Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. wiesz ile z tym roboty ? [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 19:34_________________________________________________tak się patrze i patrze na te ceny z allegro to nasze b6 to już paździochy są ;(
  2. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    kto dzisiaj wciąga mietka nosem ?
  3. Malik się wk..wił i kupuje diesla
  4. no i pasażerowie z tyłu mieliby jak w rollercoasterze
  5. 270 i 372nm ;(
  6. trzeba rezać takie coś : http://cgi.ebay.co.uk/TYRE-PRESSURE-MONITERING-TPMS-AUDI-RS4-/180514548450?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2a07816ae2
  7. seria [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 16:16_________________________________________________Malik ma nową ksywe - SER :polew:
  8. Filip w arkadii ma
  9. silnik jest ok..ścigać się nie ścigam, mało pali..w dzisiejszych czasach kryzysu to podstawa a przód z b8 dobry pomysł
  10. moja kobieta wzięła kredyt w lukas banku z 8% i to kasa a nie samochodowy..więc nie jest tak źle..
  11. Andy to jedź z tym koksem to i ja może też wyrezam..teraz mi się nie chce chociaż mam wszystkie graty już od 3 lat
  12. czego ona tam szuka..pewno sprawdza czy audi wyjechało z garażu
  13. o qźwa..no to trza się starać i to mocno
  14. jakoś w a4 nie widzę miejsca gdzie można takowe coś sieknąć.. i dobrze Postaraj sie o potomka To chyba najlepszy pomysł jaki padł do tej pory zboki
  15. jakoś w a4 nie widzę miejsca gdzie można takowe coś sieknąć..
  16. nie miałem czasu.. ale teraz musiałem pojechać na ślub więc włożyłem drugie siedzenie pasażera założyłem listwy progowe rs4 oraz listwy carbon na przód..reszta będzie rezana niebawem.. niedługo podsufitka idzie w alcantare
  17. mam taki wyłącznik na sprzedaż
  18. tylne ori lampy na ledach,kierunki boczne na ledach,przednie kierunki na ledach,podswietlenie w luterkach zewnetrznych to na poczatek przednich lamp nie chce mi się już rezać..podświetlenie w lusterkach zewnętrznych próbowałem ale też mi się odechciało
  19. co by tu nowego wymodzić ? jakieś propozycje ?
  20. wal na kreche.. a tak poważnie to jedź na poznań i do góry
  21. to żeś zabalował na spocie..raptem godzine
  22. przecież instalację możesz puścić w kanałach wentylacyjnych a chłodziare na dachu..
  23. słyszałem że Morgot też wpada i może Pepina zgarnąć..na pokładzie jak zwykle kanapki z pasztetem
  24. połowa z tych biletów poszła dla sponsorów, rodziny i organizatorów..zostały same kiepskie miejsca..nawet te najdroższe są średnie
  25. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    można zrobić tak żeby w ogóle kluczyka nie wkładać..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.