Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. jak coś to s-line na dwie rury bym wziął
  2. jakoś mi się nie chce zmieniać ale jak kiepsko będzie wyglądało to coś porezam..tutaj zderzak jest trochę przycięty i zastanawiam się czy nie przyciąć bardziej...
  3. Pytanie..czy nie jest za nisko teraz ten wydech..czy wyciąć więcej plastiku i osadzić końcówkę bardziej w zderzak ?
  4. monitorek git Bart zastanów się jeszcze może wyrezać jeden większy LCD w podsufitce ?
  5. pięknie moja będzie w poniedziałek..nie dałem rady wysłać
  6. A właśnie jak jest z tymi modami i polisą. Wartość auta wzrasta? Powołałeś rzeczoznawce? placisz sporo wiecej za ubezpieczone modyfikacje :gwizdanie: Który z ubezpieczycieli udostępnia taką opcję? W grę wchodzą tylko dwa kolory - biały lub czarny... musisz iść do rzeczoznawcy z pzmotu żeby zrobił ponowną wycenę..kosztuauje to ok. 300zł ..może Ci nawet wypisać wartość auta na 100 tys i więcej.. a potem do ubezpieczalni
  7. Bart pamiętaj jedno..jak sprzedasz b6 to tracisz moda i lecisz do kosza i ban na IP
  8. przestroga dla nowego właściciela
  9. [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 17:33_________________________________________________to jest text próbny czy się da ..a więc da się - dalej będziemy działać żeby wkleić jakiś wzorek lub cuś innego
  10. mój soft się robi tylko u mnie będzie 5 linijek zobaczymy czy wyjdzie :gwizdanie:
  11. od dnia skończenia rezania musisz zacząć jeździć..po 2 latach jazdy opchniesz i kupisz coś nowego
  12. ja jako pierwszy w PL dostałem ubezpieczenie w PZU na szyby na kwotę 5000zł bez zakupu ubezpieczenia (AC+ OC).
  13. kiedy jedzie do grzanka ?
  14. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    szkoda przeciążać stawy
  15. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wydaję ci się bo jak chodzisz regularnie to jesteś pod pompowany a jak zrobisz przerwę to pompy nie ma Ja dziś byłem zobaczyć na siłowni czy coś jeszcze podniosę i nie jest tak źle 120kg na klatke spokojnie daje rade po 2 latach przerwy może zacznę coś ćwiczyć kłopoty zaczynają się od 140
  16. przy niskich temperaturach i zalanym motulu nie powinno być problemu z temp..
  17. działa automatik
  18. ostatnio tłumaczyłem zieluchowi przez telefon co i jak i podobno odpaliła ale podłączył na "krótko" :gwizdanie: a co za różnica czy chinol czy audi..ano jest znaczna w ciemnościach oraz szybciej się załącza (od razu)
  19. przecież widać że chinol
  20. adamooo odpowiedział(a) na adamooo temat w Lifestyle i Hydepark
    nie
  21. adamooo odpowiedział(a) na adamooo temat w Lifestyle i Hydepark
  22. Jaro444 sprzedaje bo wkłada coś innego
  23. mgtan pogadaj z jaro444 on ma silnik do sprzedania..przełożysz silnik a swój opchniesz..
  24. [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:42_________________________________________________[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:47_________________________________________________[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:48_________________________________________________[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:48_________________________________________________[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:49_________________________________________________[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:49_________________________________________________[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:51_________________________________________________ [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:57_________________________________________________znalazłem cośw Twoim kolorze :
  25. to idź w szary kolor poza tym zależy jakie klocki dasz i jaką tarczę tylko nie kupuj ferodo bo pylą jak cholera mało kto ma taki kolor..a czerwone, czarne i żółte są oklepane.. fajnie jakbyś walnął jakiś napis lub logo [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:38_________________________________________________

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.