Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kodeks_drogowy
  2. co robić..tak to jest..chciało się taniej to teraz ma się drożej :gwizdanie: musisz męczyć sklep żeby coś działali..i to jedyne miejsce gdzie możesz coś zdziałać ew. kupno drugiego dwumasu.. niech dadzą Ci pokwitowanie że wysłali na reklamacje..i pismo, dlaczego importer odrzuca reklamacje.. ?
  3. adamooo odpowiedział(a) na moskal temat w Inne marki
    kiedy rezasz pakiet oświetlenia ? i dywaniki alu ? można też jakiś bixenon walnąć
  4. SID ile taki tył cost ?
  5. no i wybrałeś
  6. duże fele i niski profil to tylko w ASO jak spierdzielą to odkupią
  7. jak się kupuje sekend hendy lub no name to tak jest [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 21:20_________________________________________________Siemian nie boisz się o swoje auto ===> Makki ?
  8. ale syf..bida aż piszczy..było wstawić tylko foto przodu gratki z nowego auta żony
  9. te testy to jakaś masakra ale już opanowane
  10. trzeba rezać takie coś :
  11. ja uczę się testów na A
  12. no ładny zakup gratki
  13. Gratulację dla Makarona z okazji narodzin nowego FANA AUDI Eryk urodził się dzisiaj o 5:40 , wzrost 55cm waga 3,22 kg
  14. oglądałem wczoraj Kac w bangkoku ..powiem Wam że mimo że Wam się podobał dla mnie było kibel..
  15. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/s4-rs4-kompletny-silnik-agb-swap-2-7-2-7-biturbo-i1667875960.html
  16. już przestańcie pier..ć o tym glinkowaniu ja podjeżdżam na karchera - wybieram opcję step 1 i fura lśni jak psu.. za 5 zyla ogarniam całego
  17. kom. (0) 603 200 100 dzwoń
  18. to i ja zaciągnę..zobaczymy jak będzie lipa to zwrot za transfer
  19. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    olimpu : http://allegro.pl/vita-min-multiple-sport-olimp-6okap-witaminy-wyso-i1646248254.html lub animal pack
  20. no q się przydaje nawet na suchym bo nie trzeba zwalniać w zakrętach
  21. najlepszy mod zrobiony => RNS-e
  22. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    może za dużo ciuchów na siebie włożyłeś
  23. Styrany;) teraz musze sobie zrobic przerwe od jazdy z pol roku zeby sie zregenerowac
  24. Dojechalem
  25. nie opłaca się wymieniać b6 na b7..ba nawet na b8 (b8 są za drogie i za te pieniądze wolałbym kupić A5) a tak w ogóle to się przesiadam na miejskie busy tuning zmieni się na walkę z kanarami będę się chwalił zdjęciami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.