Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
wczoraj było małe rezanko
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
nie puszcza gdzieś olej na zewnątrz pieca czy tylko zbiera się w środku i spala lub paruje?
-
B6 DIVISION
znam kolesia, który zna kolesia, i jego kolega wypolerował rybią łuskę i było jak ori..także śmiało ścieraj szlifierką..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Raga za mało masz kropek ? czemu śmiejesz się z Andiego ?
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Sprawdziłeś coś więcej u siebie? Jaki opór teraz pokazuje obwód szyby? Bartek my też z Dominikiem zapomnieliśmy o tym w tym tygodniu postaram Ci się sprawdzić..ale teraz jest za ciepło żeby sprawdzić..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
- [B6 AWX] RS4 diesel edition
bo napisałeś że sprzedałeś a w tym czasie dowiedziałem się też z innych źródeł że była wymianka webasta- [B6 AWX] RS4 diesel edition
wyobraź sobie że mam jeden komputer w pracy przy którym siedzą 3 osoby wymiennie..i że jak wejdą w moją przeglądarkę to przy ustawionej stronie startowej forum a4 mogło się zdarzyć że byłem zalogowany..ale nie do końca jestem pewny czy to zrozumiesz..wiesz gdzie mnie znaleźć a numer komórki spokojnie możesz też sobie zorganizować od wielu osób- [B6 AWX] RS4 diesel edition
napisz mi w jaki sposób się mogłem logować skoro byłem bez komórki a tam gdzie byłem nie było dostępu do netu ? Skoro nie miałeś pewności, że jest od V6 to czemu pisałeś, że zostało zdemontowane z V6? - tak mi powiedział sprzedający od którego kupiłem webasto (pokazywałem webasto na forum i wszyscy pisali że to od 2,5 - poza tym w czym problem..webasto mogłeś oddać lub sprzedać drożej niż kupiłeś ode mnie..- [B6 AWX] RS4 diesel edition
he..tak jak pisałem na pw..o webaście jak kupowałeś każdy zainteresowany w temacie mówił że to webasto z 2,5 bo był zawór który jest potrzebny do montażu webasta w silniku 2,5. po 2 (Nie, nie raczył w ogóle odpisać, nie raczył zasugerować, że zwróci pieniądze. "Kupiłeś, to się martw, to już nie moja brocha" ) nie odpisywałem na Twoje PW bo byłem na urlopie gdzie nie miałem dostępu do internetu - nie wiem czy wtedy zauważyłeś kiedy ostatnio się logowałem i że nie nie było przez 3 tyg przy internecie..po 3 jak już wróciłem to wiedziałem że webasto się sprzedało do kolegi mk4..więc jak miałem sprawę rozwiązać ? - zastanów się. po 4 to proszę o zwrot kasy za mój MCE który musiałem kupić bo ten co Ci go pożyczyłem uszkodziłeś, i TAK ten który pożyczyłeś na pół dnia a oddałeś po moich prośbach po paru miesiącach.. tyle oT- [B6 AWX] RS4 diesel edition
Spokojnie, trzeba odpowiednio zakodowac sterownik i bedzie ok- [B6 AWX] RS4 diesel edition
Nie ja tylko domin79 rezal.. Za co wielkie podziekowania. Wyglada i dziala jak ori.. Stracilismy tylko jeden dzien rezania przez modul ktory pozyczylem Andiemu na testy ktory po tych testach zostal uszkodzony i nie wszystko dzialalo tak jak potrzeba..dzisiaj wrzucilismy nowy MCE i od razu wszystko ok .. Webasto chodzi tylko kopci - musze spisac wszystkie ustawienia od osob ktorym webasto nie kopci..- [B6 AWX] RS4 diesel edition
kolejny etap rezania- [B6 AWX] RS4 diesel edition
Spokojnie nie powalilo mnie zeby dac 55 zl za diody Ale ori sa fajne bo sa pod roznymi katami ustawione..- Zwykłe A4 B6 tymona
- [B6 AWX] RS4 diesel edition
dokładnie- [B6 AWX] RS4 diesel edition
oki w aso 55zyla więc w miare ok- [B6 AWX] RS4 diesel edition
ma ktoś z Was taki gadżet na sprzedaż ? :- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ty juz tam na sile nie szukaj co dorezac kiedy montaż webasta ?- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
znowu wielka wyprzedaż ? :gwizdanie: nie rezasz q ?- [B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
Dzo Dzo jeszcze nie ma aparatu a w telefonie nie ma takiej opcji pewnie że nie ma..dzo wali ze sznura :- A4 b7 1.8t
to pokrętło to albo do jakiegoś sygnału albo do wyłączenia wskaznika albo do kontrolowania boostu ale to raczej nie- [B6 AWX] RS4 diesel edition
wystarczy rozpiąć kostkę i tyle..[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 16:03_________________________________________________dzisiaj wymyśliłem nowe rezanko :gwizdanie: efekt w przyszłym tygodniu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
daj zdjęcia pomyślimy- B6 DIVISION
a to Ty Nosb się znasz na przekładkach ? - [B6 AWX] RS4 diesel edition