Treść opublikowana przez adamooo
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
w panasonicu jest od groma obiektywów i cały czas wychodzą..jednak cena ich jest mocno zawyżona tj. od5 tys w górę..ten zestaw co mam kupić jest już z obiektywem takim i nic na to nie poradzę kupuje w miare dobrej cenie cały komplet więc jak się zdecyduje to będzie 28-135 oraz 7-300 + CF16GB..a 17-50 to będzie w planach..tylko zastanawiam się czy kupić sigmy czy ori canona bo tamron jakoś mi nie pasje pod względem wykoniania..ale jak będzie to zobaczymy może i zakupie tamrona bo cena jest w miarę ok..
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
już zgłupiałem od opinii na forach..czytałem też od 7d dużo na optycznych i średnio ocenili tą lustrzankę..jedyny duży plus to super szybki AF i dobra obudowa.. obiektywy do 7 są w zestawie 28-135 oraz 70-300 oba USM..w cenie tego kompletu mogę zakupić 5dmk2 ale samo używane body..i się zastanawiam, w którą stronę uderzyć.. czy iść nikona d300s.. :/ czy w hybryde panasonica g5.. ---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ---------- docelowo chciałbym też doposażyć w obiektyw 17-50/f2.8 ---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ---------- zdjęcia mają być robione dziecku, pisakowi, jakieś może auta, wyścigi, bieganie, kobiecie, rodzinne..
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
panowie co lepsze na początek.. nowy canon 7d czy brać używkę 5dM2 ?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Marek boczki czarne to syf..muszą być białe..czemu nie masz carbonów 2 din ? eska była taka uboga ?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian rob boczki biale tak jak jest ori w b7 i u mnie w aucie... I rezaj 3.0tdi..zima idzie..
-
Kto chętny do rywalizacji?
Rodzina Soprano nam sie robi
-
B6 DIVISION
trzeba kupować aku u TOM77..tanio , dobrze i z gwarancja !
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
a Jager jest przed robotą czy po ?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Marek Ty rezaczu..
-
[ALL B7] Modyfikacje 3.0TDI
co na to wał ?i skrzynia ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ano byłem..i u CIebie w garwolinie też..i u Domina w Celestynowie..oczywiście na 19 kopcić już dawno nie kopci ..wczoraj w nocy wracałem bo ślizgawica taka była na maksa..i do tego od garwolina do kołbieli mgła, nie było widać nic.. masakra..
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart jak to nie..rezaj to zobaczysz co to hamowanie..
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian dał 8000
-
Jak naprawic wgniecenie w karoserii ?
Firma s-plus ..juz z kilkanascie wgniotek mi robili i zero sladu..cena bez promocji od 150zl za wgniotke +kazna koleja na tym samym elemencie sporo taniej..
-
Strefa biegaczy, triathlon
Uwaga! TVN - Reportaże - Bieganie: moda czy pasja?
-
Strefa biegaczy, triathlon
klubowe tzn ? spot na forum ..do biegu, gotowi , START - i wybiegamy z domu..siekamy 10km i kto pierwszy skończy loguje się na forum i się chwalimy jakie czasy?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
... jeszcze nie wrócili z basenu narodowego :
-
Strefa biegaczy, triathlon
na rozgrzewkę seta vódki popić drugą setą i się biega.. 3min /1km
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
sprzedasz wszystko i znowu będziesz od nowa modził ?
-
Strefa biegaczy, triathlon
u to średni czas wyszedł..ale to inny wysiłek niż biegi 5,10,20..
-
Strefa biegaczy, triathlon
35-latek zmarł na 14 kilometrze maratonu
-
Strefa biegaczy, triathlon
to w miare dobry czas..jak podczas biegu jesteś w stanie rozmawiać to jest ok..wybieganie takie poprawia wydolność..dołóż do tego raz w tygodniu szybsze odcinki i będzie jeszcze lepiej..
-
Strefa biegaczy, triathlon
ostatnio na biegnij warszawo czas 43:40..- ale pominę dystans, który był o 200m dalej niż zakładane 10km. - to jeszcze ustawiłem się 3/4 peletonu i nie dało się normalnie biec..od początku do prawie samego końca było wymijanie i skakanie od jednej strony do drugiej wymijając sporo wolniejszych lub idących osób..to jakaś organizacyjna masakra..wracając do biegu do byłem zadowolony tylko z jednego - tętna, które nie przekraczało 165 uderzeń..i najszybszy 9 kilometr to 3:30 i 10 km 3:40..
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
ja mam takie u siebie..i opony 225/45
-
Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
Allegro sa nowe za 500zl