Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
wiesz ile z tym roboty ? [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 19:34_________________________________________________tak się patrze i patrze na te ceny z allegro to nasze b6 to już paździochy są ;(
-
Siłownia
kto dzisiaj wciąga mietka nosem ?
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Malik się wk..wił i kupuje diesla
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no i pasażerowie z tyłu mieliby jak w rollercoasterze
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
270 i 372nm ;(
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
trzeba rezać takie coś : http://cgi.ebay.co.uk/TYRE-PRESSURE-MONITERING-TPMS-AUDI-RS4-/180514548450?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2a07816ae2
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
seria [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 16:16_________________________________________________Malik ma nową ksywe - SER :polew:
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Filip w arkadii ma
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
silnik jest ok..ścigać się nie ścigam, mało pali..w dzisiejszych czasach kryzysu to podstawa a przód z b8 dobry pomysł
-
Kredyt na zakup auta
moja kobieta wzięła kredyt w lukas banku z 8% i to kasa a nie samochodowy..więc nie jest tak źle..
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Andy to jedź z tym koksem to i ja może też wyrezam..teraz mi się nie chce chociaż mam wszystkie graty już od 3 lat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czego ona tam szuka..pewno sprawdza czy audi wyjechało z garażu
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
o qźwa..no to trza się starać i to mocno
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
jakoś w a4 nie widzę miejsca gdzie można takowe coś sieknąć.. i dobrze Postaraj sie o potomka To chyba najlepszy pomysł jaki padł do tej pory zboki
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
jakoś w a4 nie widzę miejsca gdzie można takowe coś sieknąć..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
nie miałem czasu.. ale teraz musiałem pojechać na ślub więc włożyłem drugie siedzenie pasażera założyłem listwy progowe rs4 oraz listwy carbon na przód..reszta będzie rezana niebawem.. niedługo podsufitka idzie w alcantare
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
mam taki wyłącznik na sprzedaż
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
tylne ori lampy na ledach,kierunki boczne na ledach,przednie kierunki na ledach,podswietlenie w luterkach zewnetrznych to na poczatek przednich lamp nie chce mi się już rezać..podświetlenie w lusterkach zewnętrznych próbowałem ale też mi się odechciało
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
co by tu nowego wymodzić ? jakieś propozycje ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wal na kreche.. a tak poważnie to jedź na poznań i do góry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to żeś zabalował na spocie..raptem godzine
-
Kupno klimatyzatora
przecież instalację możesz puścić w kanałach wentylacyjnych a chłodziare na dachu..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
słyszałem że Morgot też wpada i może Pepina zgarnąć..na pokładzie jak zwykle kanapki z pasztetem
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
połowa z tych biletów poszła dla sponsorów, rodziny i organizatorów..zostały same kiepskie miejsca..nawet te najdroższe są średnie
-
B6 DIVISION
można zrobić tak żeby w ogóle kluczyka nie wkładać..