Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. lukas i makaron usunęli sobie owłosienie na klacie i twarzy laserowo 2 lata temu..
  2. leć Lotem..może jakąś stewardessę wyrwiesz
  3. zdjęcie z dzisiaj..makaroni z lucasem się bawią na stoku
  4. czy jest sens wymieniać dla navi dla lepszej rozdzielczośći ? wczoraj opijaliśmy Twoją TT na lelewela
  5. teraz czekamy na diablo walka niebawem..
  6. polerowałeś szkło ? czyściłeś czymś środek szkła ?
  7. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale już nie mam [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 00:12_________________________________________________a cena była mega za***ista jak za nówki sztuki z oringami..
  8. ciekawe zdanie fuckkkkkkk tarcze od S4 i zacziski od A6 3.0 TDI 235 PSów pod tarcze 345mm ja ja goood good ...jes be or not...
  9. nie od dzisiaj wiadomo że kierowcą rajdowym to super nie jest..ale show robi dobre
  10. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale bez ziemi lub małą działeczkę i mały dom bez wykończenia
  11. a dziwisz się..jakie musi mieć wk***i...enie że takie lampy ma na sobie
  12. wydech i środek masakra..ale reszta w miare..lampy przód ma ori więc nie ma co się do nich dowalać
  13. trochę wyrezałem.. A4 Umbau auf RS4
  14. http://www.facebook.com/video/video.php?v=190628177645824
  15. motuję sobie wkłady lusterek podgrzewanych :gwizdanie:
  16. dlatego najlepiej nie jeździć na zloty i nie siedzieć na forum..bo qźwa bankrutem można zostać :gwizdanie:
  17. zobaczysz mój jak skończę :gwizdanie:
  18. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    tzn że masz walić w siebie wino..
  19. Młody czemu ukradłeś mi auto ?
  20. Jeżdzę już na tym setupie od 3 miesięcy, zanim cokolwiek wrzucimy do naszej oferty skrupulatnie to testujemy :> :> :> :> :> :> tak powinien wyglądać biznes zrobić w swoim samochodzie, potestować i dopiero potem wprowadzić do obiegu Patryk napisz czemu użyłeś takie kiepskie maty do wyciszenia ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.