Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
też będę rezał
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
niedługo może dojdzie do walki Kliczko vs Emelianenko
-
Siłownia
jak nie..kiedyś zrobiłem nogi i mnie prawie 2 tyg. trzymały..ale to że nie możesz wyprostować to jest coś nie teges..idż do ortopedy :gwizdanie:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ładne kwiatki z tym gradem
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
powinny byc 255/35
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Bylo brac.. Bedzie wiecej rezania
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
to zrób porządną fotorelacje
-
B6 DIVISION
tzw banan do wymiany..jedz na szarpaki a dowiesz się co w trawie piszczy..
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart tylko ori...4300 !!!
- B6 DIVISION
-
[ALL B5] Problem z doborem felgi
bierz takie :
-
Siłownia
adaś myślałem ze taki łepski gość jak ty będzie wiedział co to lustrzane odbicie.....tatoo jest na tym ręku co trzyma komórkę Cristoforo czy jak ci tam.....pamiętam cię.....kujonku....jak się spotkamy odszczekasz mi tego kurdupla internetowy cwaniaczku. Skoro temat siłka to nie widzę nic złego w tych fotkach. Zamieściłem je by pokazać że można w rok trochę fatu zwalić. Nie rozumiem waszych docinek. to nie są docinki..średnio widzę żeby po roku czasu zrobić taką sylwetkę bez jakiegoś dopalacza lub bez jedzenia.. musiałeś nieźle trenować masę w takim razie i dużo jeść żeby tak wyglądać..
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
kiedyś robiliśmy sprawdzian amorków.. sprawdziliśmy maksymalnie wybite zawieszenie i wyszło 80% gdzie koła skakały jak piłeczki kauczukowe.. przy zmianie na nowe bilsteiny wynik był mocno średni także te maszynki do sprawdzania są
-
Siłownia
ja też w zeszłym roku wyglądałem tak grudzień 2010: tutaj ja na siłowni w styczniu "dzień po sylwestrze" , trochę mnie wysuszyło bo zarzuciłem l-karnityne: tutaj zabawa z ciężarkami : wczoraj zrobiłem sobie zdjęcie po pół roku treningów 1 w tygodniu.. zero diety
-
Siłownia
a tatoo z bajcepsa masz teraz na plecach
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
a tak siedzę i myślę
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
oczywiście z możliwością wyłączenia ?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
dużo rezania z wymianą przekładni ? ile kosztują mniej więcej graty ?
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
kupiony sprzedany ?[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 20:14_________________________________________________ miałeś kupować ale czy w końcu doszło do dealu ? 30 min temu był deal
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
qźwa ja mam wesele i nie zobaczę walki w zakładach dają : Wladimir Klitschko (UKR) - David Haye (UK) 02-07-11 21:00 1,40 51,00 2,70 ale fajnie by było jakby Władimir dostał a tak na poważnie to teraz młodszy brat jest w dobrej formie więc powinien wygrać
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
nie tnie dachu tylko spawa nowy cały płat..a poza tym co to za problem wspawać szyber ? Bart a do serva co jest jeszcze potrzebne ?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ja za całość zawieszenia przód i tył nowe gniazda odboje i osłony z montażem zapłaciłem 1400zł (i wszyscy mówili że drogo) Bart bierz : http://allegro.pl/audi-a4-b6-3-0-v6-02r-dach-kompletny-solar-dach-i1672885804.html
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
a zrobiłeś sobie w zegarach lap timer ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzysiek teraz nie jeździ..bo ma rozjebany dwumas..ale możesz mu użyczyć swoją fure to Cię odwiezie, przywiezie,połamie
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Jeden walna bledne info inni powtarzaja...