Treść opublikowana przez adamooo
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Jedziesz kopać GLINKę ? Jadę z nim potańczyć "You Can dance" zobaczymy czy przejdzie eliminacje [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 21:33_________________________________________________przepraszam..Glinek teraz go gwiazda..więc będzie taniec z gwiazdami
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
za 2 tyg wracam z wysp bergamuta to od razu montuje
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Mario teraz jade na wyspy bergamuta więc odezwę się po powrocie
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
coś mi się wydaje, że to evo kupiłeś od kwiatka czyli KR [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 19:43_________________________________________________a jeśli WI to wczoraj Cię widziałem jak spaliłeś sprzęgło
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
musisz nakleić karteczkę i zamiast "włącz światła" napisz "daj mu ! ! !"
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
kupiłeś go na blachach kr czy WI ?[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 19:34_________________________________________________i co z audi ? poszło czy zostało w rodzinie ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
już dawno jest :>
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
nigdy się nie chwaliłem ale od 3 lat mam jeszcze jedną fure w domu Rs4 B7 Limited edition BBS 20"
-
[ALL B6] Schowki pod przednimi siedzeniami
nie..najwyżej szot no może ze 3 małe 50ml buteleczki
-
[ALL B6] Schowki pod przednimi siedzeniami
ja też miałem z tym problem..nie mogłem opuścić do samego dołu siedzenia..a jak opuściłem coś szorowało..okazało się że to plastik który przysłania gniazdo przewodów..wystarczy podpiłować górną krawędź i problem znika..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
WRC to nie Twoje stare? : http://www.ebay.de/itm/Audi-RS4-B7-Aussenspiegel-/220851635644?pt=DE_Autoteile&hash=item336bc885bc
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
zmienić ramki na klubowe a dalej nie będę pisał bo zaraz będą texty typu ..a po co Ci to ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
masa wszystkim mat to dodatkowo 30kg więc tragedii nie ma
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
magiel już zamówiony więc niedługo też wymiana razem z webasto :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb nie poddawaj się..masz już fure prawie poskładaną i już niedługo będziesz się woził po mieście
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
nigdy mi się nie przetarły..teraz jak wyciągałem stare kable, które puściłem ponad 5 lat temu wyglądały jak nowe..a teraz mam puszczone w fabrycznych miejscach więc powinno być lepiej..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
jaka guma ? jaki czaruś ? jaki koks ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
zakłóceń nie powinno być bo to nie o to chodzi..chodzi o estetyke i zabezpieczenie kabli na wypadek przetarć i innych..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
tylko martwi mnie jedna rzecz..nie puściłem kabli głośnikowych w oplotach
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
to teraz trzeba kupić nowe kółko i na wyważarkę :
-
[INNE] Usuwanie gradacji na zdjęciu
OLYMPUS IMAGING CORP. E-400 data zdjęcia 2011-08-26 godz. 22:28 czary..i 21 wiek
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
miałem bez wałeczka nie podchodź
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Filip się takimi rzeczami nie interesuje mało kto reza całe wyciszenie..bo to od groma roboty.. całe palce mam pocięte :gwizdanie: to ze masz rece pociete to sie domyslam było rekawiczki założyć wtedy nie miałem czucia lepiej bez
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
to tylko na czas rezania
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Filip się takimi rzeczami nie interesuje mało kto reza całe wyciszenie..bo to od groma roboty.. całe palce mam pocięte :gwizdanie: