Treść opublikowana przez adamooo
-
Pomoc w zaprojektowaniu LOGO
Flayera nie proś bo i tak Ci nie zrobi
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
może kupiłeś hybryde na odpalenie włącza się 3.0 a do jazdy masz 1,2 w gazie..
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
co oznacza..wywalenie zbędnych rzeczy z nadwozia. ?
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
ciekawy jestem jaka jest wytrzymałość tej szyjki centrującej przy taki małym dystansie..czy nie będzie wibracji i nie będzie pękała..
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
qźwa koxy są ..mają mniejsze grubości z szyjką centrującą ?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
no ale ta była rezana
-
[ALL B8] B8 ALLROAD - Wrocław
bardzo mi się podobają te Allroadziki
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
to założysz jak będziesz sprzedawał..zmienisz przebieg na 10000km i wszyscy Ci uwierzą
-
[B6 AVF] A4 131 Tdi Avant
rejestracja z tekturki :th:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
no nie ukrywam że ten brak czujników zdecydowanie najbardziej mnie boli. Ciekawe czy jest taka możliwośc i jaki koszt parktronika z wizualizacją na ekranie. No i jaki koszt całości z podłączeniem kamery cofania kamera cofania razem ze sterownikiem, wiązką itd. to koszt ok 1500zł..rezasz sam bo łatwizna..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najlepszy jest dj bobo
-
Jaki rowerek
a co polecacie w miare dobrego w cenie c.a. 3000..chodzi żeby się wygodnie siedziało..bardziej asfalt ale czasami może jakiś las więc coś wytrzymałego..mam wzrost 188 i ważę ze 100kg..może być używka w b.dobrym stanie..
-
[ALL B5] Jakie sprzegło wybrać do Quattro z 1.9TDI czy 2.5TDI
to nie wiem jak to zrobił bo w skrzyni 6 jest inny rozrusznik..ale może w b5 jest taki sam
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
graki MIron śmierdzi jeszcze trupem ? który leżał z miesiąc na fotelu kierowcy bo zmęczenie skóry widać
-
[ALL B5] Jakie sprzegło wybrać do Quattro z 1.9TDI czy 2.5TDI
sprzęgło nie będzie pasiło musisz założyć od 6 biegowej skrzyni..
-
A3 Sportback / S3 Body kit
furka kox musisz przyrezać rns-a, ew jakieś fajne toteliki kubły ala rs4 i na końcu włożysz silnik jakiś lepszy i będzie miazga.. http://img26.imageshack.us/i/18302917445589076211648.jpg
-
Bunia Wąskiego ....
ja ja kupowałem to płaciłem ze 100zł z wysyłką..ale kolesia nie mogę wyszukać.. a ci co są mają po 55 zł http://allegro.pl/rarytas-bose-blenda-glosnika-audi-a4-01-07-i1450684630.html spytaj może za 4 da rabat
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
100% że dudi ma gt22
-
Bunia Wąskiego ....
ok 100zł komplet
-
Czy mamy w Klubie projektanta wnętrz ?
Malik lub ono
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
bo chcą być tymi jedynymi co mają od s4 powiem coś od siebie jeśli nawet kupisz te gorsze a założysz dodatkowo przewody w oplocie + nowy dobry płyn hamulcowy to też będziesz zadowolony..jeśli cena obu zestawów będzie równa i różnica między nimi będzie mała to bierz s4.. tak jak Ci pisałem kupuj od tego kolesia z sulejówka..może sprzeda Ci zaciski za 700zł przód + tył za jakieś 300zł..jak znajdę namiar do Ci dzisiaj podeślę..
-
B6 DIVISION
młody rezaj 2,7 już więcej takiej okazji nie będzie..Nosb przekładkę robi w cenie..Grzanek Ci poskłada kabelki Nosb ile kosztuje body rs4 ? bo mam dojście i nie wiem czy dużo czy mało..
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
spokojnie..mówie o dystansie na tył bo przód był w miare ok..
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
wiesz mogłeś zostawić te rsy ..dołożyć dystanse..zmienić opony i było by koxik..a te nowe fele szau nie robią..
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
czy sie scigasz czy nie bierz s4..bedziesz miał zawsze zapas przy hamowaniu...i nikt Ci nie powie ze kupiłes kibel..bezpieczenstwo najwazniejsze..a jak mozesz miec w tych samych pieniądzach lepsze to montuj je