Treść opublikowana przez adamooo
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
ps. jednak rs6 wyglądają lepiej niż rs4
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
teraz jest git chociaż rs4 też były za***iste [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 00:16_________________________________________________ jaka jest waga tych felg ? a jaka rs4 ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
spokojnie...trąbki wysyłają..trzeba odpowiednie kupić żeby robiły rzeź w okolicy cena za trąbki ok. 200$
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
właśnie szukam jakiś dobrych horn blasterów o niedużych rozmiarach..bo mało miejsca i nie wiem gdzie upchne.. myślałem w nadkolu tam gdzie powinna być chłodnica... [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 23:45_________________________________________________ jechać nigdy nie będzie z tym silnikiem a i skakać też nie będzie..air ride to ułatwienie jazdy po naszych drogach.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
jak widać AIR pies dla porównania wielkości butli i kompresorów
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
niedługo montaż :
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
nowe fotki:
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
skończyłeś składać tego transformersa ?
-
Mustang Bullitt
kupił jak dolc był za 2,20 w stronę powrotną 2 baki
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
a taki ładny był
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
to jest ten mój wydech ?
-
Mustang Bullitt
oniak..na zdjęciu widać że się opierdalałeś z pomalowaniem opon..widać że marker Ci schodził z lini ten pomarańczowy wymiata
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
pasują można spokojnie wymieniać
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
o jaaaa...to teraz będzie hamowanko pierwsza klasa w końcu będziesz mógł powiedzieć że to w ogóle hamuje..
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
bo jest tylko 2 bokserów, którzy się liczą Pac-men I starszy z braci Kliczko - Witalij
-
Jaki rowerek
dzisiaj pierwsza przejażdżka rowerem..czujniki, lampki, mocowania na napój, licznik- zamontowane..40 kilosów przejechane:) jest dobrze rower kox
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziewczęta..jedzie ktoś jutro na sss ?
-
Wąskie e30
to mało fajnych samochodów widziałeś ja widziałem na zlocie synykatów w tarnowie fajniejsze [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 00:59_________________________________________________i mocniejsze [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 00:59_________________________________________________chociaż wuja też daje rade
-
Punkty Karne - pytania.
słyszałem że nawet się zatrzymujesz w lesie i zbierasz grzyby
-
Siłownia
jak skończysz cały cykl to będziesz zadowolony
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
na bank bez najmniejszego problemu i uszczerbku na zdrowiu dla felgi ? nie ma uszczerbku na zdrowiu felgi poprostu musisz powiększyć trochę otwór..i tyle..na tym i tak felga się nie trzyma to jest tylko po to żeby dobrze przypasować felgę do środka..więc jeśli pasuje Ci et i szerokość felgi możesz spokojnie brać..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
otwór centrujący można poszerzyć bez problemu..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
jaki z tego morał ? kupić kiepskie fele a za***iste heble + gleba
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 23:33_________________________________________________
- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d