Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. W Widzialem to juz dawno ale to jest do b8
  2. pytanie do Kaliego: czy nie przyjebałeś ostatnio w jakąś bete na cargo czerwoną strzałą ?
  3. ogarniesz..najwyżeszj powycinasz to co niepotrzebne..
  4. to ze wskazówkami też da się zrobić w b6 i b7 ...już widziałem to tylko nie miałem czasu poszukać w vagu..
  5. szkoda że nie było płatności paypalem..wtedy problemu by nie było.. a tak to pozostaje odwiedzić PL i pojechać do gościa osobiście..ro***bać mu warsztat, spalić fure i wyr..hać żone..Makki powodzenia
  6. poza tym Cygan złamał rękę sobie w 2 rundzie i walczył do końca ze złamaną
  7. podajcie nr tego korka
  8. siemian bierz : http://www.audizine.com/forum/showthread.php/356484-Need-Motor-mounts
  9. rok temu zamówiłem i teraz odebrałem wziąłem na kredyt
  10. ja też miałem taką nadzieję..ale Dawid musi zabawiać publiczność i oszczędzać przeciwników wiedząc że i tak każdą rundę wygrał...
  11. 90zł
  12. dziady oszczędzają..albo jakiś nowy patent na nie skrzypienie 4f0 959 565 A 5PR
  13. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nosb jak jeszcze nie wyrezałeś budy tył to rezaj cabrio http://allegro.pl/a4-s4-rs4-cabrio-pakiet-maska-blotniki-zderzak-i1686699854.html będziesz pancio na mieście
  14. 8E0 864 245 M 7NE Idz Adas i zrob zadyme W poniedziałek Szewczyk ASO AUDI VW płonie
  15. no i zaraz Cygan zrobi sieczkę
  16. idę do ASO z awanturą.. trochę mnie to wqrw..ło że płacisz za coś to powinno kosztować 50zł jakieś chore pieniądze a dostajesz niekompletne bez gumki :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 23:47_________________________________________________będzie wpie..rdol
  17. w końcu odebrane gadżety (pokrywa podłokietnika + przełącznik lusterek wersja alu : zastanawia mnie tylko jedna rzecz...dlaczego w podłokietniku nie ma jednej gumki ?
  18. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    hardcorowo godzine na rowerze w jedną stronę dobra rozgrzewka Nawet nie godzine...jak się bujne to 35-40min i jestem Tyle samo co audikiem w korkach...a korki we wrocku zawsze są to powinieneś w wyścigach rowerowych startować
  19. Gamling masz spory garaż chyba 3 fury
  20. no muszę się zapisać podobno w wawie można za jednym razem zdawać teorie i jazdy
  21. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    hardcorowo godzine na rowerze w jedną stronę dobra rozgrzewka
  22. a co było powodem rozwalenia się tego dwumasa ?
  23. chcesz kupić eweline , srudobaru czy be8?
  24. adamooo odpowiedział(a) na moskal temat w Inne marki
    Siedmioletni chłopczyk spaceruje sobie chodnikiem w drodze do szkoły. Podjeżdża samochód. Kierowca odsuwa szybkę i mówi : - Wsiadaj do środka to dam Ci 10 złotych i lizaka! Chłopczyk nie reaguje i przyśpiesza kroku. Samochód powoli toczy się za nim. Znowu się zatrzymuje przy krawężniku ... - No wsiadaj! Dam Ci 20 złotych, lizaka i chipsy! Chłopczyk ponownie kręci głową i przyspiesza kroku .... Samochód nadal powoli jedzie za nim. Znowu się zatrzymuje ... - No nie bądź taki ... wsiadaj ! Moja ostatnia oferta - 50 złotych, chipsy, cola i pudełko chupa-chups! - Oj odczep się Tato! Kupiłeś opla to musisz z tym żyć...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.