Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. wczoraj było małe rezanko
  2. nie puszcza gdzieś olej na zewnątrz pieca czy tylko zbiera się w środku i spala lub paruje?
  3. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    znam kolesia, który zna kolesia, i jego kolega wypolerował rybią łuskę i było jak ori..także śmiało ścieraj szlifierką..
  4. Raga za mało masz kropek ? czemu śmiejesz się z Andiego ?
  5. Sprawdziłeś coś więcej u siebie? Jaki opór teraz pokazuje obwód szyby? Bartek my też z Dominikiem zapomnieliśmy o tym w tym tygodniu postaram Ci się sprawdzić..ale teraz jest za ciepło żeby sprawdzić..
  6. bo napisałeś że sprzedałeś a w tym czasie dowiedziałem się też z innych źródeł że była wymianka webasta
  7. wyobraź sobie że mam jeden komputer w pracy przy którym siedzą 3 osoby wymiennie..i że jak wejdą w moją przeglądarkę to przy ustawionej stronie startowej forum a4 mogło się zdarzyć że byłem zalogowany..ale nie do końca jestem pewny czy to zrozumiesz..wiesz gdzie mnie znaleźć a numer komórki spokojnie możesz też sobie zorganizować od wielu osób
  8. napisz mi w jaki sposób się mogłem logować skoro byłem bez komórki a tam gdzie byłem nie było dostępu do netu ? Skoro nie miałeś pewności, że jest od V6 to czemu pisałeś, że zostało zdemontowane z V6? - tak mi powiedział sprzedający od którego kupiłem webasto (pokazywałem webasto na forum i wszyscy pisali że to od 2,5 - poza tym w czym problem..webasto mogłeś oddać lub sprzedać drożej niż kupiłeś ode mnie..
  9. he..tak jak pisałem na pw..o webaście jak kupowałeś każdy zainteresowany w temacie mówił że to webasto z 2,5 bo był zawór który jest potrzebny do montażu webasta w silniku 2,5. po 2 (Nie, nie raczył w ogóle odpisać, nie raczył zasugerować, że zwróci pieniądze. "Kupiłeś, to się martw, to już nie moja brocha" ) nie odpisywałem na Twoje PW bo byłem na urlopie gdzie nie miałem dostępu do internetu - nie wiem czy wtedy zauważyłeś kiedy ostatnio się logowałem i że nie nie było przez 3 tyg przy internecie..po 3 jak już wróciłem to wiedziałem że webasto się sprzedało do kolegi mk4..więc jak miałem sprawę rozwiązać ? - zastanów się. po 4 to proszę o zwrot kasy za mój MCE który musiałem kupić bo ten co Ci go pożyczyłem uszkodziłeś, i TAK ten który pożyczyłeś na pół dnia a oddałeś po moich prośbach po paru miesiącach.. tyle oT
  10. Spokojnie, trzeba odpowiednio zakodowac sterownik i bedzie ok
  11. Nie ja tylko domin79 rezal.. Za co wielkie podziekowania. Wyglada i dziala jak ori.. Stracilismy tylko jeden dzien rezania przez modul ktory pozyczylem Andiemu na testy ktory po tych testach zostal uszkodzony i nie wszystko dzialalo tak jak potrzeba..dzisiaj wrzucilismy nowy MCE i od razu wszystko ok .. Webasto chodzi tylko kopci - musze spisac wszystkie ustawienia od osob ktorym webasto nie kopci..
  12. kolejny etap rezania
  13. Spokojnie nie powalilo mnie zeby dac 55 zl za diody Ale ori sa fajne bo sa pod roznymi katami ustawione..
  14. nikt
  15. dokładnie
  16. oki w aso 55zyla więc w miare ok
  17. ma ktoś z Was taki gadżet na sprzedaż ? :
  18. Ty juz tam na sile nie szukaj co dorezac kiedy montaż webasta ?
  19. znowu wielka wyprzedaż ? :gwizdanie: nie rezasz q ?
  20. Dzo Dzo jeszcze nie ma aparatu a w telefonie nie ma takiej opcji pewnie że nie ma..dzo wali ze sznura :
  21. adamooo odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    to pokrętło to albo do jakiegoś sygnału albo do wyłączenia wskaznika albo do kontrolowania boostu ale to raczej nie
  22. wystarczy rozpiąć kostkę i tyle..[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 16:03_________________________________________________dzisiaj wymyśliłem nowe rezanko :gwizdanie: efekt w przyszłym tygodniu
  23. daj zdjęcia pomyślimy
  24. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a to Ty Nosb się znasz na przekładkach ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.