 lat wymieniają płyn w gaśnicy. CENA USŁUGI 5zł - kom.508-789-392 powołać się że z klubu A4 - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.