Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. działaj działaj
  2. spróbuj najpierw lampę rozkleić wrclaguna próbował wyrezać
  3. wymieniałem na podgrzewaną
  4. makaron do dzisiaj się nie odzywa ..
  5. szrot
  6. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ktoś dzisiaj doj**ał koksu ?
  7. malik wklejaj filmil..zobaczymy co ten Twój sprzęt z juesej potrafi
  8. oniak to takich twardzieli wciąga matizem
  9. Zakładaliśmy je 5 czerwca 2009 Adaś do zabawy jednak wolałbym V8 no to szalejesz bracie
  10. he chodziło o ledy tył przód siedzi na aucie fotele niebawem wkroczą silnik zobaczymy
  11. czy jest tu jakiś cwaniak ?
  12. Kalkulacja kosztów zakupu: 1. Zakup: 39000 PLN / brutto 2. + akcyza 3,1% = 120,90 zł 3. Koszt samochodu import = jakieś 200zł / brutto (poznań - łódź) Opłaty związane z importem: 1. Tłumaczenia dokumentów: 100,00 PLN brutto 2. Recykling – 500,00 PLN brutto 3. Agencja celna – 50,00 PLN brutto 4. Rejestracja wywozowa z Niemiec+ ubezpieczenie: 110 EUR brutto = 473,00 PLN 5. Rejestracja w Polsce: 250,00 PLN
  13. to klikaj kup teraz bo cena za***ista ..rns fele rs4 a6 przód b7..skóry full elektryczne..kox
  14. Bart masz tu furę dla siebie.. http://allegro.pl/a4-tdi-s-line-exclusive-dodatki-rs4-piekny-i1437649917.html wkładaj 3.0 tdi, końcówki rs4 i Q i będziesz najszczęśliwszym człowiekiem w poznaniu
  15. dokładnie.. powinny być to dwie oddzielne firmy wtedy nie było by problemu z opinią... niektórzy nic nie piszą odnośnie działu mechanicznego ponieważ nie chcą mieć na pieńku z Rogalem , który swoją robotę wykonuję dobrze..
  16. przecież nie mowa tu o Rogalu tylko o dziale mechanicznym a Wy ciągle jedno
  17. ledy sprzedane
  18. ja nie chcę wycinać aż tak głęboko jak to jest w rs4 tylko z 1 - 1,5cm głębiej..
  19. przecież w rs4 są mocno, praktycznie całe schowane..[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:38_________________________________________________
  20. adamooo odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Bull jest namber łan w tym filmiku
  21. to dawaj foty..napewno masz ją na nk
  22. ogólnie końcówki są fajne..ale zastanawiam się czy nie upchnąć je bardziej w zderzak jeśli chodzi o odległość końcówek od plastiku do jest wystarczająca..w dieslu tak się nie nagrzewa jak w benzynie..
  23. [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:06_________________________________________________[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:07_________________________________________________

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.