Treść opublikowana przez adamooo
-
Z czego to liczniki?
ale tam roboty..kostki są takie same..[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 14:16_________________________________________________piny napewno też..[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 14:16_________________________________________________kodowanie imo i pinu licznika i wsjo..
-
[ALL B8] B8 ALLROAD - Wrocław
to lipa..co to za allroad
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może i ja wpadne na spotowisko
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
ktoś napisał farmazon i się tak przenosi na forum nie ma opcji wyłączenia sprawdzania żarówek..
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
na aukcji nie jest napisane czy komplet czy sztuka
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
a co na to miśki ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
wszystkie graty już mam..potrzebuje tylko kable i piny masz ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
nie chwaliłem się ale przyjechał nowy gadżet :
-
Siłownia
szykujcie się bo Koksu przyjeżdża za 5 dni do krakowa i jak to mówi : poniżej 130kg to lipa
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
u mnie w dieslu jest podobny wydech
-
B6 DIVISION
ja wymieniałem do diesla a licznik od benzyny rs4
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
jak to teraz się mówi "nie ma LIPY" [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 21:17_________________________________________________Patryk a hamownia została należycie opita ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
dla tych co chcieli zobaczyć lampy : tutaj jedna świeci max światłem jako postojowe..a druga lewa pokazane jak się ściemnia jak włączam xenon
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
malik teraz są takie lampki w podsufitce :
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
już Ci wcześniej pokazywałem..można zamontować takie tweetery jak w a3..ale trochę odstają [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 20:29_________________________________________________mam nową opcję w navi :
-
Niechciane smsy - co robić ?
Numer, który wprowadziłeś należy do Orange.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
nie ma czasu
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
mówisz że od groma roboty ? mam LOW
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
w międzyczasie chcę wyrezać moduł oświetlenia z b7 i podłączyć czujnik deszczu..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
a przyfarciło się i to z rs4
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
na 1 i na 2 zdjęciu widać że to nie moja fura dokładkę przyciąć trzeba..dremelek i trza piłować
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Najnowocześniejsza hamowania w Polsce.. [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 17:30_________________________________________________Urządzenie firmy Dynoproject pozwala na precyzyjne pomiary oraz poddawanie silnika obciążeniom w celach diagnostycznych. Najważniejsze cechy nowej hamowni obciążeniowej 4WD DP4l-OG: Urządzenie mierzy z powtarzalnością rzędu 0,1km. Błąd pomiaru oscyluje w granicy +/-2km. * Parametry końcowe uśredniane są do normy DIN70020. * Możlwość pomiaru auta przednio,tylno lub auta z napędem na obie osie do 1000PS i 1300Nm * Maksymalna możliwa prędkość do osiągnięcia na hamowni-276km/h * Nowoczesne oprogramowanie hamowni pozwala dokonywać: 1. pomiaru mocy, 2. strat na kołach, 3. pomiaru momentu obrotowego, 4. pomiaru cisnienia doładowania, 5. pomiaru składu mieszanki AFR Hamownia posiada specjalne hamulce elektrowirowe(retardery), dzięki którym można zasymulować warunki, jakie pojazd może napotkać na drodze. Nowoczesne pomieszczenie w którym znajduje się hamownia posiada specjalny system wentylacyjny dzięki któremu samochód zachowuje się dokładnie tak samo jak na drodze. Wentylatory które wtłaczają powietrze do pomieszczenia mają wydajność przeszło 57tys metrów sześciennych na godzinę zaś wyciągi angielskiej firmy woods dbają o to, aby powietrze było wymieniane przeszło 4 razy na minute w pomieszczeniu. Hamownia dysponuje odczytem prędkości każdej pary rolek, dzięki czemu wykorzystuje funkcję wykrycia uślizgu. Nowatorski wzór moletowania rolek podniósł o przeszło 20% przyczepność opon a co za tym idzie dokładność pomiaru.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Patryk ładny sprzęt postawiliście pierwszy raz widzę tam profi zrobioną hamownię
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
no coś tam brakuje albo są za ciemne
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
kupiłem nowe hidy slim..tym razem 4300..szkoda bo chciałem 3000 ale nie mieli..ale najwyżej sobie same palniki dokupię.. [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 16:42_________________________________________________a i zapomniałem..lusterko wsteczne z kompasem