Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
jak coś to s-line na dwie rury bym wziął
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
jakoś mi się nie chce zmieniać ale jak kiepsko będzie wyglądało to coś porezam..tutaj zderzak jest trochę przycięty i zastanawiam się czy nie przyciąć bardziej...
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Pytanie..czy nie jest za nisko teraz ten wydech..czy wyciąć więcej plastiku i osadzić końcówkę bardziej w zderzak ?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
monitorek git Bart zastanów się jeszcze może wyrezać jeden większy LCD w podsufitce ?
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
pięknie moja będzie w poniedziałek..nie dałem rady wysłać
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
A właśnie jak jest z tymi modami i polisą. Wartość auta wzrasta? Powołałeś rzeczoznawce? placisz sporo wiecej za ubezpieczone modyfikacje :gwizdanie: Który z ubezpieczycieli udostępnia taką opcję? W grę wchodzą tylko dwa kolory - biały lub czarny... musisz iść do rzeczoznawcy z pzmotu żeby zrobił ponowną wycenę..kosztuauje to ok. 300zł ..może Ci nawet wypisać wartość auta na 100 tys i więcej.. a potem do ubezpieczalni
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart pamiętaj jedno..jak sprzedasz b6 to tracisz moda i lecisz do kosza i ban na IP
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
przestroga dla nowego właściciela
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 17:33_________________________________________________to jest text próbny czy się da ..a więc da się - dalej będziemy działać żeby wkleić jakiś wzorek lub cuś innego
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
mój soft się robi tylko u mnie będzie 5 linijek zobaczymy czy wyjdzie :gwizdanie:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
od dnia skończenia rezania musisz zacząć jeździć..po 2 latach jazdy opchniesz i kupisz coś nowego
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
ja jako pierwszy w PL dostałem ubezpieczenie w PZU na szyby na kwotę 5000zł bez zakupu ubezpieczenia (AC+ OC).
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
kiedy jedzie do grzanka ?
-
Siłownia
szkoda przeciążać stawy
-
Siłownia
Wydaję ci się bo jak chodzisz regularnie to jesteś pod pompowany a jak zrobisz przerwę to pompy nie ma Ja dziś byłem zobaczyć na siłowni czy coś jeszcze podniosę i nie jest tak źle 120kg na klatke spokojnie daje rade po 2 latach przerwy może zacznę coś ćwiczyć kłopoty zaczynają się od 140
-
[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)
przy niskich temperaturach i zalanym motulu nie powinno być problemu z temp..
-
[B7 BLB] 2,0 TDI AVANT
działa automatik
-
[B7 BLB] 2,0 TDI AVANT
ostatnio tłumaczyłem zieluchowi przez telefon co i jak i podobno odpaliła ale podłączył na "krótko" :gwizdanie: a co za różnica czy chinol czy audi..ano jest znaczna w ciemnościach oraz szybciej się załącza (od razu)
-
[B7 BLB] 2,0 TDI AVANT
przecież widać że chinol
- POMOC :)
-
POMOC :)
- [B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
Jaro444 sprzedaje bo wkłada coś innego- [B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
mgtan pogadaj z jaro444 on ma silnik do sprzedania..przełożysz silnik a swój opchniesz..- [B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:42_________________________________________________[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:47_________________________________________________[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:48_________________________________________________[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:48_________________________________________________[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:49_________________________________________________[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:49_________________________________________________[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:51_________________________________________________ [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:57_________________________________________________znalazłem cośw Twoim kolorze :- [B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
to idź w szary kolor poza tym zależy jakie klocki dasz i jaką tarczę tylko nie kupuj ferodo bo pylą jak cholera mało kto ma taki kolor..a czerwone, czarne i żółte są oklepane.. fajnie jakbyś walnął jakiś napis lub logo [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:38_________________________________________________ - [B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan