Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. w sumie jak Ci nie zależy na dokładnych czasach to możesz sobie z endomondo biegać ..mniej więcej będziesz miał zarys tras i km możesz sobie dokupić jeszcze czujnik tętna po blutaczu..
  2. mogłeś tylko boczki fmica podmalować na czarno..
  3. widziałem fotę z grillem..jest mega kox
  4. endomondo to syf .. GPS w komórkach to biegania się nie nadaje...
  5. właśnie to jest dziwne..w parterze jakoś daje rade a w stójce to szybkościowo jakoś średnio..
  6. ja używam Garmina 910
  7. ActivePl.TV - Mecze na żywo, Transmisje Sportowe ---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- czaas ma Pudziana !
  8. u Ciebie zadziała bez problemu..
  9. Masternak powinien wygrać..a potem czas na Diablo
  10. nie będzie działał u Ciebie..musisz zmienić moduł komfortu żeby zadziałał kluczyk z b7.. ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ---------- wracając do tematu grota to trzeba go delikatnie przyszlifować i wygląda wtedy tak samo jak b7..
  11. Grot spoko podchodzi..elektronike nie wiem..tzn trzeba troche przyciac plytke i powinno pasic..ale latwiej kupic kluczyk b7 i przekodowac..masz 2003 r wiec da sie zaprogramowac..
  12. oba chodzą pod tą szybe..ja u siebie testowałem i musi działać..może nie tak jest tylko z klimatronikiem..tak jak już wcześniej pisał Bart..
  13. podejdzie ja mam u siebie już z 2 lata nawet rączki nie musisz wymieniać na ten joystik..
  14. Komplet..
  15. chce ktoś kupić roletę elektryczną do sedana ? do oblejenia materiałem.. cena po taniości 180zł..
  16. w powłokę kwarcową warto..super sprawa auto się lśni jak.. wczoraj montaż lampki z ledami carbon i inne..
  17. Szeroko tzn ?
  18. Adamek też wygrał...ale jakoś mi on ostatnio nie leży..nie podoba mi się jego styl walki..
  19. gratki..ile godzin ? 20 ? wygrałeś fure ?
  20. adamooo odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    montujcie taki tv tuner który jest obsługiwany z poziomu navi bądź z kiery..nie bawcie się w piloty..piloty są dobre do poloneza..
  21. ja jutro rano bieg Lotnika piątka po trawie ---------- Post dopisany 08-09-2012 at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2012 at 22:51 ---------- dzisiejszy czas 17:34
  22. na gimnazjalnej dorobisz sobie bez problemu..
  23. 2 dni temu bieg na 1,5 km..średnio wyszło 3 noce nieprzespane i brak jedzenia..wyszło 5 min :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.