Treść opublikowana przez adamooo
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
tam jest tyle miejsca że na pewno przypasi do belki i zderzaka..
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/304085-AUDI-A4-B6-to-B7-RS4-Widebody-Replica-Conversion-Build-Diary[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 18:24_________________________________________________
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
tutaj macie foto fury Patroxa ex ex b7..alcantara jest czarna z porsche cayenne :
-
B6 DIVISION
ja się mogę zamienić..ale napisz dlaczego sprzedajesz ? jaki przebieg ? z b6 czy b7 ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany chce ktoś może odkupić szkolenie jazdy 4x4 w terenie na jutro od 14:20 - 18:30 w Górze Kalwarii ? dla 2 osób ? Cena 150zł/os ? Fajna zabawa..ja niestety muszę być w robocie jutro więc muszę zrezygnować ;([br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 10:57_________________________________________________http://polskiebezdroza.pl/index.html
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
to najlepszy jaki posiada Raga..next step is oem alcantara 450 with tax
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
A byla w oryginale czy rezales? Jak z utrzymaniem jej w czystosci?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Czarna czy szara?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to ze swojej wyciągniesz ? czy masz w zapasie
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
skoro już temat szedł na maszyny i tapicerstwo to może pomożecie..jaki kolor podsufitki sieknąć do szarych foteli recaro: szary? czarny? alcantare ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
od kiedy, na jak długo i czy wróci cały? na jak długo..myślę że max 2 tyg. wróci cały masz materiał czy coś lepszego ?
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany ma ktoś może do pożyczenia fotel kierowcy z b6, b7 ?[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 12:29_________________________________________________ale może być też pasażera- [B6 AWX] RS4 diesel edition
E alcantara nie wyglada zle A z tylu widze graty nosba i z przodu tunel tez chyba- [B6 AWX] RS4 diesel edition
te głośniki pójdą na tył..na przód coś bardziej wyszukanego- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
niedługo poza walką kliczki i adamka będzie walczył Sosnowski- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
tak jak mówiłem Patryk ogarnia- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
max 10 ojro, ale napisane jest 4,5 więc tyle płać i Ci wyśle..- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
musisz kupić sterownik 8e0 + ori pilota[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 20:10_________________________________________________Andy próbuj : http://allegro.pl/modul-antenowy-webasto-antena-telestart-t70-vw-i1780363164.html[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 18:20_________________________________________________Andy wygrałeś tą aukcję? bo dobra cena była : http://cgi.ebay.de/Fernbedienung-Standheizung-Luftung-Audi-/320744996275?pt=DE_Autoteile&hash=item4aade43db3&autorefresh=true- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
O jakiej kostce myślisz z tego co widzę to centralny jest podpinany bez kostki tylko na "wsuwki". Kostka nie podejdzie bo styki rozchodzą się na zewnątrz: Kto mi powie co to za przewód (ten z lewej) w wiązce od bose ? wie ktoś może jakieś średnicy i głębokości jest centralny głośnik ?- [ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
musisz zapodać rs4 ori z et 29 i wtedy będziesz zadowolony..- [B6 AWX] RS4 diesel edition
ori rns-e..nie chce się bawić w dokładanie dodatkowego źródła dzięku..- [ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
kupiłeś od Wojtka ?- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
To pasuje ale tylko do sterowania analogowego ebersprechera lub hydrotronica- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
od 200zł..virusowi znalazłem za 150zł ale to okazja była.. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.