Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. Paweł z sporttig robi git..El tec to porażka..drogi i robi lipe..potem same problemy..wiem bo już nie raz miałem z nim do czynienia tzn z Wojtkiem...szkoda mi tylko pracownika bo jest ok..
  2. nie będzie żadnych błędów..jedyne co trzeba przyrezać to kostkę..
  3. a dlaczego mają nie pasować..na 100% będzie..blendy sklapy c6 są takie same jak nasze więc i lampki muszą pasować..
  4. jak komuś kopci to mam zestaw naprawczy tzw.membrankę na sprzedaż cena 60 zł z wysyłką..
  5. jak skończyli to mieli po 3 promile
  6. za grzanie kanapy dzwoń do domin79 zrobi Ci wiązki
  7. Grześ przypomnij mi jutro to zadzwonie do kolegi i Ci powiem co i jak :gwizdanie:
  8. byliście na domowym obiadku ? Bart podjechał do siemiana bo miał jakiś problem..podobno z lewego koła schodzi powietrze czy jakoś tak
  9. Wrc milo bylo Cie znac mam nadzieje ze przepisales b6 na mnie.. Bo jak Cie wypuszcza za 30 lat to juz dawno go rdza zje
  10. adamooo odpowiedział(a) na BIGPUN_BMW temat w Inne marki
    http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=242028.0
  11. adamooo odpowiedział(a) na BIGPUN_BMW temat w Inne marki
    gwint + większe koło i będzie kox :gwizdanie: + podsufitka w czerń :gwizdanie:
  12. dzisiaj odebrałem pompkę..w czwartek lub piątek montaż
  13. ja jeszcze nie przyuważyłem z tym lcd bo podłączam go tylko jak przeglądam filmy lub zdjęcia
  14. dźwięk kiepski bo założyłeś obudowę wodoodporną która nie ma dziurek od spodu więc dźwięk jest kiepski..w jakim formacie nagrywałeś ?
  15. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    motul jest git..a płyn chłodniczy musisz od spodu auta z lewej strony chłodnicy na dole (czyt.strona kierowcy) - przez grilla raczej nie dasz rady, pozostaje albo podnośnik albo kanał...w ostateczności lewarek..
  16. oj będzie rezanie będzie
  17. jak coś to ja mam na sprzedaż membrankę do naprawy webasta [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 20:45_________________________________________________ patrz wyżej
  18. będzie rezał u siebie
  19. teraz jak byłem w austrii na desce to koleś do mnie podjechał i mówił że pare dni temu przykleił przystawkę do nart i zgubił podczas jazdy kamere..więc trzeba uważać w warunkach zimowych żeby nie zgubić bo szkoda [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 00:18_________________________________________________ http://allegro.pl/gopro-bateria-ladowarka-dluzsze-nagrywanie-i2062651327.html
  20. Maciek kup sobie ekran lcd i dodatkową baterie z tą przystawką żeby można było ładować bez kamerki..kamerka sorki nie zauważyłem backpac a i dokup sobie teleskop 95mm
  21. ładne furki za Tobą - to też wygrana [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 22:16_________________________________________________to jutro z rana siekasz kawkę z swissvax filiżanki ?
  22. było brać ten : http://allegro.pl/a6-3-0-tfsi-300km-exclusive-sport-dvd-3g-idealna-i2064648168.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.