Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
no POLO TV daje rade ..nawet nie wiedziałem że takie cudeńka są za free
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
piękna cena za Aira
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
fake
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
ciekawy jestem czy nie podpasi isofix od forda.. Uchwyt, Mocowanie Fotelika ISOFIX Ford Focus (2595996925) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- może ktoś napisać czy warto w ogóle się bawić w bazę i isofix ? czy są jakieś ślady na fotelach po zdjęciu bazy ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
trzeba być porąbanym żeby takie tatoo zrobić.. autem jeżdżę ale jeszcze nie poskładałem dziecko się urodziło i czasu brak.. ma ktoś możne na handel isofix ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Nowy mod gwint
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
dzisiaj w nocy walczy Proksa..ciekawy jestem jak potoczy się walka
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
widzieli ?
-
Strefa biegaczy, triathlon
po 1) cena katalogowa tej kurtki na dzień dzisiejszy wynosi 1299zł i praktycznie nie ma ich jeszcze w sklepach po 2)już się sprzedała
-
Strefa biegaczy, triathlon
o tego nie widziałem..kurtka jest z paragonem za 1150zł z 2 letnią gwarancją.. ---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ---------- a i moja jest jednostronna i z modelu 2012, która dopiero co wyszła ta jest z zeszłego sezonu ---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ---------- taka jak ta tylko bez metek z igrzysk.. ---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ---------- taka jak ta tylko bez metek z igrzysk.. ---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ---------- Nike 21st Century Windrunner | Doobybrain.com
-
Strefa biegaczy, triathlon
ja miałem ostatnio na 3000m 11min..nie jest to jakaś rewelacja..też nie trenuje biegania..biegam tylko od czasu do czasu na różnych biegach ulicznych.. cena kurtki to 750zł..
-
Strefa biegaczy, triathlon
jak ktoś potrzebuje to mam taką kurtkę do sprzedania Nike VAPOR FLASH JACKET 2012 Rozmiar L w dobrej cenie..
-
B6 DIVISION
Jak cos to powinna byc kratka u mnie w graciarni
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
jak cos to ja też mogę swojego opchnąć
-
Strefa biegaczy, triathlon
kupiłem sobie nowe buty M1260RB2..wczoraj biegłem dyszkę i nawet fajnie się w nich biega..ale brooksy są jednak lepsze...
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
carbony piękne ! zakładaj zakładaj bo kobitki Brynie Asie i reszta chcą je porysować :)mają taki sam plan jak w esie z maską
-
Strefa biegaczy, triathlon
tu nie chodzi o buty na odlew..teraz wchodzisz na bieżnię gdzie kamera nagrywa jak Ci się układa stopa podczas biegu..pronująca, snupująca czy neutralna..potem dobierasz buty pod swoją wade, wkładasz je na siebie i znowu na bieżnię i znowu bieganko i nagrywanie..patrzysz się czy w tych butach masz poprawne ustawienie stopy do biodra..dodatkowo dobierasz model butów do wagi ciała..im większa tym buty z większą amoryzacją..dodatkowo do jakiego terenu..tyle ot...
-
Strefa biegaczy, triathlon
Buty w bieganiu to podstawa !
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Mlody..nastepnym razem zakladaj pomaranczowe skary az po pachwiny na glebie jest lepiej znacznie lepiej !
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
jak coś to sprzedam komplet trąb jednej z najmocniejszych na świecie z przewodami i zaworami..
-
Strefa biegaczy, triathlon
zrób sobie pomiar stopy i kup odpowiednie buty do biegania pod Ciebie a nie ogólnie do biegania..
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
tak jak mówiłem kibel straszny ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ---------- te fele są za małe..poza tym tak jak Ci wcześniej pisałem że do b6 nie pasują..
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Jakies male te fele ;(
-
Strefa biegaczy, triathlon
Ostatnio bieg powstania 5km z czasem 19:45
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
Podobno tylko peting slowny...