Treść opublikowana przez adamooo
-
Strefa biegaczy, triathlon
Twoje czasy maratonu nijak maja sie do czasow na 10km..
-
Strefa biegaczy, triathlon
i tak nie wygracie
-
Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
w przypadku 2.0 powinno spokojnie wejść poziome więc nie trzeba wymieniać zbiornika spryskiwaczy..
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
ja u siebie wydłużyłem zasys powietrza rurką około 3 cm z szyjką i już mi nie spada..
-
System mocowania ISOFIX
na środku tam gdzie masz siedzisko..śmiało możesz robić otwory..nic się nie stanie przecież fabrycznie tak jest robione..
-
[B6 AWX] Work in progress...
średnio jakościowe zdjęcie...zrób tak żeby było widać klosz po polerce..
-
B6 DIVISION
ja dałem 1szt d1s tymonowi można powiedzieć że nówkę może Ci odsprzeda
-
B6 DIVISION
czy polecam coś ? hmm..wymiana na nowe jak chcecie mogę się spytać kolesia bo ma nowe w dobrej cenie..
-
Strefa biegaczy, triathlon
tętno masz jak dla mnie za wysokie..kalorie prez 1:40 raczej nie spalisz 3700c..max 2200 a i na końcu mogłeś mocniej przycisnąć ale to tętno chyba Cie blokowało
-
B6 DIVISION
czerwone światło to palnik do wymiany..
-
System mocowania ISOFIX
jak nie ma to trzeba nawiercić..
-
Strefa biegaczy, triathlon
masz dane z zegarka jakim tempem biegłeś każdy km ?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Włodarczyk dzisiaj dostanie lanie a potem od Masternaka :
-
Strefa biegaczy, triathlon
spokojnie możesz siekać minimum 5 a maximum 7km jak dobijesz do 10 to będziesz miał delikatne odciski na palcach a kolki są z braku wytrenowania i ze złego oddychania - trzeba oddychać równo i głęboko przez cały..
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
webasto przyrezałeś ?
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
ładny zestawik skompletowałeś
-
B6 DIVISION
klimatronic zamyka Ci dostęp powietrza z zewnątrz jak wyczuje smród..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron po co obklejać to auto..sprzedaj swoje i kup s4 b8..
-
rns-e z seata do audi
sds jak i polski język z polską czcionką , tv free i inne były już dawno dostępne bo miałem z WRClaguna tą navi już z półtora roku temu..
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
ceny z exeo są mega RADIO SEAT EXEO AUDI A4 GPS NAWIGACJA RNS-E NOWA! (2570748828) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
w allroadzie może tak
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
teraz jest inwestycja w siebie.. dobre żele do włosów kosztują
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
to bierz tą b7 w całości, napraw będzie pięknie..a swoją spokojnie opchniesz ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- a jak nie to bierz wnętrze + carbony
-
Kupno akumulatora - opinie o tym e-sklepie
Suli dzwoń do Toma to Ci sprzeda baterie..
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
jak pomalujesz to możemy się zamienić na fury