Treść opublikowana przez adamooo
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Andy walcz : http://cgi.ebay.de/Fernbedienung-Standheizung-Luftung-Audi-/320744996275?pt=DE_Autoteile&hash=item4aade43db3
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
nowe graty na przód : ciekawy jestem jak te śmieszne głośniki zagrają magnes z tyłu jest neodymowy a sam głośnik waży 1/5 tego co normalny głośnik..
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart dawaj opis serva
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
myślę że powinieneś kupować same trąbki bo resztę kupisz taniej w PL...+ dodatkowo waga dla przesyłki robi swoje..jak wyślą drogą morską butle to ok ale jak samolotem to na 100% walisz cło..i same problemy bo na każdej zmianie lotniska masz pełną kontrol paczki..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
A jakie zamowiles? Z blastera?[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 01:41_________________________________________________Ja zanowilem shockera xl i mam nadzieje Ze sie zmieszcza i beda robily rzez w okolicy
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Vario a co z Twoimi zestawami ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
ja już się boje jak będziesz do mnie podjeżdżał
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
są białe..ale ostatnio przejechałem z 3000km i się pobrudziły
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
zdjęcie to fotomontaż robione na parkingu na saskiej
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
dzisiaj w nocy lub jutro wyślę..mam to w robocie ale dzisiaj rano nie dałem rady urwać się w poniedziałek będzie u Ciebie fotki robione z daleka żeby 3 samochody uchwycić na 1 zdjęciu
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Air zenith ob2
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
a tutaj foto spotu na pomorzu z Alvaro
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
ta
-
[B6 AVJ] 150 konna baza do modów
ładna :>
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
dzisiaj przyjechały graty :
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
a why nie bierzecie od Oskara ?
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Piotrek mi też zrobisz porządną sesje ? :gwizdanie:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
dałem 100zł za komplet z osłonami lusterka.. właśnie zakupiłem train horns tylko teraz myślę gdzie je upchnąć [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 23:13_________________________________________________
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
trochę rezania z tym jest..pod co podłączyłeś ledy ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B6 AWX] RS4 diesel edition
a gdzie ja to włożę ?- Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
ciekawe jak wyjdzie po strojeniu..jaka moc i ile nm z dołu..może sam zamontuje gruchę oraz ślimaka można skierować w dół lub w górę w zależności od pomysłu..[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 17:13_________________________________________________dodatkowo mam custom kolektor więc może będzie łatwo zamontować- [B6 AWX] RS4 diesel edition
nie wysłałem..bo pracuje jutro postaram się shipnąć..- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
podobno żona tak jeździ że od 2 miechów 3 razy rozrząd zmieniał- [B6 AYM] Montaż CB radia w schowku - fotki
5w wystarczy..większy jak chcesz to musisz zrobić jakiś mały wzmacniacz z bateryjki a dodatkowo z większym się nie zmieścisz w lampce..no chyba że jakiś neodymowe ale się nie opłaca.. - [B6 AWX] RS4 diesel edition