Treść opublikowana przez adamooo
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
te z ułamanym plastikiem kupiłeś ?
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
ale żeś filma ukręcił he spojler fajny szkoda że tylko raz się otworzył do filmiku i więcej nie będzie Ps. bo trzeba przekroczyć magiczną prędkość 120km/h
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
podobno farba odchodzi i klocki wypadają..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mili Panowie i miłe Panie mam na sprzedaż usługę wymiany opon z montażem i myciem felg za 30zł w ASO Szewczyk ..chce ktoś?
-
[INNE] Opel Astra F 1.4 60KM + LPG mojej dziewczyny.
nie no fura lux :0 fury niedozaje..nia..
-
B6 DIVISION
i co i co ? :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
ile za przewody ? i co to za przewody ? hamulcowe czy masz na metry ? 1m bieżący 30 zł Wysyłam PW adamoo dla Ciebie kilka metrów się znajdzie jaka średnica ? możesz ogarnąć sam oplot mniej więcej 11-12mm ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaki bez smyrania mi się tu po napletach
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron już pojechał je oglądać - myśli żeby zarzucić je na zime
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
no i są za małe [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:55_________________________________________________i za bardzo odstają..
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
tak czyli musisz mieć et większe o ponad 2 żeby było równo do przodu... jak dasz na przód 10mm i na tył musisz dać o te 2-3mm więcej..[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:51_________________________________________________sorki ja miałem et 48 czyli o 5 więcej.. czyli dla Ciebie optymalnie bez tarcia będzie et 10mm przód i 12-13tył
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
z tyłu jest piasta osadzoną głębiej..nie pamiętam dokładnie o ile ale coś mi się zdaje że o 2mm..[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:44_________________________________________________dlatego z tyłu musisz mieć większy dystans..[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:44_________________________________________________ja przy et 43 i 17 i 225/40 mam dystans 17 i 19mm.. przy Twojej oponie musisz mieć mniejsze o 2mm więc stawiam że idealny dystans dla Ciebie będzie przód 15 i tył 17mm..[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:46_________________________________________________jednak żeby był kołnierz centrujący na dystansie musi być minimum 17mm dystansu.. chyba, że coś się pojawiło z lepszego materiału i szyjka nie będzie pękać i dystans będzie miał mniej mm..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
jeśli masz pewność co było z tymi oponami to bierz.. jednak za niewiele więcej można kupić nówki z gwarancją i mieć łeb spokojny..jak poczekasz jeszcze 2-3 miechy to zobaczysz jak ceny spadną..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron poczekaj jeszcze i kupuj nowe opony..zimowe muszą być nowe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oglądałem ją nie raz pod Sheratonem, z tego co widziałem miał komplet wyposażenia łącznie z maską z karbonu i tylną klapą z karbonu... dupe urywał..ale co tam wyklepie się i będzie jak nowe..ciekawe ile sama maska z karbonu w Porsche kosztuje? 20? 25k PLN? ciekawe czy ubezpieczyciel pokryje cały koszt naprawy... a ma wyjście ? jeśli policja stwierdzi wine po stronie audi to ubezpieczyciel musi pokryć koszty naprawy..może być to też długa droga ale koleś sobie napewno zrobi to a ac lub zwrot całości wywalonej kasy na samochód i kupi sobie drugi.. auto napewno jest superancko ubezpieczone więc problemów nie powinno być
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zgłoś się do kolegi ono
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
udało Ci się wyrwać te kubełki ?
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
a co z czarnymi ?
-
B6 DIVISION
ile za przewody ? i co to za przewody ? hamulcowe czy masz na metry ?
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
etam..podjeżdżasz pod stacje i mówisz że to auto teściowej
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
to jest kołnierz centrujący i się go nie zdejmuje..
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Wojtek ..miałeś nie rezać
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
czaki wal w 100mm..90 już każdy ma Ty musisz być wyjątkowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jedno wielkie bezdenne bagno szkoda słów ... organizator twierdzi że to wina Policji :gwizdanie:
-
Pies zabity przed domem,na oczach dziecka..Sprawca znany, odjechał.
pozabijać..spalić im dom..ja już bym się z nimi rozprawił..