Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. fotele są takie : no i ofkors listwy carbon środek..
  2. ono już się nie może doczekać [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 01:13_________________________________________________nowe gadżety niedługo będą w aucie
  3. te już lepsze
  4. jeśli chodzi o siedzenia to będą pasiły..wykręcisz tylko mocowanie rolety i będzie pasiło..podsufitka nie przypasi..generalnie stan podsufitki i plastików lipa..
  5. fotele będą zamontowane w połowie maja
  6. od rs4 mają podwójne rurki a rs6 mają jedną lepiej wygląda i łatwiej przyspawać
  7. końcówki są od rs6:
  8. no wiem..ale to i tak wychodzi 700zł a mi tak bardzo nie zależy na zmianie..jak się znajdzie w dobrych $$$ to kupię
  9. a co masz dla mnie komplet ?
  10. http://allegro.pl/prox-listwy-ozdobne-carbon-rs4-s4-a4-8e-i1586678195.html
  11. pokazałem bajcepsy i wymiękła
  12. poszedłem do pierwszej lepszej firmy i się spytałem czy zrobią..powiedzieli że takim czymś się nie zajmują i że robią tylko masowo..ale po paru minutach z Panią zgodziła się i zrobiła za fri
  13. oddałem do chromowania listewki:
  14. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    musisz kupić sobie coś co spala tłuszcz (np. l-karnitine..i robić dużo aerobów a na siłowni dużo powtórzeńpo 15-20..i dieta
  15. plecionka ma delikatną sadze..ale może to być wina oleju - a tak to wygląda na dobry..jak jest kasa to wymieniaj a kata wywal (sprzedasza kata i za to kupisz sobie plecionkę i zapłacisz za robotę) i od razu auto zacznie szybciej się wkręcać na obroty [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 22:17_________________________________________________ps..nie chcesz wymienić grilla na ten od s4 ?
  16. nie ma opcji żeby odeszło
  17. ja robiłem pędzlem i są jak nówki jednak trzeba trochę czasu poświęcić na czyszczenie i wygładzanie powierzchni
  18. czerwone są fajne jak jest duża tarcza i duży zacisk..przy tym rozmiarze lepiej żeby nie było ich widać..więc trza iść w kolor auta
  19. do Twojego body musisz to wyrezać..grile od S4 + zaciski na czarno bo ten czerwony średnio pasi :gwizdanie:
  20. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jak bajcepsy po wielkanocy ?
  21. wywaliłem wszystkie siedzenia żeby mniej palił niedługo poskładam siedzenia i wnętrze - na dzień dzisiejszy czasu brak poza tym trzeba coś jeszcze dorezać a nie chce mi się 3 razy robić jednej roboty
  22. nie ala tylko od rs6
  23. zobaczymy jak założę felgi ..
  24. widać że zdjęcia w ubionych miejscach malika
  25. kurcze Adaś jakoś nie przyszło mi do głowy żeby sprawdzić a szkoda..teraz nowe felgi robią z innego aluminium..i to że felga ma więcej mięsa to nie znaczy że jest cięższa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.