Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. pogratulować..moje marzenie tylko 3.0tdi Lampy rs6 i tył led robi robotę btw..ile taka kosztuje w UK ?
  2. to nie jest carbon z rs4..rs4 jest pod skosem i ma większe sploty..
  3. końcówki zrobione tak jak chciałem..a nie tak jak chcieli w firmie co wydechami się zajmują..wywalili mi końcówki z 4 cm za zderzak.. ;(
  4. z wydechem trochę się namęczyłem ale teraz jest ok
  5. czekam na resztę gratów do montażu..zobaczymy kiedy przyjadą..Wrc jutro Ci wysyłam paczkę bo przed austrią nie wyrobiłem się
  6. ta..recaro rs4
  7. fure domyłem bo była usyfiona
  8. przecież ja mam fmic..
  9. nie ma..przy q wydech się tam rozchodzi..
  10. gdzieś wstawiałem..4 różnej wielkości trąbki..oniak w bulittcie zamontował i spoko nic nie widać
  11. jeszcze nie..na zimę nie chciałem robić zawiechy air więc horn też poszedł w odstawkę na zimę..a poza tym chyba nie mam miejsca na montaż tego :/ ew gdzie pod maską przy silniku..
  12. W tym roku wlasnie tym sie trzeba zajac bo wozki i inne troche kosztuja
  13. W tym roku rezania mniej
  14. no jutro święto więc nie dojdzie..dopiero na poniedziałek będzie..jaką cene wynegocjowałeś?
  15. skoro jest taka sama pompka i w/g elsy podaje inną dawkę paliwa wobec tego sterownik można programować lub sterownik od benzyny jest tak już ustawiony fabrycznie..
  16. a pompa o numerach 9009529D ? ktoś sprawdzi..?
  17. trzeba ustawić dawkę paliwa oraz obroty dmuchawy i co2
  18. czyli co zrobić jak pompka przelewa paliwo a sterownik nie może wysterować pompki ?
  19. może idź w 3.0 tdi :gwizdanie:
  20. ta audiczka była jakiś czas temu na otomoto i miała ramki klubowe..ale nie widziałem jej tutaj i nikt jej nie pokazywał na forum..
  21. ja u siebie tego nie mam [br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 19:42_________________________________________________przecież widać że inny kolor skór i ja mam inną zapalniczkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.