Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. ps. jednak rs6 wyglądają lepiej niż rs4
  2. teraz jest git chociaż rs4 też były za***iste [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 00:16_________________________________________________ jaka jest waga tych felg ? a jaka rs4 ?
  3. spokojnie...trąbki wysyłają..trzeba odpowiednie kupić żeby robiły rzeź w okolicy cena za trąbki ok. 200$
  4. właśnie szukam jakiś dobrych horn blasterów o niedużych rozmiarach..bo mało miejsca i nie wiem gdzie upchne.. myślałem w nadkolu tam gdzie powinna być chłodnica... [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 23:45_________________________________________________ jechać nigdy nie będzie z tym silnikiem a i skakać też nie będzie..air ride to ułatwienie jazdy po naszych drogach.
  5. jak widać AIR pies dla porównania wielkości butli i kompresorów
  6. niedługo montaż :
  7. nowe fotki:
  8. skończyłeś składać tego transformersa ?
  9. adamooo odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    kupił jak dolc był za 2,20 w stronę powrotną 2 baki
  10. adamooo odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    oniak..na zdjęciu widać że się opierdalałeś z pomalowaniem opon..widać że marker Ci schodził z lini ten pomarańczowy wymiata
  11. pasują można spokojnie wymieniać
  12. o jaaaa...to teraz będzie hamowanko pierwsza klasa w końcu będziesz mógł powiedzieć że to w ogóle hamuje..
  13. bo jest tylko 2 bokserów, którzy się liczą Pac-men I starszy z braci Kliczko - Witalij
  14. dzisiaj pierwsza przejażdżka rowerem..czujniki, lampki, mocowania na napój, licznik- zamontowane..40 kilosów przejechane:) jest dobrze rower kox
  15. dziewczęta..jedzie ktoś jutro na sss ?
  16. adamooo odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    to mało fajnych samochodów widziałeś ja widziałem na zlocie synykatów w tarnowie fajniejsze [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 00:59_________________________________________________i mocniejsze [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 00:59_________________________________________________chociaż wuja też daje rade
  17. słyszałem że nawet się zatrzymujesz w lesie i zbierasz grzyby
  18. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jak skończysz cały cykl to będziesz zadowolony
  19. na bank bez najmniejszego problemu i uszczerbku na zdrowiu dla felgi ? nie ma uszczerbku na zdrowiu felgi poprostu musisz powiększyć trochę otwór..i tyle..na tym i tak felga się nie trzyma to jest tylko po to żeby dobrze przypasować felgę do środka..więc jeśli pasuje Ci et i szerokość felgi możesz spokojnie brać..
  20. otwór centrujący można poszerzyć bez problemu..
  21. jaki z tego morał ? kupić kiepskie fele a za***iste heble + gleba
  22. [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 23:33_________________________________________________

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.