Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Kazdy jak wplaci 100 i sie odkupi auto wlasciciel pokaze kupno umowy i za ile kupil i czesc sie odda a druga czesc niech koszty poniesie wlasciciel auta bo przeciez jakas odpowiedzialnosc za brak ac musi byc..
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ja nie kupiłem...bo juz mam..wyszukałem tylko w dobrej cenie więc Wam wysłałem linka
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ciekawe kto kupił
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
http://allegro.pl/audi-rs-4-i1742369887.html rezaj
-
[B6 AVF] Dolphin Grey Sedan [KFX]
nie będzi'e zadnego problemu z zabezpieczeniem
-
[B6 AVF] Dolphin Grey Sedan [KFX]
masz okazja...rezaj http://allegro.pl/audi-rs-4-i1742369887.html[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 15:12_________________________________________________http://allegro.pl/parktronik-audi-a4-i1742361556.html http://allegro.pl/siatka-audi-a4-i1742360951.html
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
mi też to śmierdzi..i to mocno
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
pw
-
[B6 AWX] Work in progress...
rs4
-
jaka drukarka laserowa kolorowa ?
planuję zakupić drukarkę laserową kolorową..z tego co wiem to najlepiej brać hp'ka..może macie jakieś sprawdzone drukarki.. do użytku półbiurowego raz w miesiącu muszę druknąć pare tysi stron
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
ah ten Malik wszystko ma za darmo nawet wgnioty mu się same wyciągają
-
B6 DIVISION
zwariowałeś ? [br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 01:23_________________________________________________kto chce licznik z kolorowym fisem ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal jak suszarki ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja to bym wywalił turbo i jeździł bez :gwizdanie:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
tak właśnie będzie kładł przewód
-
B6 DIVISION
dachowała z 10 razy
-
B6 DIVISION
http://otomoto.pl/audi-rs4-4-2fsi-v8-avant-C19974634.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zapomiał napisać najważniejszego.. Lucas nienawidzi a4 b6 z silnikiem 2,5 i to jeszcze w avancie..jak ktoś przyjeżdża takim to na niego sika a potem podpala..już nie jeden samochód spłonął :gwizdanie:
-
[B6 BFB] Czarny S-line 1.8T Avant
ładna
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
git robota
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
LUBIĘ TO!- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ja myślę że WRC skasuje dzisiaj swoje konto na forum a audi sprzeda albo jutro rano pojawi się nowy mod :- Vetoryl potrzebny ! ! !
oki..dzięki za chęci- Vetoryl potrzebny ! ! !
to wiem...na początek szukam u nas w PL i może ktoś ma lepsze źródło i troche taniej - A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW