Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. Twoje czasy maratonu nijak maja sie do czasow na 10km..
  2. i tak nie wygracie
  3. w przypadku 2.0 powinno spokojnie wejść poziome więc nie trzeba wymieniać zbiornika spryskiwaczy..
  4. ja u siebie wydłużyłem zasys powietrza rurką około 3 cm z szyjką i już mi nie spada..
  5. na środku tam gdzie masz siedzisko..śmiało możesz robić otwory..nic się nie stanie przecież fabrycznie tak jest robione..
  6. średnio jakościowe zdjęcie...zrób tak żeby było widać klosz po polerce..
  7. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja dałem 1szt d1s tymonowi można powiedzieć że nówkę może Ci odsprzeda
  8. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czy polecam coś ? hmm..wymiana na nowe jak chcecie mogę się spytać kolesia bo ma nowe w dobrej cenie..
  9. tętno masz jak dla mnie za wysokie..kalorie prez 1:40 raczej nie spalisz 3700c..max 2200 a i na końcu mogłeś mocniej przycisnąć ale to tętno chyba Cie blokowało
  10. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czerwone światło to palnik do wymiany..
  11. jak nie ma to trzeba nawiercić..
  12. masz dane z zegarka jakim tempem biegłeś każdy km ?
  13. Włodarczyk dzisiaj dostanie lanie a potem od Masternaka :
  14. spokojnie możesz siekać minimum 5 a maximum 7km jak dobijesz do 10 to będziesz miał delikatne odciski na palcach a kolki są z braku wytrenowania i ze złego oddychania - trzeba oddychać równo i głęboko przez cały..
  15. ładny zestawik skompletowałeś
  16. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    klimatronic zamyka Ci dostęp powietrza z zewnątrz jak wyczuje smród..
  17. Miron po co obklejać to auto..sprzedaj swoje i kup s4 b8..
  18. sds jak i polski język z polską czcionką , tv free i inne były już dawno dostępne bo miałem z WRClaguna tą navi już z półtora roku temu..
  19. ceny z exeo są mega RADIO SEAT EXEO AUDI A4 GPS NAWIGACJA RNS-E NOWA! (2570748828) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  20. w allroadzie może tak
  21. teraz jest inwestycja w siebie.. dobre żele do włosów kosztują
  22. to bierz tą b7 w całości, napraw będzie pięknie..a swoją spokojnie opchniesz ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- a jak nie to bierz wnętrze + carbony
  23. Suli dzwoń do Toma to Ci sprzeda baterie..
  24. jak pomalujesz to możemy się zamienić na fury

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.