Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. olej RNS-e..bierz Alpine + kamera + tv cyfrowy <cisza> !
  2. jak masz kupować esk to lepiej kup ori bose komplet i montuj..
  3. dołożysz jeszcze ładne fele i posadzisz na glebe będzie gitara
  4. czemu w jednej nie masz postojówki ? :>
  5. lampy spoko ale chyba chrom mi się bardziej podobał..poza tym te kierunki coś nie ten teges a tak to kox
  6. kiepskie zdjęcie ori carbon..trochę zabawy z poskładaniem ale wszystko już pasi..zrobiłem też tylną lampkę i ori podświetlenie zobaczymy jak złożę to zrobię foty...uruchomiłem też tv cyfrowe..odbiór..KOX teraz zamiast muzy i radia oglądam programy i eska TV polecam wszystkim tv tuner cyfrowy ...
  7. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak jest ori i nie był sklejany to cena spoko..ale za 900 można dorwać kompletny
  8. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moim zdaniem średnio..b6 to nie b7 gdzie bryła jest dużo ładniejsza i takie lusterka tam pasują poza tym w tych lusterkach kiepska jest widoczność i się nie składają poza tym czemu sprzedajesz ?:> WRC też sprzedał swoje
  9. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    do b6 średnio pasują te lusterka z rs4..poza tym są bardzo małe :)powiem wam że cena powinna wynieść od 900zł do 1200zł max
  10. i jak lampy dojechały ?
  11. wczoraj, 23:22 dzwoniłeś już na policję że Ci ktoś grozi i obawiasz się o swoje życie ?
  12. no wjedź wjedź..to będą nowe lampy led
  13. adamooo odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    ..podobno po tym ciachu jest "ZŁOTY DESZCZ"
  14. jak napisze odwłoanie to dostanie na pewno więcej..poza tym na ori częściach znalezionych na allegro spokojnie mu spora sumka zostanie na dalsze mody
  15. adamooo odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    Podobno _Makki_ zamówił sobie prosto z Dubaju taki zestawki..ciastko zjadł..złoto zeskrobał i nakleił na zaciski.. Ciastko „Złoty Feniks” można kupić w cukierni Bloomsbury Cupcakes w Dubaju. Kosztuje 3400 zł (645 funtów) – podaje „Daily Mail”. Feniks wykonano z najwyższej jakości czekolady i pokryto 23-karatowym złotem, które jest jadalne. Do wypieku użyto także ekologicznej mąki, ekologicznego masła, specjalnego kakaa z Włoch i specjalnych ziaren wanilii sprowadzanego z Ugandy. Produkcję ciastka sfinansował Shafeena Yusuff Ali, założyciel Cupcakes Bloomsbury. Jego zdaniem cupcake smakuje tak dobrze, jak wygląda i wygląda tak dobrze, jak smakuje
  16. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    większość czołowych kulturystów wsuwa właśnie odżywki tej marki..nie mówię że z USA jest gorsze..produkty z USA mają często sporo dodatków w bardzo wysokich ilościach i często mają niedozwolone składniki.. na forach to nie ma co czytać..ludzie, którzy wypisują bzdury na tych forach to 90% leszczy w wieku 16-20lat, którzy nijak mają się do opinii odnośnie supli..bo albo zaczynają przygodę z siłownią albo nie trzymają diedy + jeszcze źle trenują..i myślą że biorąc odżywki wystarczy na bycie kulturystą..
  17. nie mogą za takie coś zrobić szkody całkowitej..bez przesady..
  18. W paintcie wyrzeźbiłem.. Sent from my KLOP
  19. adamooo odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    23 karatowe jadalne złoto
  20. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    kolega się chyba nie zna..tak się składa że OLIMP to nie jest syf..
  21. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    activlab są w miare..ale lepiej jak zainwestujesz oddzielnie bcca i glutamina..może być np. OLIMP
  22. u mnie lampy wyglądały tak teraz są pomalowane na czarno i wyglądają tak..+ doszła jeszcze brewka na czarno:
  23. jak robisz z autocasco to też Ci się należy.. Elbroth oddał do roboty s5 i też dali mu zastępczy bez problemu..
  24. jak to bez auta ? idź do audi i bierz nowego s4 Miałeś wypadek? Bierz auto zastępcze z OC sprawcy. | infoPrawo.pl - ciekawa strona prawa. Bezpłatne porady prawne, aktualności, porady z dziedziny prawa, inwestycje, finanse, fiskus, e-handel, prawa konsumenta, długi, raje, rozwód...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.