Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. czemu się nie chwalisz najnowszym modem ? S-line A4 avant rat style... - YouTube
  2. przecie sterownik nie musi być dokładnie w tym samm miejscu..można coś przyrezać..
  3. za wyjęcie i włożenie to ok 1000zł więc samo wyjęcie myślę że z 600-700zł..
  4. dzisiaj było rezanie - a właściwie montaż bateryjek tak jak w opisie http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/rozwiazanie-problemu-baterii-pilota-webasto-252274/ wszystko pięknie pasuje i działa a bateryjka jedna to koszt 6zł a w środku 6 bateryjek więc jeden komplet zostaje w zapasie.. czy ktoś się może wypowiedzieć czy po wymianie membranki nie ma znowu problemu z kopceniem ?
  5. Sigma 50-150 to druga wersja nie pierwsza..
  6. a nie wiem jak to się sprawdza..pare fotek strzelałem canonem 60d i sigmą 17-50 i powiem że fajnie chodzi..szybko, w miare cicho..jestem zadowlony.. na drugim 7d mam podpięty ten 50-150 też fajny ale jedno mnie dziwi że jak patrzę to ostrości mi średnio łapie..nie wiem czy nie trzeba jechać na regulację do body.. ten 50-150 ma 1 miesiąc więc prawie 5 lat gwarancji zostało.. powiedz czy do tego zestawu będzie dobrze wpasować tokina 11-16 2.8 ?
  7. czyli moduł można w miarę naprawić nie jest mocno skomplikowany..
  8. właśnie ta nowa druga wersja.. ---------- Post dopisany 18-11-2012 at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2012 at 13:38 ---------- foto sprzętu :
  9. Te karty wireless sa lipne...kup lepszy router + APka jakiegos..
  10. Zostaje lampka podsufitki..
  11. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja masz pasować to rób 32 przód i 30tył
  12. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    najbardziej optymalne to et 35 tak jak jest w felach rs6
  13. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    et 29 i 9 cali..
  14. przecie tak wychodzi ori w r8 i A3jkach..i na żywo jest ładnie... fajnie by pasowała do dekorów piano A idź, wyglądało by to jak z odpustu
  15. oki aparat jest - obiektywy w drodze..będzie 17-50 oraz 50-150 oba 2.8..może być ?
  16. folia spoko jak założysz do tego odpowiednie felgi to będzie SHOW na mieście..
  17. dosyć dużo czytałem o sigmie 17-50 os hsm..i polecają bo tańszy od canona a w pracy nawet lepszy..co myślisz ?
  18. ..torbę to fajna jest ta co wkleiłem post wyżej..można ją też traktować jak plecak na przód i tył - gabarytowo też nie jest duża.. filtr to chce kupić właśnie do ochrony obiektywu..moja kobieta będzie robiła też pewnie zdjęcia to zawsze te obiektywy są brudne od palców i innych dodatkowo chroni przed zarysowaniami..a co zwykły uv czy polar..to się pytam na przyszłość może w lato i słoneczne dni się przyda.. statyw na początek niekoniecznie..najpierw będę się uczył robić zdjęcia a potem kto wie to jakiś fajnych zdjęć nocnych się przyda.. filmów dużo nie będę nagrywał bo od tego mam hero2.. 7d niestety ma tylko jeden slot cf :/ a już myślałem, że będę mógł zakupić sd 95/90, która będzie bardziej uniwersalna niż CF..no cóż wszystkiego mieć nie można..
  19. aparat zakupiony, czekamy na obiektyw..teraz czas na zakup torby i karty i ew filtra na obiektyw..co polecacie ? torba czy plecak ? jakiej firmy najlepsze ? najbezpieczniejsze..najwygodniejsze..przeciwdeszczowe w razie co.. karta ma byc cf - z jaką prędkością najlepiej kupić - 60 wystarczy czy 90? ..16,32, czy 64 ? o co chodzi z tym x1000 ? filtr na obiektyw wystarczy zwykła uv ? czy jakiś inny np polaryzacyjny ? lampy chyba nie będę potrzebował przynajmniej na ten czas.. ---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- i ew jaki statyw ? myślę że do 160 będzie ok..najlepiej jakiś nie za duży gabarytowo i stosunkowo lekki..może carbon ? ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ---------- torba może być taka czy szukać czegoś innego ? Lowepro Toploader Pro 65 AW - Torba fotograficzna - Torbylowepro.pl
  20. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    seryjne też są 16
  21. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kable w audi miedziane są bardzo dobre..czasami ludzie wymieniają kable głośnikowe niby grubsze ale robione z innych mieszanek i są sporo gorsze od ori..zostaw ori do bose wystarczy..
  22. a kit z 18-135is ?
  23. czyli zostaje taki zestaw jak od początku chciałem..ale cena tego obiektywu zabija :/
  24. a co myslisz nad 7 + CANON EF 24-105mm f/4.0 L IS USM? czy zostać przy tym 7 + 17-55 canona?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.