Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. Witam..poszukuję leku dla psa o nazwie Vetoryl 30mg może też być 60mg..może ktoś ma dojście..w aptekach już nie ma bo skończyli produkować ten lek..
  2. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bierz
  3. fajna a4 pokaż jeszcze środek auta..
  4. podaj numer konta niech każdy wpłaci "co łaska" to projekt ruszy pełną gębą
  5. fele w grafit i będzie git i chrom z listew na czarny lub carbon
  6. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-audi-a4-b6-b7-i1720361655.html
  7. bo mam rolety z tyłu
  8. ani razu nie dostałem..a jeżdżę już z 11 lat z przyciemnionymi..
  9. nowy mod to chyba będzie pozbycie się folii na szybach
  10. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/nowe-klamki-wewnetrzne-l-p-audi-rs4-oryginal-i1718818695.html
  11. po dzisiejszym dniu pojechał do szpitala na dokrwienie dyndatego..bo nawet siku nie mógł zrobić tak mu się schował ;(
  12. Siemian teraz będzie dłużej szukał swojej fury na parkingu
  13. dorobił się chłopak na tych zestawach hamulcowych i zmieniarkach i reza.. fajnie teraz wyglada w tym macie
  14. chyba LukaszR - nie lubię
  15. teraz reka w gipsie wiec nic nie rezam
  16. Nosb gdzie dorwałeś heble ? u nas w wawie ?
  17. Andyn odpaliłeś na moim mce? kiedy rezasz u mnie ?
  18. ja bede mial graty moze jutro
  19. kom chyba zmienił[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 12:41_________________________________________________jest a8 2004 r do kupienia za 21k. i ok 10k naprawa..
  20. kto z garwolina pomoże?
  21. a reszta pasi ? trzeba zlewać płyn ? przewody ? mocowania ?
  22. Adaś Ty masz za***iste dojścia do towarów - poszukaj nam przekaźników 640. a pokaż gdzie on jest ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.